دیزاین

مراسم عروسی از چنان اهمیت بالایی برای عروس‌ و دامادها برخوردار است که تمام وقت و انرژی در دوران نامزدی صرف پیدا کردن تشریفات مجالس و سالن عروسی مناسب خواهد شد. صرف زمان و انرژی از یک سو و از سوی دیگر خستگی توجه به نکات مهم در این خصوص را کم‌رنگ خواهد کرد و چنانچه نتیجه مطلوبی دریافت نشود، خاطره شبی خوش و به یاد ماندنی به حسرت مبدل خواهد شد. برای پیشگیری از چنین اتفاقی و برای دیزاین انواع مراسم و مجالس پیشنهاد ویژه‌ای داریم که مفتخریم آن را با شما در میان بگذاریم. از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. تنها همین چند دقیقه می‌تواند فاصله شما را تا دیزاین عروسی ایده‌آل خود کم و کم‌تر کند.

آیتم‌های دیزاین

طراحی و دیزاین به طور کلی در تمامی مراسم‌ها انجام می‌شود، سادگی یا مجلل بودن آن به نوع مراسم و البته سلیقه میزبان ارتباط مستقیم دارد. طراحی دکور برای جشن تولد با دیزاین مراسم عروسی تفاوت زیادی دارد و برای انجام آن اصطلاحا باید کار را به کاردان سپرد.

֎ بادکنک آرایی

بادکنک آرایی یکی از ابزارهای مهم برای دیزاین تولد است. ترکیب رنگ‌های منتخب و شکل دادن به آن‌ها نه تنها برای افراد عادی زمان‌بر محسوب می‌شود، بلکه پردردسر است و می‌تواند شما را از نتیجه مطلوب نهایی دور سازد، ولی سپردن این کار به تیم حرفه‌ای تشریفات می‌تواند آسودگی خاطر و نتیجه بی‌نظیر و شگفت‌انگیزی را رقم بزند. بادکنک آرایی که در دیزاین جایگاه عروس و داماد نیز کاربرد دارد، سبب جلوه بخشیدن به محیط و ایجاد فضایی شاد و زیبا خواهد شد.

֎ گل آرایی

گل که یکی از عناصر زیبایی محسوب می‌شود در تمامی مراسم‌ها کاربرد دارد. استفاده از این آیتم زیبا در دیزاین جایگاه عروس صحنه‌ای فوق‌العاده پدید خواهد آورد. میزان استفاده، نوع گل، رنگ‌بندی و … همگی از مواردی هستند که توسط تیم تشریفات طراحی می‌شوند و پیش از مراسم با کسب تایید از میزبان به آراسته‌تر شدن فضا کمک خواهند کرد.

دیزاین عروسی

گل آرایی از مورادی است که در دیزاین مراسم ختم نیز کاربردی فراوان دارد. انجام تشریفات مراسم ختم اگرچه ساده به نظر می‌رسد، ولی پیچیدگی و نکات مخصوص خود را دارد. نحوه چیدمان گل، شمع آرایی و … نمونه‌ای از خدماتی است که توسط تیم تشریفات برای مراسم ختم ارائه می‌شود.

֎ نورپردازی

نور یک محیط در دیزاین تاثیر زیادی برای جلب توجه سایرین خواهد داشت. یکی از وظایف مهمی که می‌توان به گروه تشریفات محول کرد، نورپردازی و دیزاین استیج عروسی است. بدون شک تامی نگاه‌ها در چنین شبی به عروس و داماد خواهد بود به همین منظور زیبایی و شکوه این فضا از اهمیت بالایی برخوردار است. جلوه بی‌نظیر نور در جایگاه ویژه، سالن، راهروی ورودی و … تنها با اعتماد به تجربه و تخصص تیم حرفه‌ای تشریفات ویالون محقق خواهد شد.

اهمیت دیزاین مراسم

حتما تا کنون به این موضوع توجه کرده‌اید که دیزاین مجالس و مراسم تا چه میزان می‌تواند سبب شکوه هر چه بیشتر آن شود. بدون شک کیفیت بالای دیزاین جشن تولد یا سایر مراسم در گرو هزینه بالا نیست، بلکه یک مراسم با شکوه و خاطره انگیز می‌تواند در عین زیبایی مقرون به صرفه نیز باشد.

دیزاین استیج عروسی

به طور کلی افراد با در میان گذاشتن نوع مراسم با مجموعه این گروه تشریفات هستند که گزینه و آپشن‌های مختلف را با میزبانان مطرح و تاییدیه را دریافت می‌کنند. گروه تشریفات ویالون نیز توانسته است با ارائه انواع خدمات در حوزه دیزاین مجالس عروسی، تولد، نامزدی، ختم و … طیف وسیعی از آپشن و البته قیمت را در اختیار همراهان خود قرار دهد.

چیدمان و طراحی دکور در مراسمات حائز اهمیت فراوانی است. استفاده از ظروف مناسب هر مراسم نیز از دیگر خدمات تیم تشریفات خواهد بود. استفاده از میز و صندلی‌های شیک، شمعدانی‌های بلند، ظروف لاکچری، گل و … برای دیزاین باغ عروسی و مراسم آن از نکات مهم به شمار می‌رود.

انواع دیزاین از نظر محیط

دیزاین محیط و انواع مراسم می‌تواند در باغ، تالار، سالن، منزل، یا حتی محیط باز انجام شود. این بدان معنی است که میزبان در هر مکانی که خواستار برگزاری مراسم باشد امکان دریافت خدمات تشریفات و دیزاین را به راحتی و باکیفیت عالی خواهد داشت. به طور مثال دیزاین عروسی در باغ این امکان را فراهم می‌کند که آتلیه‌ای زیبا در محیط باز داشته باشید و خاطره‌‌های زیبایی با عکس و فیلم‌های جذاب در آن برای خود بسازید.

فضای بسته محیط نیز با کمی درایت و هوشمندی می‌تواند به شیوه‌ای بی‌نظیر طراحی شود برای انواع مراسم مهیا شود. گروه حرفه‌ای تشریفات ویالون با تجربه بالای خود در زمینه دیزاین سالن عروسی و کسب حداکثر رضایتمندی نشانی از افتخار را در اختیار دارد.

بدون شک چیدمان و طراحی فضا تاثیری شگرف بر میزبان و مهمانان خواهد داشت. به طور مثال بازتاب دیزاین جایگاه عروس داماد می‌تواند در عکس و فیلم‌های این شب خاطره‌انگیز نمود پیدا کند.

دیزاین روستیک عروسی

سبک روستیک که در چیدمان و طراحی امروزی طرفداران خاص خود را دارد برای دیزاین انواع مراسم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی طراحی روستیک به نوعی چیدمان اطلاق می‌شود که در آن از عناصر طبیعی همانند چوب و سنگ استفاده شده باشد. افرادی که تمایلی به طراحی‌های مدرن مراسم ندارند، معمولا دیزاین روستیک عروسی را انتخاب می‌کنند. طراحی به سبک طبیعی با استفاده از عناصر اصلی طبیعت که می‌تواند جلوه‌ای زیبا به محیط هدیه دهد.

دیزاین باغ عروسی

کلام آخر

نگرانی در مورد برگزاری یک مراسم باکیفیت همواره برای میزبان وجود خواهد داشت. بدون شک یک مراسم باشکوه بدون دیزاین باکیفیت و حرفه‌ای نمی‌تواند رضایت تمامی افراد را جلب کند. شاید کسب و ارائه ایده‌های ناب در مورد طراحی و چیدمان برای یک مراسم سطحی و پیش پا افتاده در نظر گرفته شود، ولی اینطور نیست همچنین اجرای این ایده‌ها نیاز به یک تیم حرفه‌ای و مخصص خواهد داشت. تیم تشریفات ویالون با سابقه‌ای درخشان در این زمینه آمادگی ارائه خدمات متنوعی را در مورد دیزاین تولد فضای باز، عروسی، مراسم عقد، نامزدی، ختم و … را در فضای بسته یا محیط باز دارد.