مقالات

ایده های جذاب تزیین ماشین عروس با بادکنک

ایده های جذاب تزیین ماشین عروس با بادکنک

روز عروسی مهم‌ترین روز زندگی هر زوج جوانی است. همه حق دارند عروسی رؤیایی خود را برنامه ریزی کنند و از اجرای مو به مو همه برنامه‌های خود لذت ببرند. تزئین ماشین عروس یکی از کارهایی است که در روز عروسی باید انجام شود. عروس و دامادها می‌توانند از قبل مدل دلخواه خود را با گل فروشی هماهنگ کنند.
این مطلب در مورد تزیین ماشین عروس با بادکنک تهیه شده است که ممکن است مدل انتخابی شما برای طراحی ماشین عشق در روز عروسی‌تان باشد. به همین دلیل خواندن این مقاله به شما توصیه می‌شود.

تزئین ماشین عروس با بادکنک

بر کسی پوشیده نیست که طراحی ماشین عروس بسیار مهم است. اغلب ماشین‌های عروسی با روبان و بادکنک تزئین می‌شوند و امروزه کمتر از گل برای طراحی استفاده می‌کنند. طراحان داخلی مدرن می‌توانند هر ایده، حتی غیرمنتظره‌ترین ایده تازه عروس را در مورد نحوه تزئین ماشین عروسی اجرا کنند.

شما می‌توانید طرح دلخواه خود را سفارش داده و آن را در روز عروسی تحویل بگیرید. تزئین ماشین عروس با بادکنک علاوه بر زیبایی مزایای زیادی هم دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

مقاله پیشنهادی: در مقاله بادکنک آرایی لاکچری می توانید انواع بادکنک آرایی شیک و زیبا برای جشن ها و مراسمات را مشاهده کنید و ایده بگیرید.

ایده برای تزیین ماشین عروسی

ایده برای تزیین ماشین عروسی محدودیتی ندارد. در گذشته رسم بر این بود که روی سپر ماشین عروس عروسک می‌گذاشتند. در عروسی مدرن، اغلب ماشین عروسی با حلقه‌های ازدواج تزئین می‌شود. برای این مدل حلقه‌های ازدواج با روبان و گل تزئین می‌شوند. چنین تزیینی از ماشین‌های عروسی را می‌توان به طراحان عروسی یا گل فروشی سفارش داد. یک لیموزین عروسی با تزئین زیبا در عکاسی عروسی عالی به نظر می‌رسد.
همچنین در تزیین ماشین عروس اغلب از روبان‌هایی با رنگ‌های مختلف استفاده می‌شود. رنگ‌های روشن مانند صورتی، سفید، کرم در دکوراسیون عروسی غالب است. برای تزئین ماشین عروس با بادکنک ممکن است از روبان‌های آبی، سبز و قرمز نیز استفاده شود.

مدل تزئین ماشین عروس با بادکنک

بهتر است چنین تزیینی از ماشین‌های عروسی را به افراد حرفه‌ای سفارش دهید؛ زیرا طراحان از قبل نوارهای مخصوصی برای تزیین دسته عروسی دارند. این روبان‌ها از قبل شکل لازم را دارند، پس کافی است به سادگی ماشین عروسی را با آنها تزئین کنید.

دیزاین ساده و شیک ماشین عروس با بادکنک

تزیین ماشین عروس با بادکنک مزایای زیادی دارد. این روش ایده جدیدی است و شما می‌توانید طرح دلخواه خود را به وسیله بادکنک‌ها بسازید. شما می‌توانید در این مورد خلاق باشید و هر طرحی که دلخواه شما است را سفارش دهید. تاریخ‌های مهم، حروف اول اسم شما و همسرتان و کلمات زیبایی مانند عشق و پیوند می‌توانند توسط بادکنک‌ها روی ماشین شما نوشته شوند.

برای داشتن یک مراسم زیبا و شیک حتما بلاگ “میز شام عروسی” را مطالعه کنید.

برای تزئین ماشین عروس با بادکنک معمولاً از بادکنک در رنگ‌های سفید، صورتی و آبی استفاده می‌شود. در برخی مدل‌ها دیده شده است که از روبان‌هایی که مطابقت دارند با توپ نیز استفاده می‌شود. این دکوراسیون برای ماشین‌هایی که در مراسم عروسی استفاده می‌شود، سنتی است. برای ایجاد یک دکوراسیون زیبا برای ماشین عروس باید بادکنک‌های مناسب را انتخاب کنید.

آموزش تزئین ماشین عروس با بادکنک

اگر تصمیم دارید خودتان ماشین عروسی را تزئین کنید، حتماً از قبل روی هر ماشینی تمرین کنید. تزیین ماشین عروس با بادکنک ایده‌ای بسیار پرطرف‌دار است. طرح رنگ بادکنک‌ها کاملاً متنوع است. در طول سفر، بیشتر بادکنک‌ها ممکن است ترکیده شوند؛ بنابراین ما به شما توصیه می‌کنیم که بادکنک‌های کوچک مخصوص را برای تزئین ماشین عروس خریداری کنید. آنها متراکم‌تر از بالن‌های معمولی هستند.

برای اینکه دکوراسیون ماشین با بادکنک برای عروسی بدون مشکل پیش برود، باید بادکنک‌های باکیفیت انتخاب کنید. بادکنکی که شما انتخاب می‌کنید نباید خیلی سریع شکلش را از دست بدهد. در غیر این صورت، تزئین ویژه شما خیلی سریع جذابیت خود را از دست خواهد داد.

اگر می‌خواهید در هزینه‌های عروسی صرفه جویی کنید، خودتان تزیین ماشین‌های عروسی را امتحان کنید؛ خواهید دید آن‌قدرها هم سخت نیست. ما پیشنهاد می‌کنیم ماشین را هم با بادکنک و هم با ترکیب‌های آماده مانند روبان تزئین کنید. شما برای تزئین ماشین عروسی خودتان با بادکنک به مواد زیر نیاز دارید:

• روبان روی هود توری با گل – 1 عدد
• بادکنک – پیوند دهنده
• نوار تزئینی ساده 12 متر
• روبان تزئینی ساده 12 متر
• روبان برای بالن 5 تا 7 متر

برای شروع کاپوت جلوی خودرو را با نوار تزئین کنید. در دو سر این نوار و در مرکز نوارهای مخصوصی برای اتصال آن به خودرو تعبیه شده است؛ بنابراین، بستن نوار برای شما سخت نخواهد بود. پاپیون برای تزیین آینه نیز دارای نوارهای مخصوص چسباندن آنها است. شما می‌توانید با این پاپیون‌ها آیینه و دستگیره‌ها را آراسته کنید.

یکی از مهم ترین بخش های مراسم عروسی بخش پذیرایی علی الخصوص شیرینی است. توصیه میکنیم بلاگ “بهترین شیرینی برای عروسی“را مطالعه کنید.

در ادامه کار تزئین ماشین عروس با بادکنک گلدسته بادکنکی که با روبان تزئین شده است را با روبان بادکنکی به درب عقب وصل کنید. لازم است ابتدا خود گلدسته را درست کرده و تزیین کنید. برای این کار تمام بادکنک‌های پیوند دهنده را با هوا باد کرده و آنها را به صورت گره‌های ساده ببندید. بالن‌های پیوند دهنده، بر خلاف بادکنک‌های گرد معمولی، دارای یک دم اضافی هستند.

با توجه به این دم اضافی، پیوندها بسیار راحت هستند و به راحتی با یکدیگر متصل می‌شوند. بادکنک‌های پیوند دهنده خود را یکی پس از دیگری به صورت زنجیره‌ای ببندید و هر بار دم اسبی را در پایه بادکنک با دم اسبی در “بالا” ببندید.
در مرحله بعد، اکلیل پیوند دهنده خود را با روبان‌های تزئینی تزئین کنید. هر یک از دو نوار را به هشت قسمت با طول یکسان برش دهید. در حالی که طول هر بخش 1.5 متر خواهد بود. پس از این کار یک روبان باریک روی نوار پهن قرار دهید و هر دو روبان را در این ترکیب به یک پاپیون دور گره دسته در حلقه بادکنک ببندید. به همین ترتیب تمام گره‌های دیگر گلدسته و همچنین لبه‌های آن را تزئین کنید.

سرانجام لازم است یک روبان برای بادکنک‌ها در دو انتهای گلدسته ببندید و آن را دور در صندوق عقب ماشین خود ببندید. انتهای آزاد روبان تزئینی در کمان‌ها باید با قیچی فر شود. کار تزئین ماشین عروس با بادکنک به پایان رسید. اکنون در چنین ماشین لباس آراسته‌ای می‌توانید با خیال راحت به دنبال عروس رؤیاها خود بروید.

مجموعه باغ وبالون برای برگزاری مراسم عروسی و استفاده از خدمات مختلف تشریفاتی به شما مشاوره می دهد تنها کافی است به صفحه تشریفات عروسی بروید و پکیج های مختلف عروسی را مشاهده کنید.

مدل تزئین ماشین عروس با بادکنک

در این بخش چندین مدل تزیین ماشین عروس با بادکنک جهت ایده گرفتن شما قرار داده شده است.

آیا مایل به برگزاری عروسی در خانه هستید؟ حتما بلاگ “تزیین جایگاه عروس و داماد در منزل” را مطالعه کنید.

سخن پایانی

تزیین ماشین عروس با بادکنک ایده‌ای است که بسیاری از عروس و دامادها از آن استقبال کرده‌اند. شما می‌توانید طرح و مدل دلخواه خود را با بادکنک‌ها بسازید. در این مقاله به نحوه تزیین ماشین عروس با بادکنک، مزایای و معرفی چندین مدل جهت ایده شما پرداخته‌ایم که امیدواریم مطالب آن برای شما مفید واقع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *