مقالات

25 ایده جذاب برای انتخاب دسته گل بهاری عروس

آشنایی با انواع دسته گل های بهاری برای عروس

دسته گل عروس یکی از مهمترین اجزای جدا نشدنی مراسم عروسی به شمار می رود که باید حتما اهمیت خیلی زیادی در انتخاب آن بدهید. توجه داشته باشید که شما می توانید دسته گل عروسی خود را بر اساس فصلی که در آن عروسی را برگزار می کنید، انتخاب نمایید. همچنین سعی کنید که حداقل از چند ماه قبل، تدارکات عروسی خود را ببینید و دسته گل مناسبی انتخاب کنید. در این مقاله، چندین ایده فوق العاده جذاب و متنوع برای انتخاب دسته گل بهاری عروس به شما معرفی می کنیم تا برای برگزاری مراسم عروسی خود در فصل بهار، از حالا آماده شوید.

به طور کلی، شما باید قبل از برگزاری مراسم عروسی، تمام تدارکات را آماده کنید تا موقع برگزاری این مراسم، دستپاچه نشوید. دسته گل های بسیار متنوعی برای مراسم عروسی وجود دارند که عروس خانم ها می توانند بسته به سلیقه خود، یکی از آنها را انتخاب کنند. پس اگر شما هم می خواهید مراسم عروسی خود را به صورت برنامه ریزی شده و فوق العاده باشکوه برگزار کنید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا ببینید برای انتخاب یک دسته گل عروس فصل بهار باید به چه فاکتورهایی توجه نمایید.

انواع مدل های دسته گل بهاری عروس شیک و به روز

در این قسمت، می توانید ایده های بسیار متنوعی از دسته گل های عروس را مشاهده کنید. باید گفت که علاوه بر فصل، سلیقه خود عروس خانم نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب دسته گل عروس او داشته باشد. به علاوه، بهتر است بدانید که شاید دست گل فرمالیته با دسته گل مراسم عروسی کمی متفاوت باشد. در اینجا می توانید چندین ایده فوق العاده جذاب برای انتخاب دسته گل عروس لاکچری را مشاهده کنید.

همان طور که در تصاویر نیز مشاهده می کنید، یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب دسته گل عروسی بهاری این است که گل های شادابی را در دست گل خود قرار دهید. شادابی و طراوت گل ها باید از عکس آنها نیز مشخص باشد. زیرا در فصل بهار، گل و گیاهان به سرسبزترین حالت خود می رسند و به همین دلیل هم دسته گل بهاری شما باید به همین شکل، یادآور فصل بهار باشد.

مقاله پیشنهادی: برای مشاهده انواع ژست ها برای عکاسی با دسته گل عروس، مقاله ژست عکس عروس با دسته گل را از دست ندهید.

علاوه بر این، آرامش بخش و خوشبو بودن گل نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی در طراوت و شادابی آن داشته باشد. شاید برخی از افراد فکر کنند که بوی گل نمی تواند تاثیر زیادی در انتخاب دسته گل بهاری عروس داشته باشد. این در حالی است که خوشبو بودن دسته گل عروس، موجب می شود که احساس خوبی به عروس خانم و آقا داماد منتقل شود.

مقاله پیشنهادی: مدل مو عروس با گل طبیعی

در نتیجه، آنها احساس بهتری در طول عکس گرفتن خواهند داشت و این احساس در عکس و فیلم های عروسی آنها نیز نمایان خواهد شد. به همین دلیل هم سعی کنید این فاکتورها را برای انتخاب دسته گل عروس بهاری خود مد نظر قرار دهید.

دسته گل عروس برای فصل بهار

مقاله پیشنهادی: منظور از انداختن دسته گل عروس چیست؟ در مقاله پرت کردن دسته گل عروس کلیه نکات و ایده های جذاب برای پرت کردن دسته گل عروس را قرار دادیم.

دسته گل های رمانتیک بهاری

سعی کنید دسته گلی را برای مراسم عروسی خود در فصل بهار انتخاب کنید که تا حد ممکن رمانتیک باشد. به عنوان مثال، استفاده از دسته گل عروس شکوفه ریز می تواند گزینه بسیار مناسبی برای فصل بهار و رمانتیک کردن عکس های شما داشته باشد. به خصوص که در حال حاضر، دسته گل هایی با شکوفه ریز طرفداران بسیار زیادی در میان عروس خانم ها پیدا کردند.

اگر به دنبال یک دسته گل رمانتیک بهاری عروس هستید، باید به شما پیشنهاد بدهیم که به تصاویر زیر نیز نگاهی بیندازید. گلهایی مانند گل شقایق، فریزیا، گل آلاله و گل صد تومانی در کنار یکدیگر، ترکیب فوق العاده ای برای دسته گل عروس به خصوص در مراسم فرمالیته می سازند.

به علاوه، سعی کنید در دسته گل عروسی خود در فصل بهار از گل رز نیز استفاده کنید. به عنوان مثال، ترکیبی از گل های رز، کاملیا، اکالیپتوس و شب بو در کنار یکدیگر، باعث می شوند که شما بهترین دسته گل فرمالیته را انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی: از شیک ترین تا ساده ترین دسته گل برای عقد را در مقاله دسته گل عقد محضری مشاهده کنید.

دسته گل های رنگارنگ بهاری

اگرچه بسیاری از عروس خانم ها ترجیح می دهند که دسته گل بهاری عروس آنها به رنگ سفید باشد، اما باید بدانید که ترکیب چندین رنگ در کنار یکدیگر نیز می تواند موجب متنوع شدن دسته گل شما در مراسم عروسی شود. بسته به سلیقه خود، می توانید از ترکیب رنگ های مختلف در کنار سفید برای دسته گل عروسی خود استفاده کنید.

در حال حاضر، گل هایی به رنگ صورتی و قرمز در کنار سفید، ترکیب بسیار زیبایی برای دسته گل عروس می سازند. سعی کنید تا حد امکان گل هایی را انتخاب کنید که رنگ آنها طبیعی به نظر برسند و احساس شادابی را به مخاطبان منتقل کنند. به طور کلی، استفاده از چندین رنگ در کنار یکدیگر برای دسته گل عروس می تواند هارمونی فوق العاده زیبایی با لباس سفید عروس داشته باشند. در این زمینه، می توانید از آرایشگر و دوستان خود نیز مشورت بگیرید.

دسته گل عروسی خنثی

این احتمال وجود دارد که خیلی از عروس خانم ها توانایی ریسک کردن و انتخاب دسته گل های رنگارنگ برای مراسم عروسی خود را نداشته باشند. در این شرایط، به احتمال خیلی زیاد آنها به سراغ دسته گل بهاری عروس به رنگ های خنثی بروند. رنگ هایی مانند صورت کمرنگ، شیری و سفید، برخی از رنگ های خنثی برای دسته گل عروس به شمار می روند.

البته باید گفت که این رنگ ها نیز می توانند برای انتخاب دسته گل بهاری گزینه کاملا مناسبی باشند. با استفاده از این گل ها، مطمئن خواهید بود که دسته گل شما با انواع مدل های آرایشی و تور و لباس های عروس هماهنگ خواهد بود. در این قسمت می توانید چندین مدل عکس دسته گل بهاری عروس به رنگ خنثی مشاهده کنید و اگر دوست داشتید، از آنها ایده بگیرید.

اگر برای مراسمات خود به دنبال گروه تشریفاتی حرفه ای هستید و قصد مشاوره با آن ها را دارید، تشریفات باغ ویالون یکی از مجموعه های تشریفاتی مناسب و کاربلد می باشد. برای ارتباط با مشاورین باغ ویالون در زمینه عقد، عروسی، تولد و …. به صفحه تشریفات عروسی مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مطلب شما را با چندین ایده جذاب برای انتخاب دسته گل بهاری عروس آشنا کردیم. همان طور که در ابتدای این مقاله نیز گفتیم، انتخاب دست گل تا حد خیلی زیادی به سلیقه عروس خانم نیز بستگی دارد. عروس خانم می تواند برای اطمینان از انتخاب دسته گل به صورت کاملا مناسب و حرفه ای، از آرایشگر و حتی عکاس خود نیز سوال بپرسد.

با نگاه کردن به مدل های جدید عکس دسته گل بهاری عروس در این مقاله، انتخاب برای شما خیلی راحت تر خواهد شد. اگر شما هم ایده ای برای انتخاب دسته گل عروس جدید دارید، می توانید نظرات خود را در قسمت پایین با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *