مقالات

100 مدل لباس عروس جدید 2022

لباس عروس جدید

بهترین مدل لباس عروس جدید در تهران ، کدام مدل است؟ ترند لباس عروس 2022 به چه شکل است؟ شاید تصمیم گیری در مورد این که چه لباس عروسی را در مراسم عروسی و یا مراسم فرمالیته به تن کنید، از چالش برانگیز ترین مواردی باشد که در حین عروسی با آن رو به رو می‌شوید. در واقع این مسئله، که شب عروسی، برای شما تنها یک بار اتفاق می‌افتد، بر سختی این کار می‌افزاید. در صورتی که قصد داشته باشید برای انتخاب لباس خود تصمیم گیری کنید، بهتر است مدل‌های مختلفی را ببنید و سپس چند تا از آن‌ها گلچین کرده و سپس برای تن زدن آن‌ها اقدام کنید. از آنجایی که لباس عروس، دوخت ثابتی دارد، ممکن است لباسی که به یک تن نشسته است و ظاهر خیلی زیبایی هم به آن داده باشد، به تن شما ننشیند و یا برعکس.

بهترین کاری که در این راستا به شما توصیه می‌شود این است که با توجه به فرم بدن خود، انواع مدل لباس عروس که فکر می‌کنید به تن شما می‌نشیند و مهمتر از آن، این که شما هم آن را دوست می‌دارید را در لیست انتخابی خود قرار داده و سپس بهترین گزینه برای خود را انتخاب کنید.

انتخاب لباس عروس جدید و شیک

تنوع مدل‌های لباس عروس، باعث شده تا دست دخترخانم‌هایی که قرار است عروس بشوند، در انتخاب مدل تا حد زیادی باز باشد. اما همین تنوع مدل، می‌تواند انتخاب شما را سخت هم بکند. به این معنی که واقعا نتوانید تشخیص دهید که کدام مدل، بیشتر از تمامی مدل‌ها به تن شما می‌نشیند.

در این مقاله، ما قصد داریم انواع لباس عروس جدید که در دسته لباس عروس ۲۰۲۲ و همچنین لیست بهترین لباس عروس 1401 قرار دارند را به شما عزیان معرفی کنیم تا به اندازه خودمان، توانسته باشیم شما در این امر، راهنمایی کرده باشیم. پس تا پایان، همراه ما باشید.

لباس عروس طرح دکلته

این مدل لباس عروس، که طرح آن به شکل دکلته است، جدیدترین مدل لباس عروس 2022 به حساب می‌آید. البته با این طرح‌های مختلفی از لباس عروس با این مدل ترکیب شده‌اند. به این معنی که شما می‌توانید مدل لباس عروس دکلته کوتاه، لباس عروس دکلته پفی، لباس عروس دکلته دنباله دار و … را در مارکت لباس عروس پیدا کنید. همچنین مدل دیگری که از این طراحی وجود دارد، لباس عروس نیم دکلته می‌باشد. به شکلی که تنها یکی از شانه‌های عروس، در حالت لخت قرار دارد.

همانطور که ظاهر دکلته را می‌شناید، با پوشیدن این لباس، شانه‌های عروس، در معرض دید قرار می‌گیرد. بنابراین، در صورتی که قصد دارید در مراسم، حجاب داشته باشید، بهتر است برای پوشاندن این قسمت، از اقلامی مثل تور استفاده نمایید. اما در صورتی که مسئله حجاب برای شما رفع شدنی باشد، می‌توانید این مدل جذاب را بر روی تن خود، پیاده کنید.

مدل لباس عروس جدید در تهران
لباس عروس شیک
لباس عروس شیک
نمونه لباس عروس شیک
نمونه لباس عروس شیک
لباس عروس 2022

اگر به دنبال تزیین ماشین عروس هستید مقاله تزیین ماشین عروس را مطالعه نمایید.

لباس عروس چاکدار

یکی دیگر از مدل‌های لباس عروس جدید ، مدل چاکدار است. در این مدل، در قسمت دامن لباس عروس، چاکی وجود دارد که باعث می‌شود یکی از پاهای عروس، در حین راه رفتن به نمایش در بیاید. معمولا چاک این لباس‌های به صورت اریپ دوخته می‌شود تا هر دو پا در حین راه رفتن، شامل آن مزیت بشوند. خود همین مدل، دارای انواع مختلفی است. در برخی مدل‌های لباس عروس چاکدار، اندازه چاک به قدری است که هر دو پای عروس، تا حدودی معلوم است. در مدل‌های دیگر، می‌توان شاهد طرح‌هایی بود که تنها یکی از پاهای عروس، در معرض دید قرار می‌گیرد. همچنین، در برخی از مدل‌ها از این طراحی لباس عروس جدید ، از تور، برای پوشاندن حدودی این قسمت استفاده شده است. ضمن این که خود تور، می‌تواند یک طراحی فید و خیلی زیبایی را بین لباس عروس، و پای عروس به وجود بیاورد.

نمونه لباس عروس ۲۰۲۲
لباس عروس چاکدار
لباس عروس ۲۰۲۲
عکس لباس عروس چاکدار

در مقاله لباس عروس زمستانی می‌توانید با مدل‌های مناسب لباس برای فصل زمستان آشنا شوید.

لباس عروس دم ماهی

این مدل، سال‌هاست که جزو ترند‌های لباس عروس است. در این مدل، قسمت بدنه لباس عروس، در حالتی تنگ دوخته می‌شود، در حالتی که لباس، کاملا طرح بدن عروس را به خودش می‌گیرد. حال این لباس می‌تواند با ساید مشتقات، مثل شال، تور و … مزین شود. قسمت پایین این لباس، همانند دم ماهی دوخته می‌‌شود. به شکلی که قسمت‌هایی که در جوار ساق قرار می‌گیرند، تنگ شده و قسمت‌های پایین‌تر، گشادتر می‌شود. این لباس ظاهری بسیار زیبای به عروس اهدا می‌کند. در صورتی که بدن لاغر و همچنین قد نسبتا بلندی داشته باشید، می‌توانید از لباس برای مراسم خود استفاده نمایید.

لباس عروس دم ماهی
نمونه لباس عروس دم ماهی

سایر مدل‌ها

سایر مدل‌هایی که جزو ترند‌های 2022 می‌باشند، می‌توانند تلفیقی از این مدل‌ها بوده و یا تنها به بخشی از طراحی این مدل‌ها، مزین شده باشد. به این معنی که لباس عروس، فرم دکلته را در بالاتنه داشته باشد و از قسمت پایین، دارای دنباله و یا پف باشد و یا اصلا دوخت و طراحی آن، کوتاه باشد. با ترکیب کردن این موارد و همچنین رنگ‌های دیگری که می‌توان در کنار رنگ سفید درون لباس عروس اضافه کرد، می‌توان مدل‌های جدید از لباس عروس را خلق کرد. که در قسمت پایین، چند تا تصاویر این لباس عروس‌های جدید را مشاهده خواهیم کرد.

جدیدترین مدل لباس عروس 2022
عکس جدیدترین مدل لباس عروس 2022
لباس عروس جدید 2022
عکس لباس عروس جدید 2022

سخن پایانی

در این مقاله از سری مقالات باغ ویالون ، سعی کردیم شما را با انواع مدل لباس عروس جدید ، به ویژه بهترین  مدل لباس عروس جدید در تهران آشنا کنیم. مدل‌های مختلفی وجود دارد که هم در سال‌های اخیر و هم امسال، جزو پر فروش‌ترین‌های لباس عروس در ایران بوده است که تلاش داشتیم تا این مدل‌ها را در مقابل نگاه شما بیاوریم. همچنین برخی از مدل‌ها، که ترند لباس عروس ۲۰۲۲ و همچنین ترند لباس عروس 1401 بوده را به نمایش شما در آوردیم تا بتوانید در بین بهترین‌ها و همچنین جدید ترین مدل لباس عروس 2022، بهترین انتخاب را داشته باشید.

در صورتی که همچنان سوالی برای شما بدون پاسخ باقی مانده بود، در قسمت نظرها آن را برای ما به ثبت برسانید. همچنین در ادامه، با عکس لباس عروس جدید ، همراه ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *