مقالات

20 نمونه و 10 ایده کیک برای روز مادر

20 نمونه کیک برای روز مادر

با فرا رسیدن روز مادر، همه به دنبال پیداکردن یک مدل کیک برای مادر، همسر، مادر همسر خود می گردند. خیلی از شما هیچ ایده ای برای این کار ندارد و نمی دانید که باید چه کیکی برای روز مادر انتخاب کنید. ازاین رو، ما در این مقاله سعی کردیم چند ایده کیک برای روز مادر به شما معرفی کنیم تا مادر خود را خوشحال کنید. مادر برای فرزند خود زحمات زیادی می کشد و فرزند باید به نحوه ای از زحمات او قدردانی نماید.

همان طور که می دانید کیک روز مادر اهمیت زیادی دارد، ازاین رو، ما سعی کردیم در این مقاله برای شما چند مدل کیک و ایده بیاوریم تا بتوانید به راحتی یک کیک برای روز مادر انتخاب کنید. کیک که درست می کنید یا می خرید باید درخورشان و منزلت مادر باشد. در این بخش ما چند عکس کیک روز مادر گذاشته ایم که شما هم از آنها ایده بگیرید. پس با همراه شوید تا شما را با انواع کیک برای روز مادر آشنا کنیم. برخی از این کیک ها به قدری ساده هستند که حتی می توانید آنها را در خانه هم آماده کنید.

1- کیک با طرح گل

 گل می تواند بهترین تزیین کیک برای روز مادر باشد؛ زیرا کمتر کسی پیدا می شود که به گل علاقه نداشته باشد. تمام زنان جهان با دیدن گل خوشحال می شوند و هر زنی دوست دارد که همسرش برای او گل بخرد. اگر همسر یا مادر شما چیزهای ساده را دوست دارد، بهتر است یک کیک ساده بخرید و آن را با گل طبیعی تزیین کنید این گونه کیک روز مادر با گل طبیعی داشته باشید.

 حتی کیک روز مادر آسمانی خود را هم می توانید از روی همین ایده انتخاب کنید. اگر می خواهید کیک روز مادر رنگی داشته باشید، بهتر است از گل های رنگارنگ استفاده کنید. این گونه یک کیک ساده اما درعین حال رنگارنگ و جذاب خواهید داشت. حتی می توانید مینی کیک برای روز مادر بخرید و روی آن را با گل طبیعی تزیین کنید.

2- کیک با طرح قلب

کیک قلبی برای روز مادر بهترین گزینه است؛ زیرا قلب مادر برای فرزندانش می تپد. اگر می خواهید یک کیک روز مادر خانگی داشته باشید، بهتر است از کیک قلبی استفاده کنید؛ فقط باید از قبل قالب موردنظر را تهیه کنید. درصورتی که دوست دارید کیک روز مادر ساده و شیک باشد، حتماً از مدل قلبی استفاده کنید برای تزیین آن هم می توانید از بیسکویت یا گل استفاده کنید.

3- کیک با طرح مادر و فرزند

 به دنبال یک کیک خامه ای برای روز مادر هستید که خاص و زیبا باشد؟ پس این بخش مختص شما است. کیکی که نشان دهنده مهر مادر به فرزندش باشد، بهترین انتخاب برای روز مادر است. حتماً می دانید که مادرتان با چه عشقی شما را در آغوش می کشد و پرورش می دهد پس باید کیک برای روز مادر نشان دهنده این عشق و محبت باشد.

4- کیک با طرح تاج

حتماً شما هم بارها شنیده اید که می گویند مادرم تاج سرم، پس چه چیزی بهتر از تاج را می توانید برای کیکتان در نظر بگیرید. با این کار جایگاه مادر را در زندگی خود به او نشان می دهید و مادرتان می فهمد که چقدر برای شما ارزشمند است. اگر به دنبال یک کیک روز مادر لاکچری هستید، به شما پیشنهاد می کنیم از تاج استفاده نمایید.

در واقع به وسیله تاج یک کیک روز مادر شیک خواهید داشت. متن روی کیک برای روز مادر را می توانید باسلیقه خود انتخاب کنید و روی کیک بنویسید؛ اما چه متنی بهتر از مادرم تاج سرم؟ کیک روز مادر با تاج بدون شک بهترین ایده ای است که می توانیم به شما بدهیم.

5- کیک با طرح چرخ خیاطی

همه مادران در خانه یک چرخ خیاطی دارند که با آن لباس می دوزند. شاید برای شما هم در کودکی پیش آمده باشد که هنگام بازی زمین بخورید و لباستان پاره شود و مادرتان با چرخ خیاطی آن را رفو کند. اگر مادر شما هم بارها لباس های پاره شما را دوخته است، برای اینکه خاطرات شیرین کودکی خود را به نحوه ای زنده کنید، کیک با طرح چرخ خیاطی بخرید تا مادرتان هم به یاد زمان کودکی شما بیفتد.

6- کیک با طرح بافتنی

خیلی از مادران برای فرزند خود کلاه و شال گردن می بافند و استفاده از نماد بافتنی می تواند به گونه ای نشان دهنده توجه شما به مقام مادر باشد. حتماً همه شما خاطرات خوبی از لباس های که مادرتان برایتان بافت است دارید پس به نظر ما بهترین ایده کیک برای روز مادر می تواند بافتنی باشد؛ چراکه می تواند خیلی خوب توجه مادرتان را جلب کند.

7- کیک با طرح قوری

هروقت به خانه مادرتان می روید چایی و قوری او آماده است و مطمئناً شما هم دوست دارید ساعت ها در کنار مادر بنشینید چای بخورید و حرف بزنید. در هر سنی هم که باشید، دلتان می خواهد که ساعتی را با مادرتان خلوت کنید و چای بخورید. پس پیشنهاد ما به شما این است که از این مدل کیک برای روز مادر کمک بگیرید.

8- کیک طرح کیف و کفش

کمتر زنی پیدا می شود که کیف و کفش دوست نداشته باشد؛ پس شما هم می توانید از این طرح برای مادر و همسرتان استفاده کنید. اگر در پی کیک روز مادر جدید هستید و نمی دانید چه طرحی برای مادر شما مناسب است، می توانید از نماد کیف و کفش بهره ببرید. حتی کیک روز مادرشوهر هم می تواند با نماد کیف و کفش باشد؛ زیرا قطعاً توجه او را به خود جلب می کند.

9- کیک طرح لوازم آرایشی

کیک روز مادر باید طرح زنانه داشته باشد و لوازم آرایشی یکی از نمادهای زنانه است که طرف داران زیادی دارد. اگر همسر و مادر شما هم از لوازم آرایشی استفاده می کنند، می توانید ایده کیک برای روز مادر را هم از روی همین نماد انتخاب نمایید. البته باید به این مسئله توجه کنید که مادر و همسر تا چه اندازه به لوازم آرایشی علاقه دارند. این طرح کیک برای روز مادر می تواند بسیار شیک و جذاب باشد و باسلیقه بانوان هماهنگ شود. این کیک روز مادر دوطبقه هم ساخته می شود که باز هم بستگی به سلیقه شما دارد.

10- کیک روز مادر بدون فوندانت

 یک کیک روز مادر زیبا از نظر برخی از افراد کیکی است که در تولید آن هیچ فوندانتی استفاده نشده باشد. اگر شما هم به هر دلیلی کیک بدون فوندانت می پسندید، باید بگوییم ما در اینجا برای شما هم چند نمونه کیک بدون فوندانت آورده ایم. طیف وسیعی از کیک های بدون فوندانت وجود دارد که می توانید برای کامل کردن جشنتان از آن کمک بگیرید. کیک روز مادر بدون فوندانت در عین سادگی جذابیت خاصی به جشنتان می بخشد.

اگر برای مراسمات مهم خود به دنبال گروه تشریفاتی حرفه ای و با اخلاق هستید، تشریفات عروسی باغ ویالون ارائه دهنده خدمات تشریفات عروسی، باغ تالار و … است. برای رزرو باغ تالار به صفحه باغ تالار در باغ ویالون مراجعه کنید.

سخن نهایی

ما در این مقاله شما را با انواع و اقسام کیک برای روز مادر آشنا کردیم و گفتیم که هر کیک چگونه می تواند دل مادر شما را شاد کند. جایگاه مادر در فرهنگ ما بسیار بالا رفیع است؛ پس حتماً باید روز مادر برای قدردانی از زحمت و مهر و محبت او کاری انجام دهیم. یکی کارهای خوب و پسندیده که حتماً مادرتان را خوشحال می کند، خریدن کیک است. با استفاده از ایده هایی که در این مقاله گفته شده، می توانید انتخاب بهتری داشته باشید و یک کیک زیبا که بیانگر محبت شما به مادرتان است را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *