مقالات

کدام برای استایل شما مناسب تر است؟ کراوات یا پاپیون

کدام برای استایل شما مناسب تر است؟ کراوات یا پاپیون

حتما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید کراوات بهتر است یا پاپیون؟ اينكه از كراوات استفاده كنيد يا پاپيون كاملا بستگي به سليقه شما دارد. اما ست‌كردن كراوات يا پاپيون با پيراهن و كت و شلوار قوانيني دارد كه قرار است در اين پست به شما آموزش دهيم كه با توجه به نوع پوشش خود چه زماني از كراوات و يا پاپيون استفاده كنيد و چگونه كراوات يا پاپيون را با لباس‌تان هماهنگ كنيد.

انتخاب كراوات يا پاپيون براي داماد

انتخاب کراوات یا پاپیون برای داماد به سلیقه شخصی و نیز مد روز بستگی دارد. امروزه هر دو گزینه کراوات یا پاپیون می‌توانند برای استفاده در مراسم عروسی مناسب باشند. با این حال اگر علاقمند به استایل کلاسیک هستید کراوات و اگر به استایل مدرن علاقه دارید می‌توانید پاپیون را انتخاب کنید.
بهتر است رنگ پاپیون یا کراوات برای داماد با رنگ لباس وی و عروس و همچنین تم عروسی سازگار باشد. به طور کلی کراوات در رنگ‌های ساده مانند سیاه، آبی تیره و قرمز معمولاً به عنوان انتخاب‌های مناسب‌تر در نظر گرفته می‌شوند. همچنین پاپیون‌های جذاب با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در این روزها بسیار محبوب هستند.

هنگام استفاده از كراوات يا پاپيون می‌توانید نكات زير را هم مورد توجه قرار دهید:

• رنگ و طرح كراوات يا پاپيون داماد می‌تواند با رنگ و طرح لباس ساقدوش‌های وی هماهنگ باشد.
• اگر داماد قد كوتاهي دارد بهتر است از پاپيون استفاده كند.
• اگر داماد كمي چاق است استفاده از كراوات براي كت و شلوار پيشنهاد مي‌شود.
• اگر داماد گردن كوتاهي دارد بهتر است به جاي پاپيون كراوات بزند.
• داماد هنگام استفاده از كراوات بايد لباس يقه‌كوتاه بپوشد تا كروات بيشتر به چشم بيايد.

لباس داماد مهمترین عامل درخشش او در مراسم عروسی است. به همین دلیل به شما توصیه میکنیم بلاگ مدل کت و شلوار مردانه را حتما مطالعه کنید.

مدل‌هاي كراوات و پاپييون مناسب براي كت و شلوار داماد

برای انتخاب مدل کراوات یا پاپیون مناسب برای کت و شلوار داماد لازم است به رنگ، طرح و سبک کت و شلوار او توجه كرد. در ادامه چندین پیشنهاد برای مدل های کراوات و پاپیون مناسب برای کت و شلوار داماد آورده شده است:

کت و شلوار مشکی: با اين رنگ كت و شلوار معمولا مي‌توان از كراوات و يا پاپيون با انواع رنگ‌ها و طرح‌ها استفاده كرد مثلا سفید، مشكي، قرمز. اینکه كراوات و يا پاپيون طرح‌دار و یا ساده باشد کاملا بستگی به سلیقه عروس و داماد دارد و باید توجه کرد که طرح كراوات و يا پاپيون به گونه‌ای باشد که به لباس و کت و شلوار بيايد. يكي از طرح‌هاي خاص كراوات سياه با بته جقه بنفش است.

کت و شلوار آبی روشن: در این حالت کراواتي با رنگ‌ سفید، آبي يا مشكي مناسب است. برای پاپیون رنگ‌هاي تیره و با طرح‌های مدرن پيشنهاد مي‌شود.

اگر مایل به دوخت کت و شلوار برای مراسم خود هستید بهتر است با بهترین پارچه کت و شلوار را بشناسید

کت و شلوار آبی تيره: براي اين رنگ كت و شلوار بايد از کراواتي با رنگ‌ آبي طرح‌دار يا ساده، مشكي، آبي خال خالي، آبي يا مشكي و يا قرمز بته جقه‌دار استفاده كرد. براي پاپيون هم رنگ‌هاي قرمز، مشكي و آبي مناسب هستند.

کت و شلوار خاکستری: کراوات‌هايی با رنگ مشكي، آبي تیره می‌توانند با کت و شلوار خاکستری ترکیب خوبي ايجاد كند. برای پاپیون می‌توانید از رنگ‌هاي تیره مثل مشکی یا طوسی استفاده كنيد.

کت و شلوار قهوه‌ای: کراوات‌ يا پاپيون با رنگ‌های مشكي و قهوه‌اي معمولاً برای کت و شلوار قهوه‌ای مناسب هستند كه مي‌توانند طرح‌دار و يا ساده باشند. اگر کت و شلوار قهوه‌ای روشن بود مي‌توانيد از كراوات و يا پاپيون قرمز استفاده كنيد.

كت و شلوار كرمي: رنگ‌هاي قهوه‌اي تيره و مشكي براي كراوات و يا پاپيون در کنار كت و شلوار كرمي مناسب است كه اين كراوات و يا پاپيون مي‌تواند طرح‌دار و يا ساده باشد.

كت و شلوار سفيد: مي‌توان از كراوات يا پاپيون ساده و يا طرح‌دار مشكي و يا رنگ‌هاي شاد استفاده كرد. تركيب اين نوع كت و شلوار با كراوات مشكي همراه با لباس عروس سفيد تركيب چشم نوازي است.

زیباترین بخش لباس داماد بدون شکُ کراوات اوست به همین دلیل پیشنهاد میکنیم که حتما بلاگ انواع مدل کراوات داماد رو مورد مطالعه کنید.

سخن آخر

برای انتخاب مدل کراوات یا پاپیون برای کت و شلوار داماد بهتر است ابتدا سليقه داماد و عروس را در نظر بگيريد. اينكه كراوات يا پاپيون طرح‌دار باشد يا ساده كاملا به سليقه عروس و داماد و رنگ و مدل لباس آن‌ها بستگي دارد. در اين مقاله تلاش كرديم تا به شما آموزش دهيم تا با هر كت و شلواري چه نوع کراوات یا پاپیوني استفاده كنيد. اميدواريم با خواندن اين مقاله بتوانید انتخاب کنید کراوات بهتر است یا پاپیون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *