مقالات

45 مدل لباس عروس آستین دار

مدل لباس عروس آستین دار مطابق مد روز

در حال حاضر پوشیدن لباس عروس های آستین بلند و آستین سه ربع رواج بسیار زیادی میان عروس خانم های خوش سلیقه پیدا کرده است. به خصوص که خیلی از عروس خانم ها ترجیح می دهند لباس های عروس پوشیده بپوشند تا بتوانند در مراسم عروسی خود خیلی راحت تر باشند. مدل های متنوعی برای لباس عروس آستین دار وجود دارند که شما می توانید بر اساس سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب کنید. در این مقاله چندین مدل لباس عروس آستین دار را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید در مراسم عروسی خود استایل خاص و زیبایی داشته باشید.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید لباس های عروس آستین بلند و آستین سه ربع مربوط به زمان های گذشته بوده که هم اکنون مجدداً به بازار برگشته اند. در همین چند سال گذشته، بسیاری از عروس خانم ها علاقه بسیار زیادی به لباس های عروس دکلته و آستین حلقه ای داشتند.

این در حالی است که به تازگی سلیقه بسیاری از افراد به سمت لباس های عروس آستین دار تغییر پیدا کرده است. اگر شما هم قصد برگزاری یک مراسم عروسی را دارید و می خواهید بدانید که باید چه نوع لباس عروس آستین بلندی انتخاب کنید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

جدیدترین مدلهای لباس عروس آستین دار

همان طور که گفتیم، خانم ها در سال های گذشته خیلی دور علاقه زیادی به لباس های آستین دار داشتند. با این حال، هم اکنون نیز این لباس ها طرفداران بسیار زیادی در میان عروس ها دارند. با این حال، این اصلاً به آن معنی نیست که لباس های عروس آستین داری که هم اکنون در بازار وجود دارند، با طرح قدیمی تولید می شوند. در مقابل، شما می توانید نمونه های مختلف لباس عروس آستین دار جدید را در بازار پیدا کنید که جذابیت بسیار زیادی به ظاهر شما می دهند.

به طور کلی، لباس های عروس آستین دار تنوع بسیار زیادی دارند و عروس خانم ها می توانند بر اساس سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب نمایند. در این قسمت، می توانید در میان نمونه های مختلف، شیک ترین لباس عروس آستین دار را بر اساس سلیقه بر تناسب اندام خود پیدا کنید.

1. لباس عروس آستین دار پرنسسی

یکی از جدیدترین و جذاب ترین نمونه های لباس عروس آستین دار که شما می توانید برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید، مدل پرنسسی است. آستین لباس عروس آستین دار پرنسسی در قسمت بالایی خود پف فوق العاده زیبایی دارد که در قسمت پایین، حالت جذب به خود می گیرد. همچنین دامن این لباس ها نیز پف نسبتاً بزرگی دارند.

2. لباس عروس آستین دار توری

یکی دیگر از جذاب ترین و جدیدترین نمونه ها از مدل لباس عروس آستین دار که می توانید برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید، لباس عروس آستین دار توری است. این نوع لباس عروس به این صورت است که در آستین آن به جای پارچه های معمولی، تور کار شده است و دست عروس خانم را نشان می دهد.

3. لباس عروس آستین کوتاه

بعضی از عروس خانم ها دوست دارند لباس عروس آنها آستین کوتاهی داشته باشد و آستین آن تا مچ دستشان نرسد. در این شرایط، نمونه های متنوعی پیش روی آنها قرار دارند و می توانند از لباس عروسی استفاده کنند که آستین آن تا نهایتاً روی بازو باشد. البته توجه داشته باشید که این نمونه از لباس عروس آستین کوتاه برای خانم های مناسب است که دست و بازوی خوش فرمی دارند.

4. لباس عروس یقه دلبری آستین کوتاه

فراموش نکنید که یقه لباس عروس می تواند تاثیر فوق العاده زیادی در زیبایی و جذابیت آن داشته باشد. به همین دلیل سعی کنید از لباسی برای مراسم عروسی خود استفاده کنید که یقه دلبری داشته باشد. هرچه یقه لباس زیباتر باشد، ظاهر جذاب تری به خود می گیرد و استایل عروس خانم را زیباتر نشان می دهد.

5. لباس عروس آستین دار ایرانی

به نظر شما بهترین لباس عروس آستین دار ایرانی کدام است؟ اگر به عروسی هایی که رفته اید فکر کنید، مطمئن می شوید که بیشتر عروس خانم ها در ایران لباس های عروسی که دامن پفی دارند را انتخاب می کنند. البته این موضوع تا حد زیادی به سلیقه و محل زندگی فرد نیز بستگی دارد.

6. لباس عروس آستین دار پفی

همان طور که پیش از این نیز چندین بار تاکید کردیم، لباس عروس پف دار طرفداران بسیار زیادی در میان عروس خانم ها دارد. علاوه بر دامن لباس، شما می توانید از لباس عروس آستین دار پفی استفاده کنید که آستین آن حالت پفکی دارد. البته بهتر است لباس عروس انتخابی شما با آستین پفدار، دامن نسبتا ساده تری داشته باشد. به خصوص اگر هیکل درشتی دارید، پفدار بودن دامن و آستین لباس عروس می تواند اندام شما را بزرگ تر نشان دهد.

7. لباس عروس آستین دار شاین

بیشتر عروس خانم ها به دنبال لباسی می گردند تا در مراسم عروسی خود خیلی جذاب و منحصر به فرد به نظر برسند. در این شرایط، لباس عروس آستین دار شاین می تواند بهترین انتخاب برای آنها باشد. این نوع لباس عروس آستین دار شیک در شب عروسی، می درخشد و توجه هر کسی را به سمت خود جلب می کند. علاوه بر این، فیلم و عکس های مراسم عروسی شما نیز فوق العاده زیبا به نظر می رسند.

8. لباس عروس آستین فرشته ای

از یگر مدل های لباس عروس آستین دار می توان به لباس عروس آستین فرشته ای اشاره کرد. این نوع لباس ها آستین نسبتاً کوتاهی دارند که از روی یقه به سمت بازوها تمایل پیدا می کنند. علاوه بر این، آستین فرشته ای حالت چسبانی به خود ندارد و بیشتر مانند عروسک، روی بازوی عروس خانم قرار می گیرد.

9. لباس عروس آستین دار یقه قایقی

لباس عروس آستین دار یقه قایقی شباهت بسیار زیادی به لباس عروس فرشته ای دارد. این نوع لباس از روی سینه یا نهایتاً از گردن، به سمت بازوها می رود و حالت نسبتاً بازی دارد. در این قسمت، چند نمونه عکس از لباس عروس آستین دار یقه قایقی را مشاهده می کنید.

10. لباس عروس آستین دار یقه باز 

برخی از عروس خانم ها دوست دارند لباس عروس آنها یقه نسبتاً بازی داشته باشد. بهتر است حتماً از گردنبندی که با لباس آنها تناسب دارد، استفاده کنند. این گردنبند باید علاوه بر تناسب با لباس، با مدل مو و آرایش عروس خانم نیز متناسب و هماهنگ باشد. باز بودن یقه لباس عروس آستین دار باعث می شود که بدن عروس خانم بلندتر و باریک تر به نظر برسد. 

11. لباس عروس آستین دار پشت باز 

علاوه بر یقه لباس، شما می توانید از لباس عروس آستین دار پشت باز نیز استفاده کنید. این لباس جذابیت فوق العاده زیادی دارد و باعث می شود که شما بتوانید اندام خود را زیباتر به نمایش بگذارید. به همین دلیل کسانی که به دنبال یک لباس عروس آستین دار می گردند که خیلی هم پوشیده نباشد، می توانند از این نمونه استفاده کنند. 

12. لباس عروس کریستالی آستین دار

اگر به دنبال یک لباس عروس آستین دار برای مراسم عروسی خود می گردید که درخشش فوق العاده زیبایی داشته باشد، لباس عروس کریستالی آستین دار می تواند بهترین انتخاب برای شما در نظر گرفته شود. البته ممکن است قیمت این نوع لباس عروس کمی بیشتر باشد. با این حال، ظاهر شما را فوق العاده خاص به نمایش می گذارد.

13. لباس عروس آستین دار گیپور

یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین نمونه ها از مدل لباس عروس آستین دار که بسیاری از دختر خانم های ایرانی آن را می پسندند، لباس عروس آستین دار گیپور است. شما می توانید بر اساس سلیقه خود، از گیپورهای پرطرفدار مختلفی برای لباس عروس خود انتخاب کنید. این طرح ها باعث می شوند که آستین لباس عروس شما از حالت ساده خارج شود و ظاهر زیباتری به خود بگیرد.

14. لباس عروس ماهی آستین دار

لباس عروس ماهی آستین دار به لباسی گفته می شود که دامن آن خیلی پف ندارد و کاملاً به بدن می چسبد. به این صورت که از قسمت بالا تا تقریباً زانو، لباس به بدن می چسبد و از قسمت زانو تا پایین حالت گشادی به خود می گیرد. این نوع لباس برای کسانی که اندام مناسبی دارند، فوق العاده زیبا به نظر می رسد.

15. مدل لباس عروس آستین دار اروپایی

ممکن است خیلی از عروس خانم ها به مدل لباس عروس آستین دار اروپایی علاقه داشته باشند. مهمترین ویژگی لباس های عروس اروپایی آستین دار، این است که غالباً طراحی های مینیمال و ساده ای دارند و نسبت به لباس های دیگر، در آنها از پارچه های بیش از اندازه طرح دار استفاده نمی شود. برای مثال، بیشتر مواقع مدل لباس عروس آستین دار اروپایی را با استفاده از پارچه ساتن می دوزند.

16. لباس عروس آستین دار با تور دانتل

تور دانتل یکی دیگر از نمونه های پارچه ای است که موجب جذاب تر شدن لباس عروس ساده شما می شود. برخی از عروس خانم ها که به تور گیپور برای لباس عروس خود علاقه ندارند، می توانند از تور دانتل استفاده کنند. این تور حالتی خاص به لباس عروس شما می دهد و باعث می شود که سبک متفاوتی داشته باشد.

17. لباس عروس آستین دار سایز بزرگ

شاید خیلی از عروس خانم هایی که هیکل درشت تری دارند، فکر کنند که نمی توانند از یک مدل لباس عروس آستین دار زیبا در مراسم عروسی خود استفاده کنند. این در حالی است که آنها نیز می توانند از شیک ترین لباس عروس آستین دار را با سایز نسبتاً بزرگ تر برای مراسم عروسی خود استفاده کنند و مطمئن باشند که ظاهر آنها بسیار زیبا خواهد شد. خانم ها می توانند بر اساس سلیقه خود، یک لباس عروس آستین تور یا لباس عروس آستین دار پوشیده برای مراسم خود پیدا کنند.

سخن پایانی

در این مقاله، ایده های متنوعی برای انتخاب مدل لباس عروس آستین دار در اختیار شما قرار دادیم. همان طور که گفتیم، هم اکنون لباس عروس آستین دار پفی طرفداران بسیار زیادی در میان ایرانیان دارد. علاوه بر این، ممکن است برخی از والدین بخواهند در مراسم های مختلف، لباس عروس آستین دار بچه گانه برای دختر خود خریداری کنند. در هر شرایطی، قیمت لباس عروس آستین بسته به اندازه پارچه و نوع آن، می تواند متفاوت باشد. در این مطلب، نمونه های مختلفی از عکس لباس عروس آستین دار را مشاهده کردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *