مقالات

چند ایده جذاب برای تزیین میز تولد ساده و کم هزینه

چند ایده جذاب برای تزیین میز تولد ساده و کم هزینه

یکی از کارهایی که در مراسم تولد انجام می‌شود و مورد توجه افراد زیادی قرار می‌گیرد، تزیین میز تولد ساده و کم هزینه است. لازم به ذکر است که تزیین کردن این گونه میزها با توجه به شرایط سنی می‌تواند متفاوت باشد.

به عنوان مثال تزیین میز کودکان باید با میز بزرگسالان تفاوت‌هایی داشته باشد. برای این کار می‌توان از وسایل مختلفی استفاده کرد که شامل وسایل تولد و همین‌طور تنقلات هستند.

نکات تزیین میز تولد

برای این که افراد مختلف بتوانند چیدمان میز تولد را به بهترین شکل ممکن انجام دهند، نیاز است که به چند نکته توجه داشته باشند که در ادامه این نکات را ذکر می‌کنیم.

به طور کلی باید گفت، روش‌های متنوع و زیادی برای چیدن میز تولد وجود دارند که شما عزیزان هر کدام از این روش‌ها را که بخواهید، می‌توانید انتخاب کنید.

یکی از روش‌هایی که می‌توان با استفاده از آن میز تولد را تزیین کرد، روش بادکنک آرایی است. افراد می‌توانند دور تا دور میز را با استفاده از بادکنک‌های رنگارنگ یا دو رنگ تزئین کنند.

نکته قابل توجه در این روش، این است که بهتر است رنگ بادکنک‌ها با دیزاین میز تولد ست باشد. به این شکل می‌توان جلوه و جذابیت بیشتری به میز داد.

نکته دیگر در مورد تزیین میز تولد، این است که اطراف میز را با استفاده از شمع، تزیین نمایید. تزیین کردن میز با استفاده از شمع آرایی، می‌تواند یک فضای شاعرانه یا رمانتیک را به وجود آورد و به طور معمول از این روش، زوج‌های جوان می‌توانند استفاده کنند. البته سایر افراد هم قادر هستند که از شمع آرایی استفاده کنند؛ اما معمولاً زوج‌های جوان این کار را می‌کنند.

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان برای تزیین کردن میز مورد استفاده قرار داد، استفاده کردن از ظروف یکبار مصرف است. ظروف یکبار مصرف با طرح‌های بسیار زیبا و متنوعی وارد بازار شده‌اند که برای مراسم‌های مختلف از جمله تولد می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. مثلاً برای قرار دادن تنقلاتی همچون پفک، چیپس، پاپ‌کورن و غیره می‌توان از این ظرف‌ها استفاده نمود و دیزاین میز را تکمیل کرد.

در انتهای مطلب باید اضافه کنیم که تزیین کردن میز تولد یک امر سلیقه‌ای است و افراد با توجه به سلیقه خود هم می‌توانند این کار را انجام دهند؛ بنابراین حتماً لازم نیست که از یک روش خاص برای تزیین استفاده نمایند.

هیچ میدانستید شما به راحتی میتوانید با تعدادی بادکنک زیباترین مراسم تولد را برای کودک خود برگزار کنید. بلاگ “تزیین تولد با بادکنک کم” را توصیه میکنیم.

ایده‌هایی برای دیزاین میز تولد پسرانه

برای دیزاین کردن میز تولد پسرانه، ایده‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام جذابیت خاص خود را دارند. با توجه به این که کودکان نسبت به بزرگسالان روحیه حساس‌تری دارند، دیزاین میز تولد آن‌ها باید به شکل بهتری انجام شود. در نظر گرفتن سن کودک نیز برای تزیین کردن میز تولد او دارای اهمیت است. در ادامه راهکارهایی را پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید این کار را به خوبی انجام دهید.

برای دیزاین کردن میز، می‌بایست در درجه اول سلیقه کودک خود را هم در نظر بگیرید و بدانید که یک پسر بچه به چه چیزهایی علاقه دارد. یکی از ایده‌هایی که می‌توان برای این کار استفاده کرد، کاربرد تم کارتونی برای تزیین است. پسر بچه‌های عزیز معمولاً علاقه بسیاری به برخی از شخصیت‌های کارتونی دارند که می‌توانید با استفاده از این ایده، میز تولد فرزند خود را تزیین کنید.

با توجه به این که یکی از قسمت‌های مهم هر تولدی تهیه کردن کیک است، این نکته هم برای دیزاین میز تولد پسرانه، دارای اهمیت است. شخصیت‌های کارتونی مختلف مانند بتمن، مرد عنکبوتی و غیره جزء شخصیت‌های مورد علاقه پسر بچه‌ها هستند که می‌توانند برای طراحی روی کیک آن‌ها هم مورد استفاده قرار بگیرند.

اگر به دنبال برگزاری مراسم تولد برای فرزند خود هستید توصیه میکنیم بلاگ ایده برای تزیین تولد پسرانه را بخوانید.

ایده‌هایی برای دیزاین میز تولد دخترانه

دختر بچه‌های عزیز هر ساله مشتاق برگزاری مراسم تولد خود هستند و دوست دارند که از این مراسم لذت ببرند.

استفاده از یک دیزاین بسیار عالی برای روز تولدشان می‌تواند تأثیر خیلی خوبی در روحیه آن‌ها داشته باشد. تزیین کردن میز تولد دخترانه هم مانند میز تولد پسرانه، با توجه به پیاده کردن ایده‌هایی می‌تواند به بهترین شکل انجام شود.

به عنوان مثال یکی از ایده‌های جذابی که می‌توانید از آن کمک بگیرید، استفاده کردن از کاغذ رنگی برای دیزاین است. کاغذ رنگی‌ها با رنگ‌های مختلفی که دارند، می‌توانند فضای تولد را بسیار جذاب‌تر کنند و به شکل‌های مختلف هم در بیایند. مثلاً در آوردن کاغذ رنگی به شکل گل، می‌تواند یک ایده خیلی خوب برای دیزاین میز تولد باشد.

یکی دیگر از پیشنهاداتی که می‌توانیم در این زمینه بکنیم، این است که دختر بچه‌ها به روبان‌های رنگی خیلی علاقه نشان می‌دهند؛ بنابراین می‌توان کناره‌های میز را با استفاده از ربان‌های رنگی تزیین کرد.

همین‌طور متصل کردن بادکنک‌ها به روبان‌ها هم می‌تواند حس خوبی به آن‌ها منتقل کند. پس حتماً این مورد را به خاطر داشته باشید.

میز تولد دخترانه را می‌توان به وسیله شرشره‌های رنگی هم تزیین نمود. ایده‌های مختلفی هم برای تزیین کردن با استفاده از شرشره وجود دارد که می‌توان مدل‌های گوناگون آن را در اینترنت مشاهده کرد.

ایده‌های تزیین میز کم هزینه و ساده بزرگسالان

بزرگسالان هم مانند کودکان به دیزاین خوب میز تولد خود اهمیت می‌دهند و سعی می‌کنند بهترین ایده‌ها را برای تزیین کردن آن به کار ببرند. اما ممکن است تمایل داشته باشند که این کار را با هزینه کم و به صورت ساده انجام دهند؛ بنابراین تزیین میز تولد ساده و کم هزینه بزرگسالان، کار سختی نیست و می‌توان به راحتی آن را انجام داد.

استفاده کردن از تورهای رنگی قیمت مناسب، می‌تواند یک ایده خوب برای زیبا کردن میز تولد بزرگسالان باشد. بزرگسالان عزیز به هر رنگی که علاقه داشته باشند، می‌توانند تورهای مورد نظر خود را متناسب با همان رنگ خریداری کنند.

امروزه استفاده کردن از گل آرایی برای میز تزیین تولد ساده مد شده است و بسیاری از افراد از این گلبرگ‌ها هم استفاده می‌کنند.

یکی از نکاتی که در این جا باید ذکر کنیم، این است که از گلبرگ‌ها می‌توان در قسمت‌های مختلف استفاده کرد. شما عزیزان هم می‌توانید گلبرگ‌ها را روی میز تولد بریزید و هم می‌توانید آن‌ها را در قسمت پایین میز تولد قرار دهید. این موارد بستگی به نظرتان دارد که کدام روش را بیشتر می‌پسندید.

چطور باید یک میز تولد لاکچری دیزاین کنیم؟

امروزه با آمدن طرح‌های جدید و به روز تزیین میز تولد ساده و کم هزینه، بسیاری از افراد که وضع مالی خوبی دارند، ترجیح می‌دهند که میز تولدشان را به صورت لاکچری تزیین کنند.

تزیین لاکچری همان‌طور که از نامش پیداست، متحمل هزینه‌های نسبتاً بالایی می‌شود. ایده‌های تزیین لاکچری با ایده‌های تزیین ساده، کمی متفاوت هستند که در ادامه بیشتر در مورد این نوع تزیین توضیح می‌دهیم.

یکی از کارهایی که برای تزئین میز تولد لاکچری انجام می‌شود، استفاده کردن از انواع مختلفی از تنقلات است. به عنوان مثال قرار دادن ظرف‌های میوه بزرگ، یکی از کارهایی است که برای تزیین میز تولد لاکچری می‌توان انجام داد‌.

همین‌طور انواع مختلفی از کاپ کیک‌ها و شیرینی‌ها هم می‌توانند جزء هزینه‌های نسبتاً بالا برای مراسم لاکچری در نظر گرفته شوند.

استفاده کردن از بادکنک آرایی به صورت تخصصی و با کمک گرفتن از دیزاینرها هم برای مراسم لاکچری استفاده می‌شود.

برای داشتن یک تولد زیبا و صمیمی نیاز به هزینه بسیار نیست. به همین دلیل مطالعه بلاگ “6 ایده برای تم تولد مردانه ساده و کم هزینه” را توصیه میکنیم

سخن پایانی

برای برگزاری مراسم تولد باید شرایط مختلفی را در نظر گرفته که تزیین میز تولد ساده و کم هزینه، یکی از این شرایط است و باید به آن توجه زیادی نشان داده شود.

افرادی که تمایل داشته باشند، می‌توانند این کار را به دیزاینرهای ماهر بسپارند. یکی از مجموعه‌هایی که می‌تواند کار دیزاین میز را به خوبی انجام دهد، مجموعه ویالون گاردن است.

بنابراین مشتریان گرامی این امکان را دارند که به سایت ویالون گاردن مراجعه کنند و درخواست خود را ثبت نمایند. مشاورین خلاق مجموعه ما برای برگزاری هرچه بهتر مراسم تولدتان، در کنار شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *