مقالات

معرفی بهترین نمونه های لباس عروس 2021

لباس عروس 2021

ترند لباس عروس 2021 چه چیزی می‌باشد؟ هر ساله مدل‌های لباس عروس ترندهای جدید را به خوش می‌بیند. در طی سال‌های اخیر، صنعت مد و لباس در زمینه لباس عروسی هم فعال بوده و مدل‌های زیادی را به افرادی که قصد تهیه لباس عروس داشته‌اند، ارائه داده است. این ترند، در سال‌های مختلف تغییرات زیادی می‌کند. در سال 2021 نیز ترند‌های لباس عروسی، مدل‌های زیادی را به خودش دید که هم شامل مدل‌های جدید و هم شامل تغییراتی است که در مدل‌های قدیمی‌تر صورت گرفته است.

ترند‌های 2021، شامل لباس‌های کوتاه، لباس‌های دامن کات A، لباس‌های رنگی و … می‌باشد که در ادامه قصد داریم به آن‌ها پرداخته و عکس‌های این مدل‌ها را به نمایش نگاه شما در بیاوریم. در صورتی که شما هم به جست و جوی لباس عروس سال 1400 هستید، تا پایان، همراه ما باشید.

لباس عروس کوتاه

این مدل از لباس عروس، به این شکل است که تور آن، با زمین برخورد خیلی کمی دارد و یا اصلا با زمین برخورد نمی‌کند. این مدل، یکی از ترندهای لباس عروس 2021 می‌باشد. البته خود لباس کوتاه هم چند مدل دارد. گاها کلا دامن لباس عروس کوتاه بوده و گاها تا پایین زانو می‌رسد. در مدل‌های دیگر نیز دیده شده که در لباس، از یک حریر در راستای پوشاندن پا مورد استفاده قرار می‌گیرد. باید توجه داشته باشید که این مدل از لباس عروس، معمولا به دختر خانم‌هایی پیشنهاد می‌شود که ساق نسبتا متناسبی دارند. از همین رو این لباس برای افرادی که دارای ساق زیادی تپل و یا زیادی لاغر هستند، خیلی مناسب نیست. در ادامه با چند‌ تا از تصاویر جدیدترین مدل لباس عروس 2021 آشنا شوید.

لباس عروس ۲۰۲۱
مدل لباس عروس 2021
مدل لباس عروس ۲۰۲۱
مدل لباس عروس پرنسسی 2021

مقاله لباس عروس زمستانی را مطالعه نمایید و عکس جدیدترین لباس عروس های زمستانی را مشاهده کنید.

لباس عروس خیلی کوتاه

این ترند لباس عروس 2021، تحولی جدید در صنعت مد لباس عروس به وجود آورد. در این مدل لباس‌ها، تقریبا لباس عروس، ساختاری متفاوت به وجود آوده و با ابعاد کوچکتری، زیبایی خاصی را به عروس اهدا می‌کند. البته باید دقت داشته باشید که اگر قصد داشته باشید در مراسم عروسی محجبه باشید، این لباس مناسب شما نخواهد بود. اما در مراسماتی مثل فرمالیته و یا مراسماتی که حجاب شما مطرح نباشد، می‌توانید از این مدل لباس عروس 2021 استفاده نمایید.

ترند لباس عروس 2021
ترند لباس عروس 2021
لباس عروس ترند 2021
لباس عروس ترند 2021
جدیدترین مدل لباس عروس 2021
جدیدترین مدل لباس عروس 2021

لباس عروس با دامن پف دار

یکی دیگر از لباس‌هایی که در سال 2021 ترند شده است، لباس عروس با دامن پف دار است. البته این مدل، یک مدل کلاسیک به حساب می‌آید و هر ساله در مراسم‌های عروسی مورد استفاده قرار گرفته است. اما مدلی که از این لباس عروس در بازار ترند شده است، لباس عروسی است که قسمت پایینی آن که همانند حرف A انگلیسی می‌باشد، حالت چین دار باشد. اما مدل بدون چین آن هم در سال‌های اخیر، زیادی مورد استفاده قرار گرفته است.

لباس عروس مدل 2021
مدل لباس عروس جدید 1400
مدل لباس عروس جدید 1400
لباس عروس ۱۴۰۰
جدیدترین لباس عروس 1400

لباس عروس دنباله دار

یکی از مدل‌های پر طرفدار لباس عروس 2021، لباس عروس دنباله دار می‌باشد. در مدل از لباس عروس، یا تور دار و یا بدون تو است. همچنین می‌تواند دارای دامن پف دار باشد یا نباشد. اما مسئله‌ای که برای آن وجود دارد این است که دامنی که در این لباس مورد استفاده قرار می‌گیرد، طول بلندی داشته و بر روی زمین کشیده می‌شود. این ویژگی و این مدل، یکی از مدل‌هایی است که دختران زیادی را به خودش جذب می‌کند. همچنین در برخی از مدل‌هایی که از این لباس وجود دارد، دنباله لباس، با شکل‌های مختلفی دوخته شده است که زیبایی لباس را چندین برابر می‌کند. همچنین اکثر مدل لباس عروس پرنسسی 2021 از این مدل الهام می‌گیرد.

قیمت لباس عروس 1400
جدیدترین لباس عروس 1400
جدیدترین لباس عروس 1400
لباس عروس سال 1400
مدل لباس عروس جدید 1400
لباس عروس دنباله دار

لباس عروس پشت باز

این مدل، از مدل‌های اروپایی لباس عروس 2021 به حساب می‌آید. در این مدل، قسمت پشت بدن عروس لخت می‌باشد. در صورتی که مسئله حجاب برای شما مهم باشد، شاید خیلی از این لباس خوشتان نیاید. اما در کل، این مدل از مدل‌های پرطرفدار لباس عروس در سال 2021 می‌باشد که می‌توانید در صورت تمایل از آن بهره‌مند شوید. این مدل لباس، همچنین می‌تواند دارای دامن پف دار با چین، یا بدون چین و یا حتی بدون دامن پف دار یا جزو لباس‌های دنباله دار باشد. در قسمت پایین، تصاویری از این لباس را هم مشاهده خواهید کرد.

لباس عروس پشت باز
نمونه لباس عروس پشت باز

لباس ساده یک دست

با وجود طرح‌های مختلفی که از لباس عروس در این مارکت وجود دارد، باز هم لباس‌هایی یک دست که دوخت ساده‌ای دارند، مورد توجه بسیاری از دخترهایی که قرار است عروس شوند، قرار می‌گیرد. این دسته از لباس‌ها مخصوصا در سال‌های اخیر، یکی از ترندهایی است که بسیاری از طرفداران را جذب خود کرده است. چرا که سادگی و زیبایی را در کنار هم قرار داده و یک شاهکار را رقم می‌رند. این دسته از لباس‌ها، معمولا بدون تور هستند اما گاها دیده شده است که در برخی از قسمت‌های آن، تور هم دوخته می‌شود. در ادامه با تصاویر این مدل لباس عروس، همراه شما خواهیم بود.

لباس عروس دنباله ماهی

یکی از مدل های لباس عروس 2021 که محبوبیت زیادی در بین دخترخانم‌های پیدا کرده است، لباس عروس دنباله ماهی می‌باشد. دوخت این لباس به گونه‌ای است که نواحی کمر آن باریک بوده و قسمت‌های پایینی لباس، همانند دم ماهی می‌باشد. حال این دم ماهی، می‌تواند بلند باشد یا کوتاه. اما در کل شکل دوخت لباس، به گونه‌ای است که عروس را شبیه به پری دریایی که در انیمیشن‌های مشاهده کرده‌اید می‌کند.

سخن پایانی

در این جا، با برخی از مدل‌های ترند لباس عروس 2021 آشنا شدید. مدل‌هایی مثل لباس عروس کوتاه، لباس عروس با دنباله دم ماهی، لباس عروس دنباله دار و … آشنا شدید. همچنین در سال 2021، یکی از مدل‌های لباس عروس که در برخی از نقاط جهان، از جمله ایران مورد استفاده قرار گرفت، لباس عروس رنگی، به خصوص لباس عروس سبز بوده است. بهتر است برای انتخاب لباس عروس، تنوع‌های بالایی که در این مارکت وجود دارد را بررسی نموده و هر کدام که به نظرتان برای شما مناسب بود، انتخاب نمایید.

همچنین پیشنهاد ما به شما این است که خیلی بر پایه مد نباشید. لزوما هر چیزی که مد است، زیبا نیست. بهتر است شما به این توجه کنید که قرار است در آن لباس عروس، همانند الماس بدرخشید!

امیدواریم توانسته باشیم به خوبی شما را با ترند لباس عروس 2021 آشنا کرده باشیم. در صورتی که سوالی در این زمینه برای شما وجود داشت، در قسمت نظرها آن را برای ما به ثبت برسانید. همچنین در ادامه با تصاویر بیشتری از جدیدترین لباس عروس 1400، با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *