باغ تالار احمد آباد

معرفی باغ تالارهای احمد آباد تشریفات ویولین

اگر شما هم در تهران یا اطراف آن سکونت دارید و به دنبال باغ تالار برای اجرای مراسمات عروسی خود هستید، به احتمال نام باغ تالار احمد آباد به گوشتان خورده است. در منطقه احمد آباد مستوفی باغ تالارهای زیادی وجود دارد که به نوعی این محل را تبدیل به باغستان کرده است. موقعیت این محل در حوالی اتوبان آزادگان قرار دارد که فاصله آن با شهر زیاد نیست.

با این وجود احمد آباد تنها دارای یک مکان باغ تالار جهت برگزاری جشن و مراسم است؟ چگونه می‌توان بین باغ تالارهای موجود در این منطقه، مناسب‌ترین آن را انتخاب کرد؟ برای پاسخ دادن به این پرسش‌ها توجه شما را به ادامه این مقاله جلب می‌کنم.

با باغ تالار احمد آباد مستوفی آشنا شوید

یکی از منطقه‌هایی در اطراف تهران که به داشتن فضای سرسبز و بسیار زیبا همراه با درختان میوه و فضاسازی معروف است، می‌توان به احمد آباد مستوفی اشاره کرد. به دلیل این ویژگی‌ها توجه بسیاری از گروه‌های تشریفات مجالس و بسیاری از برگزارکنندگان مراسم‌ عروسی توجه خاصی به این منطقه دارند.

در ادامه قصد داریم که با معرفی باغ تالار احمدآباد مستوفی شما را بیشتر آشنا کنیم.

֎ باغ تالار ورسای

نام قدیمی این باغ تالار جزیره آبی بود که سال‌ها با همین اسم فعالیت می‌کرد. باغ تالار ورسای جز زیباترین و تجهیز شده‌ترین باغ باغ تالار احمدآباد مستوفی محسوب می‌شود. ظرفیت این باغ تالار چیزی در حدود 600 نفر است که در زمینی به مساحت پنجاه هزار متر مربع قرار دارد. ورسای با سابقه 20 ساله‌ای که دارد یکی از با سابقه‌ترین باغ‌های منطقه احمد آباد مستوفی به شمار می‌رود.

در کنار مواردی که ذکر شد می‌توان به چند ویژگی این باغ تالار هم اشاره کرد، مثل:

  • خدمات مشاوره‌ای و برنامه‌ریزی حرفه‌ای
  • دسترسی مناسب به شهر تهران «20 دقیقه فاصله

باغ تالار ورسای احمدآباد مستوفی

֎ باغ تالار فاخر

اگر به دنبال باغ تالاری هستید که برای عکس برداری و فیلم برداری لوکیشن‌های متنوع و منحصر به فرد داشته باشد، باغ تالار فاخر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. علاوه بر این با انتخاب این باغ تالار مهمانان شما می‌توانند از زیبایی محیط این مجموعه لذت ببرند. دکوراسیون لوکس و مجلل این مجموعه به همراه نورپردازی در شب جلوه دیگری را ایجاد می‌کند.

باغ تالار فاخر احمدآباد مستوفی

֎ باغ تالار نیکان

یکی دیگر از باغ تالارهای مجلل برای عروسی همراه با دکوراسیون زیبا، باغ تالار نیکان است. این باغ دسترسی بسیار راحتی نسبت به اتوبان آزادگان دارد. ظرفیت این باغ چیزی در حدود 150 الی 1500 نفر است که بنای آن زمینی به وسعت 15000 متر مربع قرار دارد. جزیره‌ای خاص در میان این محوطه قرار دارد که زیبایی باغ تالار را دو چندان می‌کند. لازم به ذکر است که دیزاین به کار رفته در محیط داخلی این مجموعه به شکل کلاسیک است.

باغ تالار نیکان احمدآباد مستوفی

֎ باغ تالار تک درخت

از جمله قدیمی‌ترین باغ تالار احمد آباد باغ تالار تک درخت هست. با این وجود طراحی معماری به کار رفته در این باغ به سبک کلاسیک فرانسوی به همراه دیزاینی کاملا متفاوت است. این باغ 6 هزار متر مربع مساحت دارد. در مورد سالن‌ داخل مجموعه هم می‌توان گفت که از دو سالن مجزا تشکیل می‌شود.

باغ تالار تک درخت احمدآباد مستوفی

֎ باغ تالار سه گل

باغ تالار سه گل از نوسازترین باغ‌های منطقه است که در بخش فیروز بهرام «واقع در مجاورت احمد آباد مستوفی» قرار دارد. این باغ تالار چیزی در حدود 600 نفر ظرفیت دارد که در مراسم‌های مختلف آماده به خدمات رسانی است.

باغ تالار سه گل احمدآباد مستوفی

֎ باغ تالار موگه 2

به عنوان یکی از مجلل‌ترین و زیباترین باغ‌ تالارهی این منطقه می‌توان به این عمارت اشاره کرد. این باغ تالار یا عمارت می‌تواند برای بسیاری از مراسم‌ها از جمله بله برون، عقد و عروسی، نامزدی، ولیمه، سالگرد، دورهمی و… مناسب شما باشد. این محیط با ظرفیت 800 نفره خود با دیزاین و بازسازی همراه است.

باغ تالار احمدآباد مستوفی(باغ تالار موگه 2 )

سخن پایانی

با وجود توضیحاتی که در مورد باغ تالار احمد آباد ارائه شد، باید اضافه کرد که این محل و محل‌های اطراف آن روز به روز در حال پیشرفت و تحول هستند. در این راستا در انتها لازم است که ذکر کنیم انتخاب تشریفات مجالس حرفه‌ای با اطلاعات روز بسیار اهمیت دارد و می‌تواند در بین محل‌های این چنینی، بهترین گزینه‌ها را در اختیار شما بگذارد.

تشریفات باغ ویالون ارائه دهنده خدمات مدرن و در عین حال اقتصادی به شما عزیزان می‌باشد. جهت انجام هماهنگی لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید