مقالات

تزیین میز شام تولد

تزییین میز شام تولد

قبل از هر چیزی باید بگوییم، اگر به برگزاری عالی مراسم تولد اهمیت می‌دهید، بهتر است که در بهتر برگزار کردن مراسم بکوشید. مسلماً اگر می‌خواهید تولد خود را همراه با شام برگزار کنید، به دیزاین میز شام تولد اهمیت بدهید. تزئین میز شام تولد می‌تواند با ایده‌های خلاقانه‌ای همراه باشد و هر کسی می‌تواند از یک ایده مناسب بهره ببرد، خواهشمندیم این محتوا را تا پایان مطالعه کنید تا بتوانید میز شام تولد خود را به بهترین شکل ممکن تزیین کنید؛ همچنین اگر قصد برگزاری مراسمی باشکوه برای ساختن شبی رویایی می‌باشید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از یک تشریفات تولد حرفه‌ای کمک بگیرید تا در روند برگزاری مراسم تولد با کمک تیم تشریفات تولد به هیچ عنوان دچار مشکل نشوید.

تزیین میز شام تولد / ۲۰ مدل دیزایین میز شام تولد 1402

شاید به این نکته توجه نکنید، اما اگر بخواهید یک میز شام را تزیین کنید، باید در درجه اول به تمیزی میز اهمیت بدهید. اگر قرار است مراسم تولد خود را در یک فضای باز برگزار کنید، پیشنهاد می‌کنیم که از بهداشتی بودن فضا مطمئن شوید. یعنی فضا را به گونه‌ای تمیز کنید که عاری از هرگونه زباله باشد.

تزیین میز سلف سرویس تولد
**********میز شام تولد

اگر جزء افرادی هستید که بودجه زیادی در اختیار دارید، پیشنهاد می‌کنیم که برای تزئین میز شام تولد از انواع مختلفی از دسرها و نوشیدنی‌ها استفاده نمایید. یکی از ایده‌های خلاقانه‌ای که امروزه برای تزیین کردن این گونه میزها به کار می‌رود، استفاده کردن از سلف سرویس است. مسلماً وقتی مز تولد خود را با استفاده از غذاهای سلف سرویس تزیین کنید، هم فضای کمتری اشغال می‌شود و هم قدرت انتخاب مهمان‌ها در انتخاب غذا بیشتر می‌گردد.

میز شام ساده و شیک
**********میز شام تولد

قرار دادن گلدان‌های گل کوچک و زیبا با گل‌های رنگارنگ هم، می‌تواند یک ایده خلاقانه و شیک برای تزیین کردن میز شام تولد باشد. شمع آرایی هم امروزه یکی از ایده‌هایی است که برای دیزاین کردن انواع میزهای شام مورد استفاده قرار می‌گیرد و افراد زیادی از آن استقبال می‌کنند. برای این کار می‌توانید دور تا دور میز را شمع آرایی کنید یا در بین غذاهای مختلفی که روی میز قرار دارند، شمع قرار دهید.

عکس میز شام تولد ساده
**********میز شام لاکچری تولد

منظور این است که شمع‌ها روی خود میز قرار داده شوند. استفاده کردن از گل‌های طبیعی هم ایده خوبی است و اگر گل‌های خوشبویی را انتخاب کنید، می‌تواند حس بهتری را به مهمان‌ها انتقال دهد. اگر می‌خواهید ظاهر میز تولد زیباتر به نظر برسد، می‌توانید از بادکنک‌های هلیومی هم استفاده کنید و آن‌ها را کنار میز تولد قرار دهید.

میز شام تولد لاکچری
**********تزیین میز سلف سرویس تولد

یکی دیگر از ایده‌هایی که می‌توانیم در این قسمت ارائه دهیم، در مورد انتخاب ظروف شیک برای تزیین کردن میز شام تولد است. بعد از این که ظروف مناسبی را برای سرو کردن شام انتخاب کردید، می‌توانید از دستمال سفره‌های زیبا و رنگارنگ کنار هر ظرف استفاده کنید. استفاده کردن از انواع مختلفی از فینگر فودها روی میز شام تولد هم، ایده خوبی است و بسیاری از افراد این کار انجام می‌دهند. دیزاین کردن خود غذاها و دسرها هم می‌تواند بر جذابیت هرچه بیشتر میز شام تولد بیفزاید. سعی کنید در تزیین غذاها نهایت سلیقه را به خرج دهید تا یک میز شام فوق العاده را تزیین کنید.

چیدمان سلف سرویس غذا**********میز شام ساده و شیک

دیزاین میز شام تولد ساده و کم هزینه

برخی از افراد تمایل دارند مراسم تولد خود را به صورت لاکچری و پرهزینه برگزار کنند، در مقابل بعضی از افراد هم تمایل به برگزاری یک مراسم ساده و کم هزینه دارند. بنابراین تزئین میز شام تولد می‌تواند به صورت ساده و کم هزینه انجام شود. یکی از ایده‌هایی که برای دیزاین کردن میز شام تولد ساده وجود دارد، این است که شما می‌توانید از یک نوع دسر یا یک نوع غذا برای تزیین کردن میز تولد استفاده کنید. همینطور استفاده کردن از یک گلدان گل ساده هم، می‌تواند ظاهر زیبایی به میز ببخشد و در عین حال ساده هم باشد. همانطور که در قسمت‌های بالاتر اشاره کردیم، برخی از افراد مراسم خود را به صورت سلف سرویس برگزار می‌کنند. اگر می‌خواهید دیزاین میز تولد خود را به صورت ساده تزیین نمایید، بهتر است که از سلف سرویس استفاده نکنید. ریسه‌های رنگی زیبا هم می‌توانند برای تزیین میز تولد مورد استفاده قرار بگیرند و در عین سادگی شیک باشند.

تزیین میز شام مهمانی
**********میز شام تولد لاکچری

استفاده کردن از ظروف یکبار مصرف معمولی برای سرو کردن غذا هم گزینه مناسبی است. همینطور دسرها هم می‌توانند در ظرف‌های یکبار مصرف سرو شوند و به طور کلی دیزاین میز با این گونه ظروف هم امکان ‌پذیر است. در نهایت اگر می‌خواهید از ایده‌های خلاقانه‌تری استفاده کنید، مجموعه‌ای به نام ویالون گاردن، قادر است این کار را برای شما انجام دهد و بهترین ایده‌ها را معرفی نماید.


تزیین میز شام لاکچری
**********تزیین میز سلف سرویس تولد

نحوه چیدمان میز لاکچری

قبل از این که بخواهید میز شام تولد را تزیین کنید، باید به این مورد توجه داشته باشید که تولد چه کسی است. به عنوان مثال اگر شخص متولد دختر است، باید نحوه چیدمان میز شام تولد او دخترانه باشد. معمولاً  یکسری از دخترها سلایق مشترکی دارند و می‌توانید از نظر آن‌ها برای دیزاین کردن میز تولدشان استفاده کنید. تزیین میز شام تولد دخترانه هم، می‌تواند با توجه به نظر افراد هم به صورت ساده برگزار شود و هم به صورت لاکچری؛ برای مثال اگر می‌خواهید از سلف سرویس برای چیدمان میز شام تولد استفاده کنید، بهتر است که اول برنج‌ها را روی میز قرار دهید و سپس خورشت‌ها و دسرها را. در نهایت نوشیدنی‌ها را هم می‌توانید در یک قسمت جداگانه بگذارید. همچنین مخلفاتی مانند سالاد و ماست هم می‌توانند در قسمت آخر میز تولد قرار بگیرند. به این ترتیب می‌توانید چیدمان میز شام تولد را به بهترین شکل انجام دهید.

لازم به ذکر است میزبان می‌تواند با مشاهده عکس تزیین میز شام تولد، ایده‌های مختلف را دریافت کند و با توجه به آن ایده‌ها، به دیزاین میز تولد بپردازد.


تزیین میز شام لاکچری
**********میز شام تولد

جمع بندی

مسلماً هر فردی که برای برگزاری مراسم تولد خود حساسیت بیشتری داشته باشد، به دیزاین قسمت‌های مختلف تولد خود هم اهمیت می‌دهد. در این محتوا عنوان کردیم که یکی از قسمت‌هایی که مربوط به تولد است، میز شام تولد است و دیزاین آن هم برای افراد مختلف مهم است. تزئین میز شام تولد همراه با ایده‌های مختلفی است که هر شخصی می‌تواند با توجه به شرایط مالی خود، یک دیزاین مناسب برای میز شام تولد در نظر بگیرد. پیشنهاد می‌دهیم برای دیزاین میز تولد، از مجموعه ویالون گاردن هم کمک بگیرید و شماره این مجموعه هم ۰۹۱۲۲۶۵۶۹۲۷ است. امیدوارم که بتوانید بهترین مراسم تولد را برگزار کنید.

میز شام تولد**********میز شام تولد**********

میز شام تولد**********میز شام تولد لاکچری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *