مقالات

جدیدترین مدل های ست لباس عروس با کتونی

جدیدترین مدل های ست لباس عروس با کتونی

ست کردن لباس عروس با کتونی یکی از ترند‌های دنیای مد و لباس عروسی است. این ستایل برای عروس هایی که به دنبال ظاهری متفاوت و خلاقانه هستند، مناسب خواهد بود. در این روش، لباس عروس با کفش‌های اسپرت یا کتونی ترکیب می‌شود. این کفش‌ها بهتر است با رنگ بندی لباس عروس هماهنگ باشد. اگرچه لباس عروس با کتانی سفید انتخاب بسیاری از عروس خانم‌ها خواهد بود اما می‌توانند از کتانی با رنگ‌های پاستلی و حتی رنگ‌های متضاد مثل مشکی نیز استفاده کنند.
استفاده از کفش کتانی در کنار لباس عروس بسیار راحت خواهد بود و فرد می‌تواند تا ساعت‌ها با آن حرکت کند بدون آنکه مانند کفش پاشنه بلند، دچار پا درد و یا کمردرد شود. پوشیدن کتانی با لباس عروس علاوه بر اینکه راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد، در صورت ایجاد یک هامونی رنگی مناسب باعث ارتقا ظاهر شما در مراسم می‌شود.

کفش یکی از اصلی ترین اجزای لباس عروس است برای همین توصیه میکنیم برای مشاهده جدیدترین مدل کفش عروس ۲۰۲۳ این بلاگ را مطالعه کنید.

انتخاب لباس عروس با کتونی

انتخاب کفش مناسب برای لباس عروسی یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید در نظر گرفته شود. برای انتخاب کفش با لباس عروسی، ابتدا باید به طرح و رنگ لباس خود توجه کنید. در ادامه باید با توجه به نوع مراسم که می‌تواند جشن جنابندان، بله برون و… باشد و محل برگزاری آن، کفش مناسب خود را انتخاب کنید. در مورد ست کردن لباس عروس با کتانی علاوه بر این موضوع باید نکات زیر را نیز در نظر بگیرید:

  • سبک کفش و لباس: کفش باید با سبک و طرح لباس عروسی سازگاری داشته باشد. اگر می‌خواهید کفش‌ کتونی و اسپورت انتخاب کنید باید مدل لباس عروس با کتونی هم‌خوانی داشته باشد. به طور مثال لباس عروس کوتاه با کتونی زیبا خواهد شد. اگر لباس عروسی‌تان تور و گلدوزی دارد، می‌توانید از کفش‌ اسپورت و یا کتونی استفاده کنید که تور و گلدوزی در آن به کار رفته باشد. اگر لباس عروسی‌تان طراحی شلوغ دارد، بهتر است از کتونی با طرح ساده و تک رنگ استفاده کنید تا به این ترتیب تعادل را در ظاهرتان حفظ کنید.

لباس عروس رنگی یکی از جذابترین و شیک ترین مدل های لباس های عروس امروزی است که با مطالعه بلاگ لباس عروس رنگی“میتوانید با آنها آشنا شوید.

  • رنگ کفش: اگر لباس عروسی‌تان سفید است، می‌توانید از کفش‌هایی با رنگ‌های شاد استفاده کنید تا به لباس جلوه بهتری بدهد. معمولا بسیاری از افرادی که می‌خواهند کفش اسپورت برای روز عروسی خود بپوشند، کتونی سفید را انتخاب می‌کنند. اگر لباس عروسی‌تان رنگی غیر از سفید دارد، می‌توانید از کفش‌های ساده و با رنگ سفید یا مشابه آن استفاده کنید. اگر لباس عروس رنگ سبز یا قرمز را برای مراسم خود انتخاب کرده اید، پوشیدن کتونی سفید در کنار آنها به شدت جذاب خواهد شد.
  • راحتی: کفش اسپورت و یا کتانی که برای عروسی انتخاب می‌کنید باید راحت باشد و شما را هنگام راه رفتن و حرکت در طول مراسم اذیت نکند. اگر چه این مدل کفش‌ها همواره راحت هستند ولی باید هنگام خرید توجه داشته باشید که سایز مناسبی را انتخاب و تهیه کنید.

سخن آخر

در نتیجه، لباس عروس با کتونی می‌تواند یک ترکیب جالب و زیبا باشد، اما برای انتخاب کتونی با لباس عروس بهتر است با توجه به سبک، رنگ و جزئیات لباس خود، یک کفش مناسب و هماهنگ انتخاب کنید. در نهایت، مهم‌ترین نکته این است که عروس باید احساس راحتی و اعتماد به نفس کافی با انتخاب کفش اسپورت داشته باشد.

اگر احتیاج به شستشوی لباس عروس خود در منزل دارید به شما بلاگ شستن لباس عروس در خانه توصیه میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *