مقالات

7 ایده خاص ژست عکس عروس با دسته گل

ژست عکس عروس با دسته گل

تنها چیزی که از مراسم عروسی به جا می ماند، عکس و فیلم های آن است. از این رو، عروس و داماد باید تمام تلاش خود را کنند که در این مراسم، ژست های جذابی بگیرند تا عکس های آنها منحصر به فرد به نظر برسد. از طرف دیگر، همه عروس خانم ها در مراسم عروسی خود دسته گلی در دست می گیرند. یاد گرفتن چند نمونه ژست عکس عروس با دسته گل می تواند جذابیت عکس و فیلم های آنها را چندین برابر افزایش دهد. در این مقاله، ایده های مختلفی برای ژست عکاسی عروس و داماد در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید تنوع زیادی در عکس و فیلم های خود در مراسم عروسیتان به وجود بیاورید.

انواع ژست خاص برای عکس عرروس با دسته گل

عروسی یکی از مهمترین مراسم های زندگی هر فرد به شمار می رود و هم عروس و هم داماد باید تمام تلاش خود را کنند که این مراسم به بهترین شکل ممکن برگزار شود. از طرف دیگر، هر دوی آنها باید حداقل از چندین روز و ماه قبل از شروع مراسم عروسی، برای آن آماده شوند و تمرینات لازم را داشته باشند. یکی از مهمترین تمرینات برای به یاد ماندنی تر کردن این مراسم، تمرین کردن ژست برای عکاسی است. در این مطلب، می توانید ایده های بسیار متنوعی برای عکس عروس و داماد مشاهده کنید و از آنها الهام بگیرید.

مقاله پیشنهادی: در مقاله دسته گل عقد محضری ایده ها و نمونه های مختلفی از انواع دسته گل ها برای مراسم عقد قرار دادیم، پیشنهاد میکنیم به ایم مقاله سر بزنید.

ایده های جذاب ژست عروس با دسته گل برای عکاسی

اگر شما هم به دنبال ایده های جذاب برای ژست عکس عروس با دسته گل هستید، باید به شما ایده های طبیعی تر را پیشنهاد کنیم؛ زیرا همیشه ژست های طبیعی تر، حس و حال خیلی بهتری به فرد منتقل می کنند. علاوه بر این، باید از ژست هایی در مراسم عروسی استفاده کنید که مطمئن شوید بعد از گذشت چند سال، قدیمی نمی شود. 

ژست زیبا عکس عروس با دسته گل

اگر حالا به عکس های عروسی خیلی قدیمی نگاه کنید، متوجه ژست های خنده دار خیلی از افراد خواهید شد. در این قسمت، چندین ایده جذاب برای ژست عکاسی عروس و داماد به شما معرفی می کنیم. با استفاده از این ایده ها، شما می توانید دسته گل خود را نیز در عکس قرار داده و به کمک آن، ژست های متنوع تری بگیرید.

1- گرفتن دسته گل جلوی صورت عروس

در صورتی که عروس خانم قصد داشته باشد یک عکس عروسی بدون چهره بگیرد، می تواند دسته گل را مقابل صورت خود قرار دهد. این نمونه از عکس ها طرفداران بسیار زیادی در میان عروس و دامادها دارند. به این منظور، هم می توان تمام چهره سوژه را با استفاده از دسته گل پوشاند و یا عروس خانم می تواند فقط قسمت کوچکی از صورت خود را با استفاده از دسته گل بپوشاند. بیشتر مواقع عکاس ها ترجیح می دهند که در این شرایط فوکوس دوربین روی دسته گل باشد و چهره عروس خانم تار می شود.

2- بو کردن دسته گل در ژست عکس عروس

یکی دیگر از ایده های جذاب برای عکس گرفتن با دسته گل عروس که حالتی طبیعی دارد، بو کردن دسته گل است. در این ژست عکس، هم عروس خانم و هم آقای داماد می توانند به گل نگاه و آن را بو کنند. برای این که عکس طبیعی تر به نظر برسد، بهتر است چشمان خود را ببندند و گل را به صورت خود نزدیک تر کنند. در این شرایط، عکاس می تواند گل را تار و سوژه را واضح کند. این امر تا حد خیلی زیادی به سلیقه و نظر خود عروس خانم و آقا داماد بستگی دارد.

مقاله پیشنهادی: در مقاله دسته گل عروس زمستانی ایده های جذابی برای انواع دسته گل ها برای فصل زمستان قرار دادیم.

3- گذاشتن گل روی موهای عروس

ژست دیگری که برای عکس عروس و داماد جذابیت زیادی دارد، این است که آقای داماد، گلی را روی موهای عروس خانم قرار دهد. به طور کلی، قرار دادن گل روی موهای خانم ها و دختر خانم های جوان می تواند جذابیت بسیار زیادی به عکس بدهد و برای همه سنین هم صدق می کند. پس اگر می خواهید عکس عروسی جذاب و متنوعی داشته باشید، می توانید شما هم این ایده را امتحان کنید. البته مطمئن شوید که موقع قرار دادن گل روی موهای عروس خانم، مدل مو خراب نمی شود.

4- پوشاندن چشم ها با گل

از دیگر ژست های فوق العاده خلاقانه با استفاده از دسته گل عروس که می تواند عکس شما را خیلی متنوع تر کند، قرار دادن گل مقابل چشم هاست. عروس خانم می تواند یکی از شاخه های گل را جدا کرده و آن را روبروی یکی از چشم های خود قرار دهد. سپس می تواند دسته گل بزرگ خود را نیز در دست دیگرش قرار دهد و به دوربین نگاه کند.

5- قرار دادن گل مقابل لنز دوربین

قرار دادن گل مقابل لنز دوربین هم می تواند به عنوان یک ژست عکس عروس با دسته گل به شمار بیاید که جذابیت بسیار زیادی به عکس می دهد. به این منظور، عروس خانم می تواند دست خود را دراز کرده و دسته گل را مقابل لنز دوربین قرار دهد. با انجام این کار، سایز دسته گل خیلی بزرگ تر به نظر می رسد و عکاس می تواند بر اساس سلیقه خود یا عروس خانم، فوکوس را روی گل و یا عروس بگذارد. این کادر برای عکاسی پرتره، جذابیت بسیار زیادی به وجود می آورد.

6- تقدیم کردن گل از طرف آقا داماد به عروس خانم

عروس و داماد می توانند برای زیباتر شدن عکس های مراسم عروسی خود، تا حد خیلی زیادی از خلاقیت خودشان هم استفاده کنند. به عنوان مثال، آقای داماد می تواند دسته گل را گرفته و آن را به عروس خانم تقدیم کند. بسته به سلیقه این زوج، ممکن است آنها تصمیم بگیرند که آقای داماد جلوی عروس خانم زانو بزند یا بایستد.

7- قرار دادن دسته گل کنار دامن لباس عروس

قرار دادن دسته گل کنار دامن لباس عروس

عروس خانم می تواند از دسته گل هایی استفاده کند که رنگ متفاوتی با لباس عروس او دارند. سپس این دسته گل را کنار دامن لباس عروس خود قرار دهد و از عکاس بخواهد که هارمونی بین این رنگ ها را به طور کامل در عکس به نمایش بگذارد.

مقاله پیشنهادی: برای دیدن نمونه های بیشتر برای دسته گل عروس متناسب با فصل بهار مقاله دسته گل بهاری عروس را از دست ندهید.

سایر ایده های عکس عروس و داماد با دسته گل

علاوه بر موارد ذکر شده، عروس و داماد می توانند بر اساس سلیقه خود، ژست های دیگری نیز بگیرند. همان طور که گفتیم، سادگی و طبیعی بودن، دو مورد از مهمترین فاکتورها برای جذاب تر کردن عکس های عروسی به شمار می روند. پس سعی کنید حتما این دو المان را در عکس های عروسی خود مد نظر قرار دهید. برخی از ایده های دیگر ژست عروس با دسته گل را نیز در قسمت پایین ارائه کرده ایم.

  • پنهان شدن عروس پشت دسته گل
  • پوشاندن اطراف صورت با گل های طبیعی
  • عکاسی در باغ های پر از گل
  • قرار دادن دوشاخه گل جلوی هر دو چشم

اگر به دنبال گروه تشریفاتی مناسبی برای مجالس عروسی و …. دارید پیشنهاد ما به شما گروه تشریفاتی باغ ویالون می باشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه تشریفات عروسی باغ ویالون مراجعه کنید تا کارشناسان ما به شما مشاوره در زمینه عقد و عروسی دهند تا بتوانید مراسمی متناسب با سلیقه و بودجه خود داشته باشید.

سخن پایانی

در این مطلب، چندین ایده جذاب و متنوع برای ژست عکس عروس با دسته گل به شما معرفی کردیم. فراموش نکنید که عکاسی، اهمیت بسیار زیادی در مراسم عروسی دارد و موجب می شود که این مراسم مهم برای همیشه در خاطر شما و بقیه بماند. از این رو، سعی کنید با استفاده از ژست هایی که در این مقاله به شما معرفی کردیم، عکس های متنوعی بگیرید. اگر شما هم ایده دیگری برای گرفتن ژست عکس عروس با استفاده از دسته گل دارید، می توانید نظرات خود را در قسمت پایین با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *