گل آرایی ماشین

گل‌ها بخش جدایی‌ناپذیر مراسم عروسی هستند که به فضا رنگ و بویی تازه می‌بخشند. گل آرایی ماشین عروس را باید یکی از هیجان‌انگیزترین تشریفات عروسی به‌شمار آورد که در بدو ورود عروس و داماد به چشم می‌آید. 

گل‌های مورد استفاده در گل آرایی ماشین باتوجه‌به سلیقه مشتری و رنگ ماشین انتخاب می‌شوند. روش گل آرایی ماشین نیز با سبک‌های متنوعی صورت می‌گیرد که در این مقاله قصد داریم آن‌ها را بررسی کنیم.

چند روش بسیار لوکس برای گل آرایی ماشین عروس ارزان

روش‌های گل آرایی روی ماشین عروس تنوع بسیاری دارند و باتوجه‌به سلیقه مشتری یا تیم تشریفات انجام می‌شوند. گل‌ها زیبایی و طراوت مراسم عروسی را چندین برابر می‌کنند و حس سرزندگی و نشاط را در این مراسم حکم‌فرما خواهند کرد. 

روش گل آرایی ماشین‌ها اصولاً باتوجه‌به نوع ماشین و رنگ آن انتخاب می‌شود که در ادامه به معرفی لوکس‌ترین آن‌ها می‌پردازیم.

گل آرایی به‌روش خطی روی ماشین عروس

در این نوع روش گل آرایی همان‌طور که از نام آن مشخص است، گل‌ها به‌صورت خط منحنی یا صاف روی کاپوت یا بدنه ماشین ترکیب می‌شوند. گل‌ها باتوجه‌به طبیعی و مصنوعی بودن خود روی اسفنج‌هایی که به‌صورت خطی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند، می‌چسبند. 

گل آرایی به‌روش خطی روی ماشین عروس

گل آرایی خطی ماشین عروس

در این روش علاوه بر گل‌ها از برگ‌های بسیار پهن انجیری، شمشاد بامبو و غیره استفاده می‌شود که با روبان و چسب به بهترین شکل ممکن قابل دیزاین هستند. گل آرایی ماشین عروس تهران به این روش متداول‌ترین نوع گل آرایی است که برای انواع ماشین‌ها به کار می‌رود.

گل آرایی با روش آبشاری 

این گل آرایی بیشتر برای ماشین‌های بدون صندوق استفاده می‌شود. در این روش، گل‌ها مانند آبشار در پشت ماشین و بدنه آن دیده می‌شوند. در گل آرایی آبشاری تجمع گل‌ها در یک سمت بیشتر از سمت دیگر است. در این صورت گل‌ها به‌صورت آبشار دیده می‌شوند و زیبایی ماشین عروس را دو چندان می‌کنند.

تزئین ماشین عروس به‌صورت دسته گل

یکی دیگر از روش‌های بسیار مناسب و ارزان گل آرایی ماشین، ترکیب گل‌های متنوع به‌صورت یک سبد گل در کنار یکدیگر است. در این صورت گل‌ها روی کاپوت ماشین قرار می‌گیرند و جلوه‌ای بی‌نظیر به آن می‌بخشند. همچنین این نوع گل آرایی روی دسته ماشین، بدنه و صندوق نیز به کار می‌رود.

تزئین ماشین عروس به‌صورت دسته گل

گل آرایی ماشین عروس به‌صورت دسته گل

گل آرایی روی ماشین عروس در فصل‌های متفاوت سال 

برای گل آرایی در فصل‌های بارانی و سرد، بهترین گزینه استفاده از گل‌های مصنوعی و خشک است. زیرا این گل‌ها تحت هیچ شرایطی خراب نمی‌شوند و حتی در پایان مراسم عروسی نیز قابل استفاده هستند. 

بااین‌حال برخی از عروس و دامادها گل‌های طبیعی را ترجیح می‌دهند. گل‌های طبیعی مناسب فصل‌های سرد سال نیز شامل: گل نرگس، ادریس، میخک و شقایق می‌شوند که به‌دلیل رنگ‌های پاییزی خود طرف‌داران بسیاری دارند. 

انواع سبک‌های گل آرایی ماشین عروس تهران 

برگزاری مراسم عروسی بدون ماشین گل آرایی شده عروس و داماد لذت‌بخش نیست. زیرا عروس و داماد قلب مجلس عروسی هستند و ماشین آن‌ها باید متفاوت از سایر مهمان‌ها باشد. 

انواع سبک‌های گل آرایی ماشین عروس تهران

برای انجام گل آرایی روی ماشین عروس، تیم تشریفات باغ تالار باید سبک گل آرایی مراسم را نیز در نظر بگیرد. در صورت یکی بودن سبک گل آرایی مراسم با ماشین عروس، هارمونی بی‌نظیری در فضای عروسی ایجاد خواهد شد. در ادامه برخی از محبوب‌ترین نمونه سبک‌های گل آرایی ماشین عروس ارزان را بررسی می‌کنیم.

گل آرایی با سبک ژورنال و مدرن

در این سبک، گل‌های کمتر با رنگ‌های بسیار ملایم و ساده انتخاب می‌شوند که با زبان‌های ساده، جلوه ماشین عروس را جذاب می‌کنند. در سبک ژورنال ممکن است گل‌ها دورتادور میله‌های فلزی با ابعاد متفاوت قرار گیرند و سپس روی ماشین عروس چسبانده شوند. 

گل آرایی با سبک ژورنال و مدرن

گل آرایی با سبک ژورنال

این نوع گل آرایی دارای طرف‌داران بسیاری است و جدی‌ترین نوع آن محسوب می‌شود که به سبک اروپایی یا مدرن نیز شناخته می‌شود و برای انواع ماشین‌ها کاربرد دارد.

گل آرایی با سبک کلاسیک

این سبک نیز طرف‌داران خود را دارد و روی ماشین‌های کلاسیک و قدیمی به کار می‌رود. برخی از عروس و دامادها برای ایجاد حس نوستالژی در مراسمی عروسی خود، سبک کلاسیک و قدیمی گل آرایی ماشین عروس را درخواست می‌کنند.

گل آرایی با سبک کلاسیک

این سبک با گل‌های رنگارنگ و بسیار شاد، همچنین تزئینات متنوع همراه است که عموماً از گل‌های لیسیانتوس، رز قرمز، داوودی، زنبوری، رز مینیاتوری و ارکیده برای این سبک استفاده می‌شود. 

عوامل مهم در قیمت گل آرایی ماشین عروس

به‌دلیل گزینه‌های متنوع برای گل آرایی خودرو عروس و داماد، مشخص کردن یک قیمت واحد امکان‌پذیر نیست و هزینه‌ها بر اساس شرایط و عوامل بسیاری در نظر گرفته می‌شوند. 

این فاکتورها در هزینه گل آرایی ماشین عروس نقش مهمی دارند و قبل از سپردن گل آرایی به تیم تشریفات باید در مورد آن‌ها صحبت کرد. زیرا نوع گل آرایی باید باتوجه‌به بودجه عروس و داماد مشخص شود. در ادامه عوامل مهم در قیمت گل آرایی خودرو عروس و داماد را بررسی می‌کنیم.

• انواع گل‌های به کار رفته در گل آرایی خودرو عروس و داماد

• تعداد و حجم گل‌های مورد استفاده 

• سبک یا روش چیدمان و تزئین گل‌ها در کنار یکدیگر

• هزینه دستمزد کارکنان تشریفات برای گل آرایی 

• گل‌های مصنوعی یا طبیعی 

• گل آرایی ماشین در روزهای عید یا مراسمات ویژه 

• هزینه گل‌ها در فصل‌های متفا‌وت سال

تیم حرفه‌ای تشریفات عروسی باغ تالار ویالون از انواع گل آرایی برای خودرو عروسی استفاده می‌کند. این تیم برای گل آرایی ماشین عروس ارزان انواع گل‌های فصل را به‌صورت توپی یا ریسه ای با سبک ژورنال، کلاسیک و مدرن در کنار یکدیگر به کار می‌برد.

همچنین باتوجه‌به سلیقه مشتری و تخصص خود، گل‌هایی با رنگ بسیار مناسب را برای این نوع گل آرایی انتخاب می‌کنند. برای کاهش هزینه‌های عروسی این تیم بهترین گزینه برای شما خواهد بود. 

در نتیجه…

گل آرایی ماشین عروس تهران یکی از خدماتی است که توسط تیم‌های تشریفات عروسی انجام می‌شود. این گل آرایی در سبک‌های متنوع و با انواع گل‌های فصل جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین تشریفات عروسی است که یک روز به‌یادماندنی را در ذهن‌ها ماندگار می‌کند. 

گل‌های طبیعی یا مصنوعی رنگی با ترکیب بسیار شیک و لوکس در کنار یکدیگر به‌صورت خطی یا آبشاری قرار می‌گیرند و زیبایی ماشین عروس را چندین برابر می‌کنند.