مقالات

ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار

ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار

لحظه وارد شدن عروس و داماد به تالار، علاوه بر هیجان انگیز بودن، یک ورود استرس زا است و این لحظه باید با برنامه ریزی همراه باشد. برای ورود عروس و داماد به تالار، می‌توان از ایده‌های مختلفی کمک گرفت که در این مطلب به آن‌ها می‌پردازیم. استفاده کردن از ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار، می‌تواند یک شب به یاد ماندنی را در ذهن عروس و داماد و مهمان‌ها رقم بزند.

نکات مهمی که عروس و داماد باید هنگام ورود به تالار عروسی در نظر بگیرند؟

مسلماً تمامی زوج‌های جوان، برای شب عروسی خود و لحظه ورود به تالار، از قبل برنامه‌هایی را در نظر می‌گیرند. این ورود با شکوه یکی از رسم و رسومات است که داخل هر تالار و در هر عروسی وجود دارد. همه افراد این رسم را رعایت می‌کنند و سعی دارند که این ورود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. از جمله نکات مهمی که عروس داماد باید به آن توجه کنند، انتخاب یک راهروی مناسب برای وارد شدن است.

معمولاً تالارها برای این کار، یک راهروی زیبا و مناسب را طراحی می‌کنند تا رضایت عروس و داماد را هم داشته باشند. هر چقدر طراحی راهرو زیباتر باشد، جلوه بیشتری دارد و آن لحظه زیباتر ثبت می‌شود. نکته مهم اینجاست که عروس و داماد باید برای ورود به تالار، با قدم‌های کوتاه حرکت خود را آغاز کنند و به پایان برسانند. سپس باید به مهمانان هم خوش آمد بگویند.

گل‌ریزان‌کردن مسیری که عروس و داماد وارد می‌شوند نیز یکی دیگر از نکاتی است که باید در نظر گرفته شود. برای این کار ابتدا باید طرح راهرو را مد نظر قرار دهید و اگر طرح آن ساده بود، می‌توانید برای جذاب‌تر شدن فضا از گل ریزان استفاده نمایید. لازم به ذکر است مسافتی که عروس و داماد داخل راهرو طی می‌کنند نه باید خیلی کوتاه باشد و نه خیلی طولانی.

یکی از کارهای دیگری که برای ورود عروس و داماد به تالار خیلی کاربردی است، استفاده کردن از شمع آرایی برای وارد شدن عروس و داماد است. شمع آرایی می‌تواند در کنار گل ریزان ترکیب خیلی خوبی را تشکیل دهد. بنابراین توجه داشته باشید که این کار را به بهترین نحو انجام دهید و از ایده‌های خیلی خوب برای شمع آرایی کمک بگیرید. برای این کار می‌توانید از دیزاینرها نیز راهنمایی بگیرید.

برای داشتن عکس های زیباتر از مراسم عروسی تان توصیه میکنیم که حتما بلاگ “دیزاین استیج عروسی” را مطالعه کنید.

نکاتی برای مدیریت مهمانان در مراسم لحظه ورود عروس و داماد

نکته اول: یکی از موضوعاتی که برای مدیریت مهمانان در مراسم ورود عروس و داماد وجود دارد، این است که می‌توان برای این ورود زیبا از مهمانان هم کمک گرفت. به این شکل که تعدادی از اقوام و دوستان نزدیک عروس و داماد می‌توانند در قسمت راهرو بایستند و عروس و داماد را برای وارد شدن به تالار همراهی نمایند. مدیریت کردن مهمانان در این قسمت، دارای اهمیت است و این فضا نباید شلوغ باشد.

نکته دوم: برای این که مراسم عروسی به خوبی برگزار شود، باید کارهای مهمانان به خوبی مدیریت شود. برای این کار می‌توان از دی جی در مراسم عروسی درخواست کرد که با میکروفون اعلام نماید که مهمانان مخصوصاً بچه‌ها، سر جای خود بنشینند. لحظه ورود عروس و داماد به تالار، لحظه مهمی است و مهمانان نباید با رفت و آمدهای بیجای خود، نظم عروسی را به هم بزنند.

نکته سوم: یکی دیگر از نکات مهم، انجام حرکات و رقص‌های زننده توسط مهمانان هنگام ورود عروس و داماد است. این نکته نیز باید برای مدیریت مهمانان در نظر گرفته شود و آن‌ها باید از انجام این گونه حرکات خودداری کنند. دی جی باید درخواست آهنگ از طرف مهمانان را مدیریت کند و نباید به درخواست‌های بعضی از افراد توجه کند، زیرا نظم مجلس مختل می‌شود.

نکته چهارم: عوض کردن مکان نشستن مهمان نیز به خودی خود باعث بی نظمی می‌گردد و باید کنترل شود. هنگام ورود مهمانان به تالار، هر کدام از آن‌ها جای مخصوصی را برای نشستن خود تعیین می‌کنند و بهتر است که تا آخر مجلس همان جا بنشینند. این کار می‌تواند تزیینات میز پذیرایی را نیز به هم بزند، بنابراین صاحبان مجلس می‌توانند به آن‌ها تذکر بدهند.

آیا میخواهید با چند کار ساده و خاص مراسم خود را به یاد ماندن تر کنید؟ پس بلاگ “ ایده عروسی” را به شما توصیه میکنیم.

تزیینات مسیر حرکت عروس و داماد

1- استفاده از میهمانان: برای تزیین کردن مسیر حرکت عروس و داماد، علاوه بر استفاده کردن از اشیای مختلف، می‌توان از افراد هم کمک گرفت. از جمله تزییناتی که برای این مسیر می‌توان مورد استفاده قرار داد، کمک گرفتن از ساقدوش‌ها هست. عروس و داماد برای وارد شدن به تالار می‌توانند از ساقدوش‌ها استفاده کنند و یکی از جذابیت‌های این کار این است که ساقدوش‌ها لباس‌های ست بر تن دارند و عروس و داماد را همراهی می‌کنند.

2- گل آرایی: تزیین کردن با استفاده از انواع مختلفی از گل‌ها هم می‌تواند یکی از ایده‌های جالب برای تزیینات مسیر حرکت عروس و داماد باشد. این مورد می‌تواند با توجه به سلیقه عروس و داماد انجام شود و آن‌ها به هر گلی که علاقه داشته باشند، می‌توانند از آن برای تزیین کردن مسیر حرکت خود استفاده کنند. به عنوان مثال گل رز علاوه بر این که یک گل زیبا است، می‌تواند نشانی از عشق در نظر گرفته شود و استفاده از آن در شب عروسی مناسب است.

3- نورپردازی های منحصر به فرد: نورپردازی نیز از دیگر تزییناتی است که می‌تواند جذابیت این لحظه را بیشتر نمایان سازد. استفاده کردن از نورهای رنگی مختلف یک ایده خیلی جالب است که برای تزیین کردن مسیر حرکت عروس و داماد می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد؛ بنابراین عروس و داماد عزیز می‌توانند از صاحب تالار درخواست کنند که این کار را با کمک افراد نورپرداز برای آن‌ها انجام دهد.

دوست دارید کیک عروسی زیبا و خاصی داشته باشد؟ پس بهتر است بلاگ ایده تزیین کیک عروسی با گل طبیعی را بخوانید.

کارهای جالبی که می‌توان لحظه ورود عروس و داماد را باشکوه‌تر کرد؟

با توجه به این که عروس و داماد تمایل دارند مراسم عروسی آن‌ها و مخصوصاً لحظه ورودشان خیلی خاص باشد، می‌توان برای این لحظه، کارهای جالبی را انجام داد. مثلاً استفاده کردن از آتش بازی یکی از کارهای جذاب و جالبی است که می‌توان برای مراسم آن‌ها در نظر گرفت و انجام داد. این کار می‌تواند به نحوی انجام شود که یک تونل زیبا از آتش سرد ایجاد گردد که این لحظه می‌تواند به عنوان یک خاطره هیجان انگیز برای عروس و داماد و مهمانان باشد. در ادامه چند ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار جذاب را به شما معرفی میکنیم.

1- آتش بازی: علاوه بر آتش بازی سرد، استفاده کردن از آتش بازی گرم هم می‌تواند برای ورود عروس و داماد در نظر گرفته شود. آتش بازی گرم با استفاده از آبشارها و شوتینگ‌ها برگزار می‌شود و این آتش بازی هم زیبایی خاص خود را دارد. البته باید توجه داشت که آتش بازی کار نسبتاً خطرناکی است و احتیاط کردن برای انجام دادن آن واجب است.

2- بارانِ گلبرگ: گلبرگ ریختن روی سر عروس و داماد هنگام ورود می‌تواند به عنوان یک کار جالب در مراسم عروسی به حساب بیاید. برای این کار هنگامی که عروس و داماد داخل راهرو هستند و به سمت فضای اصلی تالار حرکت می‌کنند، چند نفر مانند ساقدوش‌ها می‌توانند گلبرگ‌ها را روی سر عروس و داماد بریزند. گلبرگ‌ها می‌توانند دارای یک رنگ باشند یا با توجه به سلیقه عروس و داماد، می‌توانند شامل چند رنگ هم باشند.

3- نقل و نبات: برخی از افراد به جای ریختن گلبرگ، از نقل و نبات استفاده می‌کنند و روی سر عروس و داماد نقل و نبات می‌ریزند. این کار هم می‌تواند به عنوان یک نوع ایده جذاب برای ورود این دو عزیز محسوب شود. به طور کلی باید گفت، کارهای مختلفی برای برگزاری با شکوه این قسمت از عروسی وجود دارد که هر کسی با توجه به رسم و رسومات و نظر خود، می‌تواند کار خاصی را انجام دهد.

یکی از جذابترین تم های برگزاری مراسم عروسی، عروسی روستیک است. این بلاگ را حتما مورد مطالعه قرار دهید.

پخش یک موزیک خاص هنگام ورود عروس و داماد به مراسم

مطمئناً تمامی شما عزیزان در طول عمر خود، چندین بار به مراسم‌های مختلف عروسی رفته‌اید. اگر توجه کرده باشید هنگامی که عروس و داماد می‌خواهند وارد تالار شوند، یک موزیک عاشقانه و مربوط به ورود عروس و داماد در تالار یا باغ تالار پخش می‌گردد که مضمون زیبایی هم دارد. این موزیک می‌تواند تاثیر خیلی خوبی روی روحیه عروس و داماد داشته باشد. همین‌طور مهمانان هم می‌توانند از شنیدن آن لذت ببرند.

با توجه به این که موزیک‌های مختلفی توسط خوانندگان گوناگون برای عروس و داماد خوانده شده است، عروس و داماد می‌توانند از بین تمامی این موزیک‌ها، بهترین آن‌ها را برای مراسم خود انتخاب کنند. روز به روز هم آهنگ‌های جدیدتری برای این گونه مراسم‌ها خوانده می‌شود.

سخن پایانی

مضمون کلی این مطلب، در مورد ایده لحظه ورود عروس و داماد به تالار بود که توانستیم چند نمونه از ایده‌های جالب را به خوانندگان عزیز معرفی نماییم. امیدواریم که بتوانید در شب عروسی خود از این ایده‌ها بهره بگیرید و بهترین مراسم را داشته باشید. در نهایت می‌توان گفت که باغ تالار تهران ویالون گاردن است که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. یک از این تشریفات و باغ تالارهای برگزار کننده مراسم، ویالون گاردن است. ویالون گاردن با داشتن بهترین و خلاق‌ترین ایده‌پردازان و دیزاینرهای مراسم عروسی، توانسته خاطره‌های زیبایی را برای عروس و دامادها و میهمانان رقم بزند. بنابراین صاحبان مجلس می‌توانند از نظرات آن‌ها هم استفاده کنند و برای هر چه بهتر شدن مراسم عروسی خود تلاش نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *