مقالات

ایده‌هایی برای تزیین تولد با بادکنک کم

تزیین تولد با بادکنک کم

جشن تولد هر شخص روزی مهم در زندگی وی محسوب می‌شود. سالگرد این روز عزیز که سالی یک بار برای هر فرد رخ می‌دهد با برگزاری جشنی خاص و به یادماندنی با حضور خانواده، فامیل و دوستان برگزار خواهد شد. تزئین جشن تولد با وسایلی همانند بادکنک، شمع، ریسه، گل و … انجام می‌شود. بادکنک آرایی که در سال‌های اخیر مورد استقبال و توجه افراد زیادی برای برگزاری جشن قرار گرفته است، دارای تنوع مدل بی‌نظیری خواهد بود. تزیین تولد با بادکنک کم نیز دارای راهکارهای ساده‌ای است که در این مقاله به آن‌ها می‌پردازیم. اگر در فکر داشتن جشن تولدی خاص با تعداد بادکنک‌های کم هستید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ایده‌های تزیین تولد با بادکنک کم

بدون شک با هزینه‌های زیاد می‌توان بهترین جشن را برای عزیزان فراهم آورد، ولی باید دقت کرد که با مدیریت مالی هزینه‌ها نیز می‌توان بهترین خاطره را برای فرد و مهمانان ساخت. سبدهای گل، چراغانی کردن، کیک‌های بزرگ و چند طبقه، انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌ها، بادکنک آرایی، موسیقی و … همگی در کیفیت ضیافت تاثیرگذار خواهد بود، ولی در این مقاله در نظر داریم که با ارائه ایده تزیین تولد با بادکنک کم علاوه بر زیبایی بخشیدن به جشن تولد کمکی به مدیریت هزینه‌ها کرده باشیم.

1-  بادکنک تم تولد

چنانچه جزء دسته افرادی هستید که برای جشن تولد عزیزتان تم خاصی مانند بن‌تن، پرنسس‌ها، مک‌کوئین و … را در نظر گرفته‌اید، بهترین راهکار تزیین تولد با بادکنک کم را می‌توان تهیه یک بادکنک با همین شکل و چند بادکنک با همان تم رنگی برای زمینه عکس انتخاب کرد.

بدون شک در نظر گرفتن فضای جشن کمک زیادی به انتخاب مدل بادکنک آرایی خواهد کرد. در فضاهای کوچک با قرار دادن یک میز برای کیک و سایر خوراکی‌ها می‌توان فضای مناسبی را برای عکاسی از افراد در نظر گرفت. زمینه پشت این میز با انواع بادکنک و کاغذ رنگی با رنگ‌های دلخواه قابلیت دیزاین را دارد. استفاده از روبان‌ها رنگی نیز برای بادكنك آرايي تزیین تولد با بادکنک کم توصیه می‌شود.

تزیین تولد با بادکنک کم در خانه
بادکنک تم تولد

برای داشتن یک تولد زیبا و صمیمی نیاز به هزینه بسیار نیست. به همین دلیل مطالعه بلاگ “6 ایده برای تم تولد مردانه ساده و کم هزینه” را توصیه میکنیم

2-  تزئین تولد با بادکنک به شکل گل

گل‌ها همیشه جزء آیتم‌های زیبا و مورد توجه خانم‌ها و دختران جوان برای جشن به شمار می‌رود. یکی از روش‌های تزیین تولد با بادکنک کم بادکنک آرایی به شکل گل است. در این روش نیز به راحتی می‌توان از رنگ‌ تم دلخواه بهره‌مند شد. با مرکزیت یک بادکنک دایره‌ای شکل در که پیرامون آن را بادکنک‌هایی با رنگ‌ متنوع در برگرفته‌اند، صحنه‌ای بی‌نظیر برای جشن تولد و ثبت خاطرات رقم خواهد خورد.

نمونه تزیین تولد با بادکنک به شکل گل
تزئین تولد با بادکنک به شکل گل

3-  تزئین تولد با بادکنک به شکل حروف یا اعداد

استفاده از بادکنک حروف یا اعداد نیز در جشن‌های تولد بسیار کاربردی و شیک است. متن این حروف می‌تواند نشان دهنده احساسات، اسم شخص و … باشد. همچنین به جای بادکنک حروف در راستای بادكنك آرايي تزیین تولد با بادکنک کم می‌توان به اجازه استند اعداد از مراکز مربوطه اقدام کرد و داخل آن را بادکنک به رنگ و شکل دلخواه پر کرد. ایده این کار نه تنها تعد بادکنک زیادی را طلب نخواهد کرد، بلکه با اشغال فضای کم یک دیزاین جذاب برای ثبت تصاویر و فیلم‌های زیبا خواهید داشت.

دیزاین تولد با بادکنک کم به شکل حروف
تزیین تولد با بادکنک به شکل حروف
بادكنك آرايي تزیین تولد با بادکنک کم
تزیین تولد با بادکنک به شکل حروف یا اعداد

مقاله پیشنهادی ما در این بخش:جدید ترین تم تولد کودک برای دختر و پسر

4-  سقف بادکنکی

اگر فضای مورد نظر برای تعداد مهمانان کافی نیست یا به دنبال ایده جدیدی برای تزیین تولد با بادکنک کم ساده برای فضای جشن تولد هستید، سقف بادکنکی پیشنهاد خوبی محسوب می‌شود. تعدادی از بادکنک‌ها با رنگ‌های دلخواه را می‌توان بهصورت هلیومی تهیه کرد با رها سازی آن‌ها به دلیل سبک بودن صحنه زیبایی را روی سقف خلق خواهند کرد. استفاده از روبان‌های بلند به رنگ‌های دلخواه می‌تواند فضای جالب و خاصی را در اختیار شما قرار دهد.

در صورتی که برای تزیین تولد با بادکنک کم تمایلی به تهیه بادکنک‌های هلیومی ندارید، می‌توانید با چسباندن بادکنک‌ها با چسب مخصوص به سقف این صحنه رویایی و شیک را به راحتی در اختیار داشته باشید. تعداد بادکنک برای این دیزاین کاملا به سلیقه فرد بستگی دارد و محدودیتی نخواهد داشت.

تزیین سقف با بادکنک

اگر برای تولد پسر عزیز خود دنبال یک تم مناسب هستید بلاگ بهترین ایده ها برای دیزاین تولد پسرانه را مطالعه کنید.

5-  ستون بادکنکی

ایجاد ستون‌هایی به بادکنک‌های رنگی زیبا صحنه جالبی را رقم خواهد زد. با استفاده از استندی ساده این ایده اجرایی خواهد شد. تزیین تولد با بادکنک کم در این روش بستگی به تعداد بادکنک‌ها در هر دریف دارد. با گره زدن حداقل 3 بادکنک‌ آماده شده دور ستون استند و تکرار آن به ارتفاع دلخواه ستون‌های زیبایی برای اطراف میز و عکاسی آماده می‌شود. این ایده با تعداد ستون‌های بزرگ و قطور برای دیگر جشن‌ها نیز کارایی دارد. همچنین ابعاد ستون به فضای جشن بستگی دارد.

6-  تونل بادکنکی یا رنگین کمان

برای ورودی فضای جشن یا زمینه عکس تولد ایجاد یک تونل بادکنکی یا رنگین کمان ایده جالبی به شمار می‌رود. این روش با تعداد بادکنک‌های کم تا زیاد قابل اجرا است. همچنین تنوع رنگ در ایجاد چنین تونلی می‌تواند تعداد بادکنک‌ها را بیشتر جلوه دهد. ابعاد و فرم برای تزیین تولد با بادکنک کم کاملا به سلیقه افراد بستگی خواهد داشت.

تزیین تولد با بادکنک کم به صورت تونل بادکنکی
تزیین تولد با بادکنک کم به صورت رنگین کمان

7-  تزیین تولد با بادکنک به شکل بالن

ایجاد یک بالن به وسیله یک سبد نسبتا بزرگ با بادکنک‌هایی که به رنگ و تعداد دلخواه در قسمت فوقانی آن قرار می‌گیرد، شمایلی زیبا از یک بالن را در اختیار قرار می‌دهد. این بالن لوکیشنی مناسب برای ثبت تصاویر خاطره انگیز محسوب می‌شود.

تزیین تولد با بادکنک به شکل بالن

8-  تزئین تولد با بادکنک و تور

استفاده از تور در قسمت‌های پایینی بادکنک جلوه‌ای زیبا را به نمایش خواهد گذاشت. این مدل یکی از زیباترین ایده‌های تزیین تولد با بادکنک کم به شمار می‌رود که با تم‌های متفاوتی قابلیت هماهنگی دارد. بادکنک‌های سایز بزرگ‌تر نیز در این ایده جایگاه خاصی دارند و لحظات خاصی را به ثبت خواهند رساند. تور، گیپور، پارچه با ابعاد مختلف کارایی متفاوتی را بروز خواهند داد. به طور مثال در صورت استفاده در ستون‌های مرتفع استفاده از پارچه برای پوشاندن میله استند ضروری تلقی می‌شود.

تزئین تولد با بادکنک و تور
نمونه تزئین تولد با بادکنک و تور
نمونه تزیین تولد با بادکنک و تور

برای داشتن عکس های زیباتر از مراسم عروسی تان توصیه میکنیم که حتما بلاگ “دیزاین استیج عروسی” را مطالعه کنید.

9-  تزیین تولد با بادکنک به شکل ابر

ایجاد یک ابر مملو ازبادکنک‌های رنگی به سایزهای دلخواه یکی از ایده‌های تزیین تولد با بادکنک کم در خانه است که به سادگی و با چیدمانی زیبا اجرا می‌شود.

تزیین تولد با بادکنک به شکل ابر

10-  تزئین تولد با بادکنک و آویزهای متنوع

بادکنک‌های هلیومی که به دلیل وزن سبک جایگاه خاصی در جشن‌ها دارد، زیبایی و جلوه خاصی به لحظات و جشن‌های شاد می‌بخشد. از طرفی دنباله‌های این بادکنک‌ها که معمولا با نخ یا روبانی نازک امتدد یافته است، امکان دیزاین با حروف یا نخ‌های رنگی را دارد. حروف Happy Birthday در امتداد یک بادکنک تصویر جالبی را خلق خواهد کرد.

تزئین تولد با بادکنک و آویزهای متنوع
نمونه تزیین تولد با بادکنک و آویزهای متنوع

11-  سبد گل با بادکنک

در صورتی که فضای کافی برای پذیرایی از مهمانان را در اختیار دارید، یکی از بهترین راهکارها برای تزیین تولد با بادکنک کم را می‌توان ترکیب سبد گل با تعدادی بادکنک دانست که دیزاین جالبی به فضا می‌بخشد. برخی از تالارهای پذیرایی برای زیباسازی فضای جشن این مدل را روی میزهای پذیرایی اجرا می‌کنند.

تزیین تولد با بادکنک کم ساده با سبد گل

12- بادکنک آرایی به شکل ریسه

ایجاد یک ریسه از بادکنک‌های رنگی برای ایجاد فضایی ساده و البته شیک برای ثبت لحظات ماندگار جشن تولد نیز ایده خوبی محسوب می‌شود. این ریسه قابلیت ترکیب با ریسه‌های چراغ‌دار را برای زیباتر شدن فضا خواهد داشت.

بادکنک آرایی به شکل ریسه

کلام آخر

اگر جشن تولد با کیک به عنوان اولین المان در ذهن و یادها تداعی می‌شود، بدون شک گزینه بعدی را می‌توان بادکنک دانست. داشتن بادکنک‌های رنگی زیبا تصاویز جالبی را خلق خواهد کرد و موجب شادی کودکان نیز خواهد شد. اگرچه در سال‌های اخیر کاربرد تزیین تولد با بادکنک کم را برای بزرگسالان نیز به دفعات زیادی مشاهده کرده‌ایم. ایده‌ای که با هزینه بسیار کم حتی در منزل نیز اجرا خواهد شد.

در صورتی که جشن خود را در باغ، تالار یا فضای باز برگزار کنید، فضای بیشتری را برای دیزاین با بادکنک در اختیار خواهید داشت. علاوه بر این برخی تشریفات مجالس با ارائه خدمات بی‌نظیری در زمینه جشن تولد سبب تسهیل کار افراد برای دیزاین و … شده‌اند که با قیمت‌های مناسب و مقرون به صرفه‌ای به فعالیت می‌پردازند. ترکیب بادکنک با ریسه چراغ یا شمع آرایی از جمله اقداماتی به شمار می‌رود که علاوه بر افراد تشریفات مجالس نیز به ارائه باکیفیت آن‌ها می‌پردازد. تشریفات باغ ویالون نیز دارای تمام خدمات صفر تا صد برا ی عروسی، تولد … با کیفیت بالا و قیمتی مقرون به صرفه می‌باشد.

مهم ترین سوال درباره داشتن یک مراسم عروسی بینظیر در بلاگ “شام عروسی چی خوبه؟” پاسخ داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *