مقالات

7 ایده خلاقانه سورپرایز عروس و داماد برای مهمان ها

سورپرایز عروس و داماد برای مهمان ها

مراسم عروسی یکی از شیرین ترین و به یاد ماندنی ترین خاطره هایی است که تا پایان عمر در زندگی افراد می ماند. به همین دلیل هر کسی باید تمام تلاش خود را کند که این مراسم بهترین شکل ممکن برگزار شود. یکی از بهترین روش هایی که باعث متفاوت تر شدن عروسی می شود، استفاده از ایده های خلاقانه و جدید از طرف عروس و داماد است. ایده های متفاوتی برای سورپرایز عروس و داماد برای مهمان ها وجود دارند که افراد می توانند بر اساس شرایط خود در مراسم عروسی از آنها استفاده کنند.

به عنوان مثال، شما برای استفاده از این ایده ها اول از همه باید به این نکته توجه کنید که چقدر می توانید برای مراسم عروسی خود هزینه کنید؟ سپس بر اساس میزان بودجه، از ایده های خلاقانه ای برای سورپرایز کردن مهمان های خود استفاده کنید.

در این مقاله، ما چندین ایده جذاب و منحصر به فرد برای سورپرایز کردن مهمان ها از طرف عروس و داماد به شما معرفی می کنیم. پس اگر شما هم یک مراسم عروسی پیش رو دارید، حتما تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا ببینید که چطور می توانید با استفاده از بودجه محدود، مراسم عروسی منحصر به فردتری داشته باشید.

برخی از بهترین ایده های جدید عروس و داماد برای مهمان ها

ایده های متفاوتی وجود دارند که عروس و داماد می توانند برای سورپرایز کردن مهمان های خود از آنها استفاده کنند. این ایده ها برای مواردی مانند ورود عروس و داماد، نحوه لباس پوشیدن، رقص های دسته جمعی، آتش بازی، موسیقی، دادن هدیه به مهمان ها و سایر موارد این چنینی مناسب هستند. در ادامه، هر یک از این ایده ها را به صورت مجزا معرفی می کنیم و توضیح مختصری درباره آنها ارائه می دهیم.

1. ورود رویایی و منحصر به فرد عروس و داماد به مجلس

ورود-رویایی-و-منحصر-به-فرد-عروس-و-داماد-به-مجلس

اولین و مهم ترین سورپرایز عروس و داماد برای مهمان ها می تواند ورود رویایی و منحصر به فرد آنها به مراسم عروسی باشد. برای ورود، عروس و داماد می توانند از جایگاه مخصوص به خود استفاده کنند. حتی آنها می توانند برای احساسی تر شدن مراسم عروسی موقع ورودشان، از پدر و مادرشان بخواهند که آنها را همراهی کنند.

یکی از کارهای دیگری که می تواند موجب منحصر به فرد تر شدن ورود عروس و داماد شود، این است که اطرافیان آنها قبل از ورود آنها از مهمان ها بخواهند که دالانی در دو طرف عروس و داماد به وجود بیاورند. سپس به همه آنها شاخه های گل بدهند و به محض ورود عروس و داماد، با آنها جشن بگیرند. علاوه بر این موارد، عروس و داماد می توانند قبل از ورود به تالار عروسی، با یکدیگر رقصیده باشند و موقع ورود، آن را روی ویدیو پروژکتور تالار پخش کنند.

2. رقص دسته جمعی

رقص دسته جمعی طرفداران بسیار زیادی در میان مردم دارد. به همین دلیل عروس و داماد می توانند برای سورپرایز کردن مهمانان خود، از این روش استفاده کنند. به منظور انجام این کار، می توانند گروه های رقص از دوستان و یا اعضای خانواده خود به وجود بیاورند.

البته بهتر است قبل از برگزاری مراسم، این افراد با یکدیگر تمرین کرده باشند و هماهنگ برقصند. روش دیگر برای جذاب تر شدن رقص دسته جمعی، این است که بعد از رقص دو نفره عروس و داماد، از خانواده و دوستان نیز بخواهند که به آنها اضافه شوند.

3. پوشیدن لباس های متفاوت

این نوع ایده در عین این که می تواند خیلی جذاب باشد، نیاز به هزینه و زمان خیلی زیادتری هم دارد. به همین دلیل اگر نتوانستید آن را اجرا کنید، اصلا نگران نباشید. در این شرایط، می توانید لباسی را برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید که بتوانید آن را با دو استایل متفاوت ست کنید.

به عنوان مثال، لباس انتخابی شما می تواند به گونه ای باشد که قسمت رویه بلند و زیره کوتاه تری داشته باشد. در این شرایط، اگر قسمت رویی را نگه دارید، لباس عروستان بلند می شود. این در حالی است که می توانید برای تغییر استایل خود، قسمت رویه لباس را باز کرده و با قسمت زیرین و کوتاه آن نیز ادامه مراسم را بگذرانید. این ایده علاوه بر این که می تواند بهترین سورپرایز عروس و داماد برای مهمان ها باشد، موجب متنوع تر شدن فیلم و عکس های شما در مراسم عروسیتان نیز خواهد شد.

4. موسیقی

موسیقی و آهنگ، یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای مراسم عروسی به شمار می آید و موجب می شود که مراسم عروسی شما به بهترین شکل ممکن برگزار شود. برای بهتر شدن مراسم عروسی خود، عروس و داماد باید سعی کنند از گروه های ارکستر نسبتا معروف تر شهر خود دعوت کنند.

البته این موضوع نیز باعث هزینه های عروس و داماد برای برگزاری مراسم عروسی خواهد شد. با این حال، نهایتا می توانید گروه ارکستر نسبتا متوسطی انتخاب کنید که موسیقی های محلی شهر شما را به خوبی اجرا می کنند. برای این که مطمئن شوید آیا گروه ارکستر مورد نظر شما می تواند گزینه مناسبی برای مراسم عروسیتان باشد یا خیر، می توانید در مراسم هایی که این گروه قبل از برگزاری مراسم عروسی شما دارد، شرکت کنید و عملکرد آن را بررسی نمایید.

5. آتش بازی

مراسم آتش بازی نیز یکی دیگر از بهترین ایده ها برای سورپرایز عروس و داماد برای مهمان ها شناخته می شود و جذابیت بسیار زیادی برای مهمانان دارد. لازم به ذکر است که در این روش علاوه بر هزینه، باید مکان مناسبی برای انجام این کار داشته باشید تا به هیچکس آسیبی وارد نشود. با این حال، مطمئن باشید که مراسم آتش بازی باعث می شود عروسی شما خیلی خلاقانه تر، منحصر به فردتر و خاطره انگیزتر شود. حتی بعد از چند سال که عکس و فیلم های این مراسم را نگاه می کنید، به وجد خواهید آمد.

اگر برای مراسمات مهم خود به دنبال گروه تشریفاتی حرفه ای و با اخلاق هستید، تشریفات عروسی باغ ویالون ارائه دهنده خدمات تشریفات عروسی، باغ تالار و … است. برای رزرو باغ تالار به صفحه باغ تالار در باغ ویالون مراجعه کنید.

6. نورافشانی

به احتمال خیلی زیاد شما هم نورافشانی های زیادی در عروسی ها دیده اید. این نورافشانی ها که با استفاده از رقص نور به وجود می آیند، باعث می شوند که مراسم عروسی ها خیلی جذاب تر و گرم تر به نظر برسند. به همین دلیل مطمئن شوید که از رقص نورهای با کیفیتی برای مراسم عروسی خود استفاده می کنید. این رقص نورها و نورافشانی ها در پیست رقص، جذابیت عروسی را چندین برابر افزایش می دهد.

7. دادن هدیه یادبود یا گیفت به مهمان ها

 از دیگر روش هایی که تاثیر زیادی در سورپرایز عروس و داماد برای مهمان ها دارد، استفاده از هدیه یادبود یا گیفت است. این هدیه یادبود به میزان بودجه و خلاقیت شما بستگی دارد. به عنوان مثال، می توانید دفترچه ای از عکس های نامزدی و عروسی خود تهیه کرده و به برخی از مهمان ها هدیه بدهید. در غیر این صورت، ایده های دیگری مانند گلدان های کوچک یا شاخه گل نیز می توانند گزینه مناسبی باشند.

فراموش نکنید که هرچه این هدیه یادبود جذاب تر و خلاقانه تر باشد، مهمانان شما بیشتر سورپرایز خواهند شد و مراسم عروسیتان را به یاد خواهند آورد. با این حال، بهتر است با استفاده از خلاقیت خود، از روش های کم هزینه تر برای تهیه گیفت مراسم عروسی استفاده کنید. اگر تعداد مهمانان کمتری دارید، می توانید از دفترچه های مجزایی برای هر یک از آنها به صورت شخصی استفاده کنید. در این دفترچه ها، خاطراتی از خود با مهمانان بنویسید و به عنوان یادگاری با آنها بدهید. 

سخن پایانی

در این مقاله چندین ایده فوق العاده جذاب در اختیار شما قرار دادیم که هر یک از آن ها می توانند بهترین سورپرایز عروس و داماد برای مهمان ها در نظر گرفته شوند. فراموش نکنید که مراسم عروسی شما یکی از مهمترین خاطراتی است که برای همیشه در ذهن خودتان و بسیاری از مهمان ها می ماند. به همین دلیل تمام تلاش خود را کنید که خاطره خوبی از این مراسم به جای بگذارید. 

علاوه بر خاطره، فیلم و عکس های شما با استفاده از این ایده ها بسیار جذاب می شوند. اگر شما هم ایده دیگری برای سورپرایز عروس و داماد برای مهمان ها دارید، می توانید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *