مقالات

معرفی 4 سایت برای ساخت کارت عروسی با گوشی

ساخت کارت عروسی با گوشی

آیا می‌دانستید که ساخت کارت عروسی با گوشی بسیار کار راحتی است؟ امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن زندگی افراد می‌توان گفت که همه رسم و رسومات هم دست‌خوش تغییرات شده‌اند. فرقی نمی‌کند در ایران زندگی می‌کنید یا دیگر کشورهای دنیا. برخی رسومات مثل دعوت به عروسی در بین فرهنگ مردمان مختلف جهان، امری مشترک است. اگر شما هم در حال خواندن این مقاله هستید، بدون شک از افرادی هستید که با تغییر و تحولات دنیای مدرن همگام شده‌اید و به دنبال روشی خلاقانه برای دعوت کردن مهمانان به صورت دیجیتالی هستید.

چگونه می‌توان کارت دعوت عروسی که سال‌ها است که بین مردم وجود دارد را به نوعی تغییر داد و به شکل امروزی ارسال کرد؟ آیا این روش برای سلیقه ما مناسب خواهد بود؟ آیا با استفاده از برنامه ساخت کارت عروسی دیجیتال ممکن است؟ برای پاسخگویی به این قبیل سوالات پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید.

با ساخت کارت عروسی توسط گوشی یا کامپیوتر آشنا شوید

دنیای دیجیتال و بسترهای ارتباطی مثل اینترنت باعث شده است که در حفظ محیط‌زیست کمک بسیاری شود. چرا که در این دنیا با استفاده از فرمت‌های مختلف عکس و نوشته می‌توان در استفاده از کاغذها بسیار صرفه‌جویی کرد. در این قاعده مراسم و جشن‌ها هم مستثنی نیستند و می‌توان گفت که علاوه بر حفظ محیط زیست، انتخاب کارت دعوت دیجیتال روشی خلاقانه و مقرون به صرفه شناخته می‌شود.

طراحی کارت عروسی با گوشی

ساختن کارت دعوت به صورت دیجیتال باعث می‌شود که کارت عروسی شما نزدیک‌ترین شکل را به سلیقه شما داشته باشد. نکته دیگری هم که در مورد این قبیل کارت‌های عروسی وجود دارد این هست که مهمانان شما یک پیش زمینه ذهنی از مهمانی خاص و پرشوری که دعوت شده‌اند، خواهند داشت و به نوعی می‌توان گفت که روشی خلاقانه را القا خواهد کرد.

یکی از مهم‌ترین نکات در طراحی کارت عروسی متن و محتوای آن می‌باشد که نمونه هایی را در مقاله‌ی متن کارت عروسی برای شما قرار داده‌ایم.

مزایای طراحی کارت عروسی با گوشی چیست؟

همانطور که در بالا اشاره‌ای به برخی خصوصیات و ویژگی‌های استفاده از کارت عروسی به شکل دیجیتال داشتیم، باید اضافه کرد که استفاده از گوشی می‌تواند در همه حال کار طراحی، سفارش یا ساخت را برای ما میسر کند. برای توضیحات و آشنایی بیشتر توجه شما را به ادامه مقاله جلب می‌کنیم.

֎ هزینه مناسب کارت دیجیتال و آنلاین نسبت به مدل چاپی

طبق آخرین آمار موجود قیمتی هزینه تقریبی سفارش کارت عروسی چاپی برای 200 نفر مهمان از 1 میلیون تومان شروع می‌شود و تا حدود 10 میلیون تومان ادامه پیدا می‌کند. با این وجود می‌توان گفت طرح و نوع کاغذ به علاوه مدل کارت دعوت، می‌تواند این قیمت را تا حدود زیادی تغییر دهد. این در حالی است که تهیه و سفارش کارت‌های دعوت عروسی حداکثر تا 2 میلیون تومان به اصطلاح سر و تهش هم می‌آید. برای افرادی که به دنبال انتخاب نوین و به صرفه از نظر اقتصادی هستند، این مزیت بسیار چشم‌گیر خواهد بود.

֎ در بهترین زمان ممکن می‌توان کارت دعوت را چاپ کرد

با توجه به اینکه انجام امور و هماهنگی‌های مربوط به روز عروسی یک پروسه زمان‌بر است و ما اگر بتوانیم این زمان را به حداقل خود برسانیم، بهترین بهره‌وری از مراسم خود را حاصل خواهیم کرد. رفتن به بازار و گشتن برای کارت چاپی و پشت‌نویسی هر کارت دعوت، رفت و آمد و تحمل ترافیک شهری به علاوه شلوغی در فروشگاه و مغازه‌ها همگی از کار‌هایی هستند که شما با ساخت کارت عروسی با گوشی می‌توانید آن‌ها را فیلتر کنید. در این روش شما در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه مطلوب خود خواهید رسید.

لازم به ذکر است که شما برای ارسال کردن کارت‌دعوت به شکل چاپی و فیزیکی، نیاز به صرف زمان‌های اضافه بر تولید آن دارید که این مورد هم پروسه زمان‌بری خواهد بود. در حالی که کارت دعوت دیجیتالی همان لحظه که بخواهید، بدون اتلاف وقت برای دوستان و آشنایان شما ارسال خواهد شد.

در مقاله لیست کارهای قبل عروسی می‌توانید با چک لیست کارهای مربوط به عروسی آشنا شوید.

֎ مطلع شدن از حضور یا عدم حضور مهمانان

برای برنامه‌ریزی‌های قبل از مراسم عروسی، عروس و داماد نیاز دارند که تعداد مهمانان حاضر در جشن را بدانند تا بتوانند تدارکات لازم را ببینند. از طرفی کارت عروسی که به صورت دیجیتال ساخته و پرداخته شده است بعد ارسال شدن از طریق شبکه‌های مختلف اینترنتی، قابلیت این را برای مهمان فراهم می‌کند که پیام شما را در کوتاه‌ترین زمان پاسخ دهد. این موضوع باعث می‌شود که تعداد مهمانان تخمین زده شده، به تعداد واقعی نزدیک‌ترین حالت ممکن را داشته باشد.

֎ حفظ محیط زیست

همانطور که اشاره کردیم استفاده از نسخه دیجیتالی کارت دعوت باعث می‌شود که به محیط زیست هم کمک شود و دیگر نیاز به کاغذ و مقوا برای استفاده وجود نخواهد داشت.

نحوه طراحی کارت عروسی با گوشی

برای ایده گرفتن برای طراحی می‌توانید به مقاله‌ی کارت عروسی جدید مراجعه نمائید.

وب‌سایت‌هایی که در ساخت کارت عروسی به ما کمک می‌کنند را بشناسید

با توجه به اینکه تقاضا برای کالاها و خدمات دیجیتال روز به روز در حال افزایش است، به طبع مراکز و وبسایت‌های خدماتی هم برای برطرف کردن نیاز مشتریان و درخواست‌کنندگان هم بیشتر می‌شود. در این راستا اگر در ادامه مقاله برای شما یک وبسایت ایرانی و چند وبسایت خارجی را به شما معرفی خواهیم کرد.

برنامه ساخت کارت عروسی دیجیتال

◉ سایت بزمینه

یکی از وبسایت‌های ایرانی که می‌توانید با استفاده از گوشی یا کامپیوتر به آن سر بزنید و اطلاعات بسیار مفیدی را در زمینه طراحی آنلاین کارت عروسی کسب کنید، سایت بزمینه است. علاوه بر این بزمینه در زمینه‌ مدیریت و برنامه‌ریزی جشن‌ها و مراسمات مختلف به افراد خدمات ارائه می‌دهد.

◉ ساخت کارت عروسی با گوشی از طریق وبسایت Canava

یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین وبسایت‌های طراحی کارت عروسی آنلاین، متعلق به Canava است. با مراجعه به این سایت شما می‌توانید به شکل رایگان کارت دعوت عروسی خود را بسازید. علاوه بر این امکانات پیشرفته‌ای در سایت Canava وجود دارد که تحت عنوان عضویت Pro و با پرداخت مبلغ حق عضویت می‌توانید از خدمات و ابزارهای مختلف برای طراحی کارت عروسی استفاده کنید.

از جمله این ابزارهای طراحی می‌توان به تم‌های مختلف و پس زمینه‌های گوناگون اشاره کرد. در واقع استفاده از تمامی ابزار موجود در این وبسایت بسیار راحت و خلاقانه هستند که شما را از بهترین نتیجه بهره‌مند کند.

◉ سایت Greenvelope

یکی از قابلیت‌هایی که این بستر آنلاین برای افراد فراهم می‌کند این است که برای نمونه تعدادی کارت دعوت‌ را به صورت آماده دارد. بسیاری ممکن است با دیدن این کارت‌های آماده سریع به نتیجه برسند و آن‌ها را برای کارت دعوت خود مناسب بدانند. در کنار این موضوع شما می‌توانید با سلیقه خود و به شکل سفارشی کارت خود را آماده کنید.

در این سفارش شما می‌توانید تغییرات و مدل‌های مد نظرتان از جمله تم، رنگ و شکل پس زمینه، نوع متن کارت و رنگ متن چاپی را انتخاب و در صورت لزوم تغییر دهید. طبق آخرین سفارشات نرخ کارت دعوت سفارشی از 20 دلار شروع می‌شود. لازم به ذکر است که این کارت‌های طراحی شده در وبسایت Greendevelope با قابلیت دریافت پاسخ ارائه می‌شوند.

◉ وبسایت طراحی Riley & Grey

آخریت سایت آنلاین خارجی برای افرادی است که به دنبال انتخاب‌ها و طرح‌های خاص هستند. نام این بستر آنلاین Riley & Grey است. در واقع این گروه در زمینه طراحی سایت برای مراسم‌های عروسی فعالیت می‌کند که کارت‌های دعوت تنها بخشی از این فرآیند هستند.

یکی از کارهایی که این سایت انجام می‌دهد این است که در شروع هر فصل، کالکشن و دست‌چین‌هایی از کارت‌های دعوت عروسی خود را به نمایش می‌گذارد و این باعث می‌شود که در کنار طرح‌های قدیمی مشتریان بتوانند بهترین گزینه را انتخاب کنند. لازم به ذکر است که این سایت هم مانند بسیاری وبسایت‌های دیگر خدمات طراحی کارت دعوت را به شکل سفارشی فراهم می‌کند.‌

سخن پایانی

ساخت کارت عروسی با گوشی یکی از راحت‌ترین اقدامات مربوط به جشن و عروسی است؛ به شرطی که با استفاده از اطلاعات و مرجع‌های درست صورت بگیرد. ما هم در این مقاله از سری مقالات باغ ویالون قصد بر این داشتیم تا با شناساندن بیشتر این سبک کارت دعوت و مرجع‌های مختلف شما را بیشتر با این فضا آشنا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *