مقالات

30 نمونه ژست عکس عروس و داماد + 10 ایده

ژست-عکس-عروس-و-داماد-1

تنها چیزی که بعد از گذشت چند سال از عروسی با دیدن آن مانند روزهای اول هیجان زده می شوید، عکس و فیلم های این مراسم هستند. عکس ها بهترین گزینه برای یادآوری خاطرات خوب گذشته به شمار می آیند و بسیاری از عروس و دامادها تمام تلاش خود را می کنند که عکس های زیبا و جذابی در مراسم عروسی خود بگیرند. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم چندین ایده برای ژست عکس عروس و داماد را به شما معرفی کنیم تا راحت تر بتوانید در این مراسم، ژست های زیبایی بگیرید و عکس های متنوع تری داشته باشید.

ایده های جذاب ژست عکاسی عروس و داماد

شما برای عکاسی در مراسم عروسی خود باید از ژست های متنوعی استفاده کنید. اگر این کار را انجام ندهید و همه ژست های شما مشابه یکدیگر باشند، همه عکس ها شبیه به یکدیگر خواهند بود و هیچ تنوعی نخواهند داشت. عروس و دامادها این امکان را دارند که بر اساس شرایط خود، از ژست های متنوعی برای عکاسی استفاده کنند. در این قسمت، چندین ایده جذاب برای ژست عکاسی دونفره عروس و داماد را توضیح می دهیم تا راحت تر بتوانید عکس های متنوع تری بگیرید.

1. عکس گرفتن عروس و داماد با دست گل

اولین ایده فوق العاده راحت برای ژست عکاسی عروس و داماد که هر کسی می تواند از آن استفاده کند، به همراه دسته گل است. این روش برای زمانی مناسب است که دسته گل عروس خانم طراحی خیلی زیبایی دارد. در این شرایط، می توانند به صورت پرتره از دسته گل عکس بگیرند و عروس و داماد پشت دسته گل روبروی یکدیگر باشند. البته گرفتن عکس عروس داماد به صورت سیاه و سفید از دسته گل به تنهایی نیز می تواند ایده جالبی برای عکاسی بدون چهره باشد.

2. عکس گرفتن از حلقه ها

علاوه بر دسته گل، شما می توانید از حلقه های خود نیز عکس بگیرید. این روش به سلیقه خود شما بستگی دارد و می توانید بسته به شرایط مختلف، ژست های متفاوتی بگیرید. به عنوان مثال، عروس و داماد می توانند هر دو حلقه های خود را در دست گرفته و روبروی یکدیگر بایستند و حلقه را به سمت دوربین بگیرند. همچنین عکس گرفتن از عروس و داماد که درون دست های آنها حلقه است هم می تواند ایده جالبی باشد.

3. ژست عکاسی عروس و داماد در طبیعت

در طبیعت دست عروس و داماد برای گرفتن ژست های متنوع خیلی بازتر است. به همین دلیل یکی از جذاب ترین انواع ژست عکس عروس و داماد در طبیعت این است که هر دوی آنها خیلی راحت دست یکدیگر را گرفته و از پشت عکس بگیرند.

ژست عکاسی عروس و داماد در طبیعت می تواند در ساحل و دریا، جنگل، باغ و یا حتی دشت و کویر باشد. البته عکاسی در فضای باز چالش های خاص خودش را دارد و باید حتماً در شرایطی عکاسی کرد که نور در وضعیت مطلوبی باشد.

” تشریفات عروسی و مجالس تیم تشریفاتی باغ ویالون به شما کمک می کند تا متناسب با بودجه و منطقه مورد نظر خود برای برگزاری مراسم عروسی مشکلی نداشته باشید برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با مشاورین در زمینه عروسی به صفحه تشریفات عروسی مراجعه کنید.”

4. ژست عکاسی عروس و داماد در آتلیه

عکاسی عروس و داماد در آتلیه نسبت به فضای باز و طبیعت خیلی راحت تر است و در شرایط مختلف، می توان نور را کم و زیاد کرد. با این حال، در آتلیه تنوع خیلی زیادی وجود ندارد و مهم ترین موضوع، این است که شما چگونه ژست می گیرید.

به همین دلیل هم ژست عکاسی عروس و داماد در آتلیه اهمیت بسیار زیادی دارد و بهتر است حتماً از ژست های متنوعی استفاده کنید. در این قسمت، چند عکس از زیباترین ژست عکس عروس و داماد را قرار داده ایم تا راحت تر بدانید که در آتلیه باید چه ژستی بگیرید.

5. ژست عکاسی عروس و داماد در باغ

بسیاری از عروس و دامادها برای عکاسی مراسم عروسی خود از قبل باغ یا عمارتی را انتخاب می کنند و برای عکاسی به همراه عکاس و فیلمبردار خود به آنجا می روند. بهترین ژست عکاسی عروس و داماد در باغ می تواند موقع ورود آنها به باغ باشد. همچنین آنها می توانند دست های یکدیگر را گرفته و در باغ قدم بزنند و یا حتی دور یکدیگر بچرخند. در این شرایط، عکس گرفتن اگرچه سخت است، اما می تواند لحظات فوق العاده رمانتیک و زیبایی را ثبت کند.

برای مشاهده انواع باغ تالار ها و موقعیت مکانی و سایر جزئیات به صفحه باغ تالار در سایت باغ ویالون مراجعه کنید.

6. ژست عکس عروس و داماد با ساقدوش

یکی دیگر از انواع ژست عکس عروس و داماد که آنها می توانند برای مراسم عروسی خود بگیرند، گرفتن عکس با ساقدوش است. مهمترین نکته ای که برای گرفتن ژست عکس عروس و داماد با ساقدوش به آن توجه کرد، این است که لباس همه ساقدوش ها باید با یکدیگر هماهنگ باشد. توجه داشته باشید که عکس گرفتن با ساقدوش با عکاسی به همراه خانواده با یکدیگر متفاوت است و می تواند حس و حال خیلی خوبی را به افراد القا کند.

7. ژست عکس تکی عروس و داماد

ممکن است عروس یا داماد بخواهند در مراسم عروسی خود عکس تکی و زیبایی داشته باشند تا بتوانند آن را در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. در این شرایط نیز ژست های متنوعی وجود دارند و آنها می توانند به جای ژست عکاسی دو نفره که پیش از این چندین نمونه از آنها را معرفی کردیم، خودشان به تنهایی عکس بگیرند.

این نوع ژست گرفتن باید فوق العاده خاص و پر ابهت باشد. نکته جالب توجه درباره ژست عکس تکی عروس و داماد این است که یکی از آنها می توانند در نزدیکی دوربین قرار بگیرند و بعد از گرفتن ژست، طرف مقابل کمی دورتر بایستد و در عکس تار باشد.

8. ژست عکس عروس و داماد عاشقانه

ژست های مختلفی برای عکاسی عاشقانه عروس و داماد در عروسی وجود دارند که می توان از آنها استفاده کرد. برای مثال، عروس خانم می تواند سر خود را روی شانه داماد بگذارد و چشمان خود را هم ببندد. وجود غروب خورشید، باران، برف و یا حتی باد می توانند موجب عاشقانه و رمانتیک تر شدن عکس های عروسی شما شوند.

افراد باید موقع گرفتن ژست عکس عروس داماد عاشقانه حتماً به این فاکتور توجه داشته باشند که دست یکدیگر را بگیرند. به طور کلی، برای گرفتن عکس های عاشقانه اصلاً نباید فاصله ای میان عروس و داماد باشد و تا حد امکان فضای خالی بین یکدیگر را پر کنند. لبخند زدن باعث عاشقانه تر شدن عکس های عروسی می شود.

9. ژست عکس اسپرت عروس و داماد

ممکن است بسیاری از عروس و دامادها به عکس های اسپرت علاقه داشته باشند. در این شرایط، آنها می توانند از عکاس خود بخواهند که تعدادی از عکس های آنها را به صورت سیاه و سفید بگیرد. به طور کلی، عکس های سیاه و سفید طرفداران بسیار زیادی در میان علاقه مندان به عکس های اسپرت دارند. همچنین برای جذاب تر شدن ژست عکس اسپرت عروس و داماد می توان عکس ها را در ماشین های اسپرت قدیمی و یا حتی با عینک آفتابی گرفت. عروس و داماد می توانند بعد از زدن عینک آفتابی، به جهت مخالف یکدیگر نگاه کنند.

10. ژست عکس عروس و داماد برای عقد

در نهایت، آخرین ژستبرای عکس عروس و داماد که در این مقاله به آن اشاره می کنیم، ژست عکاسی سر سفره عقد است. ژست های مختلفی برای گرفتن عکس سر سفره عقد وجود دارند که عروس و داماد می توانند بر اساس سلیقه خود، چند نمونه از آنها را امتحان کنند.

برای مثال، یک ژست عکس عروس و داماد سر سفره عقد که فوق العاده راحت است، زمانی است که عروس خانم بله را می گوید و همه لبخند می زنند. شما می توانید برای تغییر این ژست ها از نظر عکاس و فیلمبردار خود نیز آگاه شوید.

همچنین می توانید برای مشاهده نمونه کارهای مراسم و تشریفات عقد مجموعه باغ ویالون به صفحه سفره عقد در باغ ویالون مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله چندین ایده برای ژست عکس عروس و داماد در اختیار شما قرار دادیم. آیا شما هم ایده دیگری برای گرفتن ژست عکس عروس و داماد عاشقانه دارید؟ اگر ایده دیگری می شناسید، می توانید ایده های خود درباره انتخاب انواع ژست عکس عروس و داماد را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا بدانیم که کدام ژست ها می توانند باعث زیباتر شدن عکس عروس و داماد شوند.

7 دیدگاه در “30 نمونه ژست عکس عروس و داماد + 10 ایده

 1. بهار گفت:

  عالییییییییییییییی بود

  1. arefeh گفت:

   ممنون از توجهتون

 2. Shadow گفت:

  زیبا بود ممنونم ازتون

 3. Shadow گفت:

  نوآوری در عروسی دور از جون مراسم های ترحیم باید بسیار زیاد باشه باورتون نمیشه در دره ستارگان قشم یه محلی هست حالت طاق داره و پر از حفره . و تمام لباسهای عکسهای شخصی مو به مو کپی کپی کپی دنباله دار وحشتناک مگه میشه همه یه مدل فقط رنگها فرق داشت چقدر تقلید امروز و فردا اون دیوار میریزه پایین یا شتر سواری بابا حداقل پارس باش مگه عربی شتر هم فراری شد اصلا تقلیدهای افتضاح . ع،د عزیزم درست فکر کنید راجب مراسمتون که حیران بشن همه ولی با وضع مال خوب و متوسط نه بالا نه پایین .
  با ارزوی خوشبختی برای همه شما عزیزانم

 4. لیلا مهذب گفت:

  همه چیز خیلیییییی بد شده داخل جامعه وهمه دارن به گناه میفتن خدا هم همیشه حواسش به بنده هاش هستش
  انشاالله که مردم از دنیای مد وخیلیییی چیزای دیگه بیان بیرون

 5. پارمیس گفت:

  خیلیییییی خوب بود اگه بیشتر از اینا بزارید ممنون میشم

  1. arefeh گفت:

   ممنون از توجهتون دوست عزیز…حتما 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *