دسته گل عروس

دسته گل عروس در مراسم عروسی از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا دسته گل عروس جنبه نمادین دارد و به‌عنوان یکی از رسوم بسیار خاص عروسی در نظر گرفته‌می‌شود.

در سال‌های اخیر مدل‌های متنوعی از گل آرایی دسته گل‌های عروس توسط تشریفات تالارها ارائه می‌شود که تمامی آنها از سبک به خصوصی پیروی می‌کنند. دسته گل عروس با گل‌های تک رنگ یا ترکیبی از چندین نوع گل با رنگ‌های متفاوت ساخته می‌شود. برای آشنایی با اهمیت دسته گل عروس، مدل‌ها و عوامل متعدد در قیمت آنها با ما همراه باشید.

دسته گل عروس لاکچری با گل‌های جذاب و خیره‌کننده

مدل‌های دسته گل عروس تنوع بسیاری دارند و با توجه به هر فصل طراحی می‌شوند. دسته گل‌های عروس دارای دو نوع گل‌های مصنوعی و طبیعی هستند که هر کدام از آنها با سلیقه عروس قابل سفارش هستند.

دسته گل‌های طبیعی به‌طور حتم شکوه، طراوت و شادابی مجلس عروسی را چندین برابر می‌کنند. گل‌های مصنوعی نیز ویژگی‌های منحصر به فردی دارند و به‌دلیل عدم پژمرده شدن و از دست دادن زیبایی خود علاقه‌مندان بسیاری پیدا کرده‌اند.

مدل‌های دسته گل عروس 2022 با گل‌های متفاوت و رنگ بندی‌های بسیار شیک به‌صورت سفارشی یا با طرح‌های ژورنال و کلاسیک توسط تشریفات باغ تالارها برای عروس‌ها آماده می‌شوند.

ترکیب گل‌های رز با سایر گل‌های خاص مانند: لیلیوم، ادریسی، پائونیا، گاردنیا، میخک، شیپوری، داوودی و غیره به‌دلیل تنوع رنگ بندی، جلوه‌ای بی‌نظیر به دسته گل عروس می‌بخشند. دسته گل عروس برای عکاسی و فیلم‌برداری نیز استفاده می‌شود و به جذابیت عکس‌ها می‌افزاید.

دسته گل عروس

انواع مدل دسته گل عروس لاکچری

انتخاب بهترین دسته گل عروس ممکن است برای عروس‌های زیبا بسیار سخت باشد. زیرا گل‌های متنوعی برای این‌کار در نظر گرفته می‌شوند که هر کدام از آنها ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند.

گل‌ها با طرح و ساختار بسیار خاص و جذابی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و چیدمان متفاوتی دارند. برای آشنایی با نمونه‌های بسیار محبوب مدل‌های دسته گل عروس جدید با ما همراه باشید.

֎ مدل دسته گل قطره اشک

یکی از مدل‌های بسیار پرمخاطب دسته گل عروس، مدل قطره اشک است. در این مدل، گل‌ها به‌صورت آبشاری در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و مدلی بی‌نظیر و منحصربه‌فرد برای عروس‌های با سلیقه هستند.

این مدل‌ها در قسمت وسط گل‌های بیشتری دارند که تعداد گل‌ها در قسمت بالای دسته گل‌ها کمتر می‌شوند. این مدل با سبک لباس عروس ساده، مینیمال و ژورنال اروپایی تناسب دارند و هارمونی جذابی را با یکدیگر ایجاد می‌کنند.

֎ مدل دسته گل عروس شیک و مینیمال

این مدل از دسته گل‌های عروس نیز با گل‌های پهن تزئین می‌شوند و حالتی گرد، گنبدی و حجیم دارند. دسته گل گرد متداول‌ترین مدل از دسته گل‌های عروس به‌شمار می‌رود که از زمان‌های قدیم تاکنون مورد استقبال عروس‌ها قرار گرفته‌است.

گل‌های به کار رفته در این مدل دسته گل عروس لاکچری نیز به‌صورت فشرده در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و بدون شاخ و برگ‌های بزرگ هستند. عروس‌های که به سبک‌های کلاسیک علاقه دارند، بهتر است این نوع از دسته گل‌ها را سفارش دهند.

تنوع رنگ این مدل از دسته گل‌ها نیز باید محدود باشد که سادگی و در عین حال شکوه عروس را به نمایش بگذارد. دسته گل‌های مینیمال اغلب با گل‌های صد تومانی سفید رنگ به سبک مدرن و کلاسیک ساخته می‌شوند.

֎ مدل دسته گل آزاد و وحشی

یکی دیگر از انواع دسته گل عروس شیک و خاص را باید دسته گل آزاد نامید. در این مدل از گل‌هایی با برگ‌های سبز و خیره‌کننده استفاده می‌شود که اغلب در طبیعت می‌رویند. برگ‌های سبز و شکوفه‌های آزاد که نشان دهنده خوی آزاد و سرزنده طبیعت هستند، در این مدل از دسته گل‌های عروس استفاده می‌شوند.

این برگ ها علاوه بر جلوه زیبای خود به افزایش حجم گل‌ها و کاهش هزینه‌های گل آرایی کمک می‌کنند.این دسته گل‌ها برای عروس‌هایی که خود را محدود به سبک خاصی نمی‌کنند، چهره‌ای بسیار جذاب و رمانتیک ایجاد خواهند کرد.

֎ دسته گل‌های نامنظم

برخی از عروس‌ها شخصیت ساختارشکنی دارند و دوست دارند که با ظاهری خاص و متفاوت در عروسی خود ظاهر شوند. برای این نوع شخصیت‌ها، دسته گل عروس 1401 نامنظم و نامتقارن بهترین گزینه به‌شمار می‌رود.

دسته گل‌های نامنظم بدون هیچ‌گونه محدودیتی در انتخاب گل‌ها ساخته می‌شوند و عموماً برگ و گل‌هایی با ابعاد بزرگ برای ساختن آنها به کار می‌رود.

֎ مدل دسته گل ترکیبی

در این سبک از دسته گل‌ها، ترکیبی از گل‌های کوچک و بزرگ با رنگ‌های متنوع استفاده می‌شود. این مدل دسته گل عروس اروپایی یکی از مدرن‌ترین و در عین حال گران‌ترین‌ها است. زیرا چیدمان گل‌ها به‌دلیل تنوع بالای آنها سخت‌تر و زمان برتر است. همچنین هزینه‌های متفاوت گل‌ها نیز قیمت آن را افزایش می‌دهد.

ظاهر این مدل دسته گل لاکچری عروس بسیار ظریف و مینیمال است و گل‌ها به‌صورت حرفه‌ای در کنار یکدیگر ترکیب شده‌اند که زیبایی آن را دو چندان می‌کند. به همین دلیل با انواع لباس‌های عروس در هر سبکی تناسب بسیاری دارند.

دسته گل عروس جدید

قیمت شیک‌ترین دسته گل عروس

دسته گل‌های عروس با سبک‌ها و گل‌های متنوعی دیزاین می‌شوند و در اختیار عروس‌ها قرار می‌گیرند. به همین دلیل هر مدل دارای قیمت مشخصی است که بر اساس فاکتورهای زیر مشخص می‌شود:

  • تعداد گل‌های استفاده شده در دسته گل
  • نوع گل‌ها بر اساس فصل رویش
  • مدل و چیدمان گل‌ها در کنار یکدیگر
  • دستمزد تیم تشریفات برای تهیه دسته گل عروس
  • زمان لازم برای طراحی دسته گل

تمامی این موارد قیمت دسته گل عروس را مشخص می‌کنند. هر چقدر طراحی دسته گل تخصصی‌تر باشد یا بر اساس سلیقه عروس به‌صورت سفارشی ساخته شود، بدون شک هزینه آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

بنابراین قبل از تهیه دسته گل مورد نظر خود با تیم تشریفات باغ تالار مورد نظر خود مشاوره کنید. زیرا این افراد با توجه به بودجه شما، بهترین و شیکترین دسته گل عروس را طراحی خواهند کرد.

برای انتخاب بهترین دسته گل عروس کافی است از تیم تشریفات باغ تالار ویالون کمک بخواهید. این تیم حرفه‌ای با توجه به سابقه و تخصص خود، مناسب‌ترین گل‌های فصل را متناسب با سلیقه مشتری در کنار یکدیگر ترکیب می‌کند و جلوه‌ای مدرن و اروپایی به عروسی می‌بخشد.

تشریفات ویالون در انجام کلیه خدمات عروسی به‌خصوص گل آرایی و تهیه دسته گل عروس جدیدترین سبک‌ها و متدهای را مد نظر قرار می‌دهد و بر اساس آن مراسم عروسی را برای تمامی مهمانان و عروس و دامادها به یکی از لذت‌بخش‌ترین مراسمات تبدیل می‌کند.

دسته گل عروس اروپایی

در نتیجه…

دسته گل عروس یکی از مهم‌ترین ارکان عروسی است که از زمان قدیم تاکنون جز جدا نشدنی مراسم عروسی به‌شمار می‌رود. امروزه با توجه به سبک‌های متنوع گل آرایی، دسته گل عروس جدید با بهترین گل‌ها و تزئینات در اختیار عروس قرار می‌گیرد.

دسته گل‌ها دارای مدل‌های متفاوتی هستند و بر اساس نوع گل‌ها و رنگ بندی آنها به سلیقه عروس یا تیم تشریفات باغ ویالون انتخاب می‌شوند. از آنجایی که دسته گل عروس در تمامی عکس‌ها و فیلم‌های عروسی وجود دارد، از اهمیت بسیاری برخوردار است.