مقالات

نمونه عکس مدل موی داماد به همراه نکات انتخاب 🤵

عکس مدل موی داماد

بسیاری از دامادها برای روز عروسی خود از این طرف و آن طرف به دنبال عکس مدل موی داماد مناسب هستند. با وجود این اشتیاق در کنار مدل‌های مختلفی که پیدا می‌کنیم، کدام مورد برای ما مناسب خواهد بود؟ چه اصولی را برای رسیدن به مدل موی مناسب باید رعایت کنیم؟ مطرح کردن سوالات درست در زمان درست می‌تواند نفع بسیاری برای ما داشته باشد. به خصوص اگر بحث مراسمی مثل عروسی در میان باشد.

از آنجایی که بیشتر آرایش داماد در مو خلاصه می‌شود، ما قصد داریم در این مقاله با ارائه دادن توضیحات و عکس مدل‌ موی مناسب برای هر فرد، راهنمایی‌های لازم را انجام دهیم. اگر شما هم به دنبال اطلاعات این چنینی هستید، پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله را از دست ندهید.

توضیحاتی درباره مدل موی دامادی جدید که باید بدانید

در صورتی که مدل مو متناسب با هر فرد به درستی انتخاب شود، می‌توان گفت که ظاهر ایده آل و جذابی پدید می‌آید. لذا فرم چهره و ویژگی‌های ظاهری دیگر در انتخاب مدل مناسب برای مو دخیل هستند. بسیاری بر این باور هستند که ظاهر داماد باید خاص‌تر و جذاب‌تر از بقیه باشد. اما این جذابیت می‌تواند با انتخاب‌های مناسب دیگر مثل مدل لباس و مدل موی مناسب تحقق پیدا کند.

مانند مدل موی زنانه، برای آقایان هم مدل‌های مو بسیاری وجود دارد. از مدل موی کلاسیک گرفته تا انواع اقسام اندازه و حتی بافت‌ها می‌توانند تنوع به نسبت زیادی برای موی سر به وجود آورد. اینکه کدام مدل را می‌پسندید با رعایت اصول می‌تواند به طور کامل سلیقه‌ای باشد. با این وجود لازم است اشاره کنیم که زمان مراجعه به آرایشگاه، از ارایشگر مدل موی اسپرت را تقاضا نکنید. چرا که این مدل مو ظاهر رسمی دامادی شما را به هم خواهد زد.

مدل موی دامادی جدید
نمونه مدل موی دامادی جدید
عکس مدل موی دامادی جدید
مدل مو دامادی جدید

برای آشنایی با مدل مو برای عروس خانم ها مقاله مدل مو فر برای عروس را مطالعه کنید.

چه زمان و مکانی برای آرایش داماد مناسب است؟

نکته‌ای که می‌تواند کمک بسیاری به دامادها جهت کوتاهی یا مرتب کردن مو برساند این هست که در انتخاب آرایشگاه خود دقت لازم را به خرج دهند. در این راستا به آرایشگری مراجعه کنید که بیشترین آشنایی را با موهای شما دارد. شناخت از سلیقه و حالت‌های موی شما می‌تواند باعث شود که بهترین نتیجه از مراجعه به آرایشگاه حاصل شود.

مسئله بعدی زمان مراجعه به آرایشگاه است که در این مورد هم پیشنهاد می‌کنیم که چند روز قبل از برگزای مراسم به آرایشگاه بروید. در روز مراسم هم برای حالت دادن مو و برطرف کردن نهایی اشکال و ایرادات به آرایشگر خود مراجعه کنید. در این برنامه‌ریزی زمانی آرایشگر می‌تواند با تجهیزاتی که در اختیار دارد، بهترین زمان را برای حالت دادن و فرم دادن به موهای شما در اختیار داشته باشد. در ادامه بیشتر در مورد مدل موهای مناسب برای شما با توجه به فرم صورت و اشاره به عکس مدل مدل موی داماد خواهیم پرداخت.

جدیدترین مدل موی داماد
نمونه جدیدترین مدل موی داماد
جدیدترین مدل مو داماد
عکس جدیدترین مدل موی داماد

عکس مدل موی داماد را متناسب با فرم صورت خود انتخاب کنید

مدل صورت‌هایی که به شکل مربع هستند می‌توانند هر مدل مویی را که مد نظر دارند انتخاب کنند. با این حال برای صورت‌هایی که شکل و فرم مربعی دارند، پیشنهاد می‌شود که مدل موی کوتاه و ساده را انتخاب کنند. در مورد این مدل صورت‌ می‌توان اضافه کرد که اگر موی صافی دارید، بهتر است موی خود را به شکل صاف نگهداری کنید و با فرم دادن بخش بالایی سر حالت شیک و جذابی به آن دهید.

نکاتی درباره مدل صورت مربعی

افرادی هم که فرم مربعی و موهای حالت دار یا مجعد دارند با کمی بلند نگه داشتن قسمت بالایی موهای خود ظاهری جذاب به خود می‌دهند. علاوه بر این برای موهایی با فر زیاد بهتر است که کنار موها کوتاه شود تا این حالت فر بودن محو شود. رعایت این نکات برای بسیاری از صورت‌های مربعی می‌تواند مناسب باشد.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله مدل مو عروس باز را مطالعه کنید و با مدل‌های باز مو آشنا شوید.

مدل‌ مناسب برای صورت‌های کشیده چیست؟

بر خلاف صورت‌های مربعی و گرد برای صورت‌های کشیده بهترین مدل موها، زیر دسته موهای بلند و نیمه بلند قرار می‌گیرد. در این راستا افرادی که صورت‌های کشیده دارند نباید زیاد موهای خود را کوتاه کنند. مدل موهای کلاسیک برای مردانی که صورت‌کشیده دارند به نوعی ایده آل محسوب می‌شود. حالت موی صاف نکته بعدی است که می‌تواند روی سر و صورت کشیده جلوه بهتری داشته باشد.

با این وجود موهای مجعد هم گزینه بعدی انتخاب برای صورت‌های کشیده محسوب می‌شوند. وابسته به جنس، حالت و اندازه مو داماد می‌تواند با بلند نگه داشتن و رها کردن مو در اطراف سر یکی از خاص‌ترین مدل موها را برای خود انتخاب کند. برای دسته موهای فر هم بسیاری مدل بافت آفریقایی را می‌پسندند که این موضوع به طور کامل سلیقه‌ای است.

فرم صورت الماسی و مدل موی مناسب برای آن را بشناسید

بسیاری از مردان هم مدل صورت الماسی دارند. این مدل صورت به شکل الماس از دو طرف بالا شروع می‌شود به شکل شیب داری در چانه تمام می‌شود. در صورت داشتن موهای بلند در این فرم یکی از بهترین انتخاب‌های این است که موی اطراف گونه به اندازه‌ای باشد که اطراف گونه را تا حدودی بگیرد.

در صورت صاف بودن موها در این مدل موی دامادی جدید ، بالای سر باید کمی پف دار به نظر برسد. در صورت فر بودن مو در شکل الماسی بهتر است همین حالت را با موی بلند حفظ کرد.  

 صورت گرد یا دایره‌ای

تنها نکته مهمی که در مورد صورت‌های گرد وجود دارد این هست که آقایان داماد با صورت گرد بهتر است در روز عروسی، با استفاده از مدل موی خود به فرم سر و صورت زاویه بدهند. مدل موهایی که بتوانند این کار را انجام دهند هم به نسبت زیاد هستند.

مدل موی داماد متناسب با صورت
مدل موی داماد مناسب صورت گرد یا دایره‌ای
مدل موی داماد مناسب صورت کشیده
مدل کوی دامادی مناسب صورت الماسی

نکاتی که در انتخاب جدیدترین مدل موی داماد باید بدانیم

مطرح کردن چنین موضوعات و سوالاتی نظیر جدیدترین عکس مدل‌ موی داماد شامل چه مواردی می‌شود، ممکن است برای برخی عجیب و برای بعضی افراد هم کم اهمیت و حتی مسخره به نظر برسد. از این نظر باید به اطلاع برسانیم که برای مردان در شب عروسی همانقدر مدل مو و ظاهری آراسته اهمیت دارد که برای زنان آرایشگاه و مدل موی مخصوص از اهمیت برخوردار است.

در عکس و فیلم‌هایی که در روز عروسی به ثبت می‌رسد مدل لباس، ظاهر و البته مدل موی عروس و داماد می‌تواند در تجدید خاطره‌هایی که با دیدن عکس و فیلم صورت می‌گیرد، به چشم بیاید. با این تفاسیر آقایان داماد حق دارند که به دنبال مدل‌ موهای جدید و مناسب برای خود باشند. در این مقاله می‌توانید با جدیدترین تصاویری که به شما ارائه می‌شود، مدل مناسب موی خود را پیدا کنید.

اگر می‌خواهید با اقدامات قبل عروسی آشنا شوید به مقاله لیست کارهای قبل عروسی مراجعه کنید.

مدل مو متناسب با هر فرد می‌تواند متفاوت باشد

همانطور که توضیحاتی درباره مدل موهای مردانه در ابتدا ارائه دادیم، این نکته را می‌توان دریافت که نباید مدل موهایی که متناسب با فرم صورت دیگران است را انتخاب کنیم. این خطا در بسیاری موارد دیده می‌شود که افراد مدل مویی را که در فلان جا یا فلان فیلم از یک بازیگر یا فرد مشهور دیده‌اند را هر جور که شده برای خود می‌خواهند.

در این مورد اگر فرم صورت و سر با ظاهر رسمی دامادی هم‌خوانی داشته باشد، مشکلی دیده نمی‌شود. البته در بسیاری مواقع در موضوعات این‌ چنینی، نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود.

مدل موی داماد
نمونه مدل مو برای داماد
عکس مدل مو برای دامادی
نمونه عکس مدل مو برای داماد
طراحی مدل موی داماد
عکس مدل موی داماد ساده
نمونه مدل موی دامادی ساده

سخن پایانی

با وجود توضیحات و انواع عکس مدل موی داماد که در این مقاله از سری مقالات باغ ویالون ارائه شد، سعی بر این داشتیم که شما را در انتخاب مدل موی مناسب دامادی راهنمایی کنیم. چرا که در برخی مواقع ممکن است با توجه به مشغله‌های روز عروسی ما نیاز به برنامه‌ریزی و جمع‌آوری اطلاعات داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *