مقالات

20 ایده سورپرایز تولد همسر | خلاقانه، کاربردی و خاص

ایده سورپرایز تولد همسر

اگر تولد همسرتان نزدیک است و به دنبال ایده های جدیدی برای سورپرایز کردن او می گردید، حتما تا پایان این مقاله را مطالعه کنید. ما در این مطلب چندین ایده سورپرایز تولد همسر را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آنها، می توانید مطمئن باشید که همسر شما قطعا سورپرایز خواهد شد. به طور کلی، همه ما دوست داریم که عزیزانمان خوشحال و شگفت زده باشند. در این شرایط، سورپرایز تولد همسر می تواند یک گزینه کاملا کاربردی برای رسیدن به این هدف باشد.

زمانی که شخصی از اتفاق خوبی سورپرایز می شود، در مغز او تعجب شدیدی به وجود می آید و این تعجب با احساسات جذابی نمود پیدا می کند. سورپرایز کردن و سورپرایز شدن قطعا احساس فوق العاده خوبی دارد و موجب می شود که احساس کنیم طرف مقابل برای ما ارزش قائل است. پس اگر شما هم می خواهید به همسر خود نشان دهید که برای او ارزش و احترام زیادی قائل هستید، بهتر است از راههای سورپرایز تولد همسر که در این مقاله می گوییم، استفاده کنید.

20 ایده سورپرایز تولد خاص

روش های مختلفی برای سورپرایز تولد همسر وجود دارد که شما می توانید بسته به شرایط خود، از آنها استفاده کنید. در این قسمت، فهرستی به شما معرفی می کنیم که می توانید در آن چندین پیشنهاد برای سورپرایز تولد همسر خود پیدا کنید. سپس بر اساس شرایط خود، می توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و همسرتان را سورپرایز نمایید.

1-تظاهر به فراموش کردن تولد

قبل از این که ایده سورپرایز تولد همسر خود را عملی کنید، اول از همه باید تظاهر کنید که هیچ چیزی از تولد او به یاد نمی آورید. زمانی که فرد مقابل فکر کند که شما تولد او را فراموش کرده اید، خیلی منتظر سورپرایز شدن نیست. پس سعی کنید خیلی طبیعی رفتار کرده و حتی می توانید بگویید که در همان روز تولد همسرتان، یک جلسه کاری دارید و شاید نتوانید در کنار یکدیگر باشید.

2-قرار دادن عکس در قسمت های مختلف خانه

جذاب ترین روش های سورپرایز تولد همسر که می توانید آن را انجام دهید، این است که وقتی همسر شما خانه نیست، عکس های عاشقانه و رمانتیک خود را در قسمت های مختلف خانه قرار دهید. با گذاشتن این عکس ها، تمام خاطرات خوب و عاشقانه ای که با یکدیگر داشته اید را به اشتراک می گذارید و این احساس خوب، در تمام روز تولد به همسر شما نیز منتقل خواهد شد.

3-دنبال کردن نخ برای هدیه

زمانی که همسرتان خواب است، می توانید نخی را به دست یا پای او ببندید و سر دیگر آن نخ طولانی را به یک هدیه ای که دوست دارد، متصل کنید. سپس زمانی که از خواب بیدار شد، این نخ را دنبال کرده و به هدیه می رسد. برای جذاب تر شدن سورپرایز، می توانید یک جمله بسیار عاشقانه هم در کنار هدیه قرار دهید.

4-ضبط ویدیوهای گروهی

گاهی مواقع این امکان وجود دارد که همسر شما در فاصله دوری زندگی کند و برای مسائل کاری یا تحصیلی از نظر مسافتی از یکدیگر دور باشید. در این شرایط، اگر نتوانید برای تولد او به صورت حضوری او را سورپرایز کنید، روش دیگری وجود دارد و آن هم این است که به صورت گروهی از چندین نفر، بخواهید نظر خود را درباره همسر شما گفته و آرزویی برای او کنند. سپس همه این ویدیوها را در کنار یکدیگر قرار داده و ویدیوی خود را در انتها یا ابتدای آن بگذارید. در نهایت هم ویدیوی تهیه شده را برای همسرتان بفرستید.

5-پنهان کردن متن های عاشقانه

اگر برای شما سؤال است که چگونه برای تولد همسر سورپرایز کنیم و احساس خوبی به او بدهیم، باید بگوییم که می توانید چندین متن عاشقانه نوشته و سپس آنها را در مکان هایی قرار دهید که می دانید همسر شما به آنها دسترسی دارد. هر بار که یکی از این متن ها را پیدا می کند، احساس بسیار خوبی پیدا خواهد کرد و سورپرایز می شود.

6-تولید ویدیو عاشقانه

یکی دیگر از روش های جذاب برای سورپرایز تولد برای همسر که می توانید از آن استفاده کنید، این است که عکس های او از کودکی تا به امروز و همچنین عکس های عاشقانه خود را در کنار یکدیگر قرار داده و آهنگ عاشقانه ای هم روی آن بگذارید.

7-ملاقات کردن دور از انتظار و غیرقابل پیش بینی

برخی مواقع این امکان وجود دارد که مشغله کاری شما یا همسرتان آنقدر زیاد باشد که شاید خیلی سخت بتوانید در وسط روز یکدیگر را ببینید. در این شرایط، یکی از جذاب ترین ایده های سورپرایز تولد همسر این است که زمانی که حتی انتظارش را هم ندارد، به دیدن او رفته و با استفاده از یک دسته گل یا هدیه جذاب، او را سورپرایز کنید.

8-یادآوری خاطرات خوب و گذشته

اگر به دنبال یک ایده سورپرایز تولد همسر می گردید و می خواهید همسر شما در این روز به یاد ماندنی از ته دل لبخند بزند، می توانید یک بادکنک هلیومی یا حتی ساده تهیه کرده و عکس های دوران کودکی سپس عکس های دوران نامزدی و ازدواج خود را در آن قرار دهید و از همسر خود بخواهید که بادکنک را بترکاند و تمام این خاطرات خوب و گذشته را با یکدیگر مرور کنید.

9-خرید هدایای جذاب

یکی دیگر از راههای سورپرایز تولد همسر که به احتمال خیلی زیاد همه شما به آن فکر کردید این است که هدایای جذابی برای او بخرید. این مسئله بسته به سلیقه و شخصیت همسرتان می تواند کاملا متفاوت باشد. مهمترین مسئله ای که باید در این شرایط به آن توجه کنید، این است که متن های عاشقانه یا بامزه ای روی آنها بنویسید. با نوشتن متن سورپرایز تولد همسر می توانید این جشن را لذت بخش تر کنید. در مقاله هدیه تولد قیمت مناسب چندین ایده برای هدیه تولد وجود دارد که می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

10-درست کردن غذای مورد علاقه همسر

یک روش فوق العاده ساده برای سورپرایز تولد همسر این است که غذای مورد علاقه او را درست کنید. این غذا می تواند بسته به شرایط شما، ناهار و یا شام باشد. پیشنهاد می کنیم برای جذاب تر و رنگی شدن میز غذا، چند دسر هم از قبل تهیه کرده و یا به صورت آماده خریداری نمایید و در ظروف زیبا بگذارید و منتظر بماند تا همسرتان از سر کار بیاید و سورپرایز شود. این روش یک گزینه کاملا مناسب و ساده برای ایده سورپرایز تولد همسر در خانه است که هزینه خیلی زیادی هم ندارد.

11-جشن گرفتن در کافه یا رستوران بدون بچه ها

در روز تولد همسرتان می توانید فرزندان خود را به منزل یکی از فامیل و یا پدربزرگ و مادربزرگشان فرستاده و خودتان به تنهایی به کافه یا رستورانی بروید. برای انتخاب کافه رستوران هم می توانید به محلی بروید که برای اولین بار با یکدیگر ملاقات کرده اید. به طور کلی، سورپرایز تولد همسر در کافه فوق العاده لاکچری است و بیشتر خانم ها و آقایان به آن علاقه دارند.

12-برآوردن آرزوهای همسر

اگر همسر شما آرزویی دارد که می توانید آن را برآورده کنید، حتما این کار را انجام دهید. برای انجام این کار هم فقط کافی است که از قبل به خواسته ها و علایق همسر خود توجه کنید. به عنوان مثال، این آرزو می تواند خرید یک وسیله نقلیه جدید و یا حتی گوشی همراه باشد.

13-بلیط کنسرت

اگر همسر شما اهل گوش دادن به موسیقی است، پیشنهاد می کنیم که بلیط کنسرت خواننده مورد علاقه او را خریداری کنید و به او هدیه بدهید. این کار تاثیر بسیار زیادی در روحیه او خواهد داشت و می توانید یک شب به یاد ماندنی را با یکدیگر سپری کنید.

14-برگزاری یک مهمانی غافلگیر کننده

یکی از جذاب ترین و بهترین نمونه های ایده سورپرایز تولد همسر این است که وقتی خانه نیست، از دوستان و آشنایان خود بخواهید که به منزل شما آمده و یک مهمانی کوچک و جذاب ترتیب بدهید. سعی کنید همه چیز بر اساس سلیقه همسر شما باشد، از کیک گرفته تا موزیک و دیزاین. می توانید لامپ ها را خاموش کنید و وقتی همسرتان به خانه آمد، با جمعیتی از افرادی روبرو شود که آنها را دوست دارد و برای تبریک تولد او به خانه اش آمدند.

15-ایجاد نقشه گنج

یکی از روش های فوق العاده جذاب برای سورپرایز تولد همسر این است که یک نقشه گنج طراحی کنید. سپس این نقشه را به همسر خود بدهید و از او بخواهید که بر اساس هوش خود، گنج را پیدا کند. محل گنج هم باید یک هدیه جذاب باشد که از قبل برای او خریداری و به بهترین شکل ممکن بسته بندی کرده اید.

16-نوشتن تبریک تولد روی آینه

یک پیشنهاد برای سورپرایز تولد همسر که می توانیم به شما بدهیم، این است که وقتی همسرتان خواب است و هنوز بیدار نشده، قبل از او بیدار شوید و روی آینه یا حتی شیشه ای که به محض بیدار شدن می بیند، یک جمله عاشقانه بنویسید و تولد او را تبریک بگویید.

17-قرار دادن بادکنک پشت درب بسته

اگر به دنبال یک ایده سورپرایز تولد همسر در خانه می گردید، باید حتما به این بخش توجه کنید. می توانید تعداد خیلی زیادی بادکنک های رنگی را پشت درب بگذارید و همسر شما بعد از باز کردن این درب، با تعداد خیلی زیادی از این بادکنک ها مواجه شود که به سمت او پرتاب می شوند. این کار را می توانید صبح ها قبل از بیدار شدن همسر خود انجام دهید و از جلوی درب اتاق خواب را پر از بادکنک کنید.

18-سفر به یاد ماندنی

اگر شما یا همسرتان مدت طولانی است که به سفر نرفته اید و مدام درگیر مشغله های کاری هستید، می توانید یک سفر را برنامه ریزی کنید. این سفر می تواند هم برای سورپرایز تولد شوهر و هم خانم کاملا مناسب باشد. فقط کافی است که از قبل برنامه ریزی کاملی انجام داده باشید و به مکان مورد علاقه همسر خود برای مسافرت بروید.

19-سورپرایز کردن زن و شوهر در روز تولدش

همان طور که پیش از این متوجه شدید، سورپرایز تولد همسر می تواند احساس فوق العاده ای به او بدهد و این امر می تواند تاثیر بسیار زیادی روی روابط زناشویی هم داشته باشد. به همین دلیل هم اگر تولد همسر شما نزدیک است، پیشنهاد می کنیم که با استفاده از 20 ایده سورپرایز تولد همسر که در این مقاله گفتیم، این احساس خوب را با شریک زندگی خود اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که سورپرایز تولد شوهر هم به اندازه خانم اهمیت دارد و هر دوی طرفین باید مطمئن شوند که برای دیگری ارزش دارند.

20-آیا همسر شما مایل به رفتن به یک مکان خاص است؟

به احتمال خیلی زیاد باید تاکنون از علایق و سلیقه های همسر خود آگاه باشید. قبل از تولد او، به این نکته فکر کنید که آیا همسر شما دوست دارد به یک مکان خاص برود؟ آیا تاکنون درباره کنسرت، مسافرت و یا حتی کافه یا رستوران خاصی با ذوق و اشتیاق با شما صحبت کرده است؟ کمی فکر کنید و بعد از گرفتن بهترین نتیجه، سعی کنید تولد همسر خود را در این مکان برگزار نمایید. حالا این تولد می تواند به صورت گروهی و دوستانه و یا حتی دو نفره باشد.

مقاله پیشنهادی: در مقاله برنامه ریزی مراسم تولد کلیه کارهای لازم برای برگزاری جشن تولد بیادماندنی جمع آوری شده است.

ایده های عکاسی در تولد همسر

علاوه بر خاطرات، عکس ها تنها چیزهایی هستند که از سورپرایز تولد همسر به جای می مانند. به همین دلیل هم سعی کنید حتما روز تولد همسر خود، یک برنامه ریزی دقیق برای عکاسی داشته باشید. شما می توانید با گوشی عکاسی کرده و بعدا آنها را چاپ کنید و یا گزینه بهتر هم این است که از یک عکاس حرفه ای بخواهید که این روز به یاد ماندنی را ثبت کند. حتی می توانید برای گرفتن عکس های جذاب تر، به آتلیه بروید و با استفاده از چند ایده جذاب و خلاقانه، عکس های این روز را در آلبوم خود اضافه کنید. برای خواندن مطالب بیشتر مقاله ایده عکس تولد را مطالعه کنید، در این مقاله از مجله ویالون گاردن ایده های زیادی برای عکاسی تولد گردآوری شده است.

تزیین جشن تولد همسر

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که باید برای سورپرایز تولد همسر انجام دهید، این است که حتما محل مورد نظر خود را به طور کامل تزیین نمایید. به خصوص اگر قصد برگزاری یک جشن تولد در خانه را دارید، باید اهمیت و حساسیت بیشتری روی این نکته بگذارید. همان طور که پیش از این نیز گفتیم، سعی کنید حتما در تزیین تولد همسر خود از سلیقه او الهام بگیرید و همه چیز را بر اساس سلیقه همسرتان برنامه ریزی کنید. برای برگزاری جشن تولد تشریفات تولد منوهای مختلفی دارد برای انتخاب و مشاهده قیمت ها و دریافت مشاوره می توانید به صفحه تشریفات تولد باغ ویالون مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله، چندین ایده سورپرایز تولد همسر به شما معرفی کرده ایم که با استفاده از آنها می توانید یک شب به یاد ماندنی برای خود و همسرتان به وجود بیاورید. پس اگر تولد همسر شما نزدیک است، پیشنهاد می کنیم که حتما از یکی از راههای سورپرایز تولد همسر که در این مقاله معرفی کردیم، استفاده کنید. این روش ها فوق العاده خلاقانه هستند و بدون شک می توانند برای همیشه در خاطر همسر شما بمانند.

1 دیدگاه در “20 ایده سورپرایز تولد همسر | خلاقانه، کاربردی و خاص

  1. میلاد گفت:

    سورپرایز در کافی شاپ یکی از بهترین سورپرایز ها میتونه باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *