مقالات

35 نمونه مدل جا حلقه ای عروس و داماد شیک و خاص

مدل جا حلقه‌ای عروس و داماد

جشن عقد بزرگترین جشن در زندگی هر فردی محسوب می‌شود که با برپایی آن زندگی زناشویی دو نفر آغاز خواهد شد. تمام افراد سعی دارند بهترین خاطره را از چنین جشنی به یادگار بگذارد و برای آن تدارک بساری می‌بینند. سالن خوب، آرایشگاه، عکاس و فیلمبردار، پذیرایی و … اگرچه برای این جشن باشکوه لازم هستند، ولی باید عنوان کرد که مهم‌‌ترین جزء برای این جشن خاطره‌انگیز را حلقه ازدواج تشکیل می‌دهد. عروس و داماد با هدیه دادن این حلقه‌ها به یکدیگر تعهد به یکدیگر را قبول می‌کنند. در میان تمام تشریفاتی که برای جشن عقد در نظر گرفته می‌شود، مدل جا حلقه ای عروس و داماد که تنوع زیادی نیز دارند، تصاویر جذاب و خاصی را به یادگار خواهد گذاشت. در این مقاله انواع بی‌نظیری از آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

مدل جا حلقه‌ ای شیشه‌ای

وسایلی از جنس بلور و کریستال همیشه زینت‌بخش سفره عقد عروس و داماد  مراسم نامزدی است. تلالو شیشه در نور برای چنین شب خاصی لحظات به یادماندنی را خلق خواهد کرد. اشکال متنوعی از مدل جا حلقه ای عروس و داماد شیشه‌ای در بازار وجود دارند که به تناسب سلیقه مورد انتخاب قرار می‌گیرند.

مدل جا حلقه‌ای شیشه‌ای
نمونه مدل جا حلقه‌ای شیشه‌ای
نمونه جا حلقه ای شیشه ای
جا حلقه ای شیشه ای
جا حلقه ای شیشه ای زیبا
جا حلقه ای شیشه ای شیک

معمولا مدل جا حلقه‌ای متناسب با دیگر تزئینات جشن عقد انتخاب می‌شود. اگرچه سلیقه عروس و داماد کاملا باید مد نظر قرار گیرد، ولی هماهنگی آن با دیگر اجزای سفره عقد می‌تواند تصاویر بهتری را به یادگار بگذارد. در صورتی که تمامی وسایل سفره عقد به صورت شیشه‌ای و کریستال انتخاب شوند، نمونه‌های دیگر همخوانی زیادی نخواهند داشت. برای پر کردن این جعبه‌های شیشه‌ای خاص می‌توان دقیقا از گلی استفاده کرد که در دسته گل عروس و یا تزئینات سفره استفاده شده است.

نمونه جا حلقه ای زیبا
مدل جا حلقه ای شیشه ای شیک

در مقاله‌ی حلقه نامزدی نمونه ‌های زیبایی را برای شما گرد‌آوری کرد‌ه‌ایم.

مدل جا حلقه‌ای چوبی

مدل جا حلقه ای عروس و داماد در جعبه‌های زیبایی به فروش می‌رسند و طلا فروشان همیشه بهترین جعبه‌ها را برای آن‌ها در نظر می‌گیرند. با این حال خریدن جعبه‌های متنوع بسته به سلیقه عروس و داماد در سال‌های اخیر مورد استقبال قرار گرفته است.

مدل جا حلقه‌ای چوبی
نمونه مدل جا حلقه‌ای چوبی
نمونه جا حلقه‌ای چوبی
جا حلقه ای چوبی شیک
نمونه جا حلقه ای چوبی خاص
مدل جا حلقه‌ای عروس و داماد چوبی
جا حلقه ای چوبی شیک

مدل جا حلقه‌ای به شکل استند

تنوع در اشکال مختلف مدل جا حلقه ای عروس و داماد باعث به وجود آمدن مدل‌های متنوعی ازاستندها برای جشن عقد شده‌اند. این استندها می‌توانند با دیگر اجزای تشریفات این جشن باشکوه هماهنگی داشته باشند یا می‌توانند به صورتی خاص تدارک دیده شوند. مهم‌ترین مسئله برای انتخاب رضایت عروس و داماد از مدل انتخابی است.

مدل جا حلقه‌ای به شکل استند
نمونه مدل جا حلقه‌ای به شکل استند

مدل جا حلقه‌ای مخمل یا ابریشمی

مدل‌های ساده‌ای از جا حلقه‌ای نیز مورد پسند بسیاری از عروس و دامادها قرار می‌گیرند. افرادی که سادگی را سرلوحه تمامی کارهای خود قرا داده‌اند، جعبه‌های ساده و ظریف را می‌توانند برای سفره عقد خود انتخاب کنند.

مدل جا حلقه‌ای مخمل یا ابریشمی
نمونه مدل جا حلقه‌ای مخمل یا ابریشمی
جا حلقه‌ای مخمل یا ابریشمی

مدل جا حلقه‌ای به شکل گل

بسیاری از تشریفات مجالس برای مدل جا حلقه ای عروس و داماد سبد یا شاخه‌های گل را پیشنهاد می‌کنند. در این میان جا حلقه‌ای به شکل گل ولی از جنس دیگر را می‌توان به عنوان تزئین برای این جشن استفاده کرد.

مدل جا حلقه‌ای به شکل گل

مدل جا حلقه‌ای عروس و داماد با سینی آیینه‌ای

سینی‌های آیینه‌ای نیز طرفداران زیادی برای تزئین وسایل عروس و داماد دارند. با این تزئین‌ها نه تنها حلقه عروس و داماد بلکه به دیگر هدایای این دو عزیز نیز می‌توان جلوه بیشتری بخشید.

مدل جا حلقه‌ای با سینی آیینه‌ای
نمونه مدل جا حلقه‌ای با سینی آیینه‌ای

مدل جا حلقه‌ای آویز

مدل‌های آویز جا حلقه‌ای عروس و داماد نیز به نوع خود تنوع زیادی دارند. در ذیل اشکال مختلفی از آن‌ها را خواهید دید.

مدل جا حلقه‌ای آویز
نمونه مدل جا حلقه‌ای آویز
جا حلقه‌ای آویز
نمونه جا حلقه‌ای آویز

مدل جا حلقه‌ای آشیانه

مدل جا حلقه‌ای آشیانه

مدل جا حلقه‌ای پرنده

نمونه جا حلقه‌ای پرنده
مدل جا حلقه‌ای پرنده
نمونه مدل جا حلقه‌ای پرنده
جا حلقه‌ای پرنده

مدل جا حلقه‌ای قفس

مدل جا حلقه‌ای قفس

مدل جا حلقه‌ای فانتزی

افرادی که به نمادهای فانتزی علاقه دارند، نمونه‌هایی از مدل جا حلقه ای عروس و داماد به اشکال ذیل را می‌توانند انتخاب کنند.

مدل جا حلقه‌ای فانتزی
نمونه مدل جا حلقه‌ای فانتزی
نمونه جا حلقه‌ای فانتزی
جا حلقه‌ای فانتزی

کلام آخر

مدل جا حلقه ای عروس و داماد که از جمله تزئینات وسایل در جشن عقد محسوب می‌شود، دارای تنوع بی‌شماری است. در این مقاله سعی کردیم با معرفی انواع مختلف آن شما را برای انتخاب بهتر یاری کنیم. به یاد داشته باشید علاوه هماهنگی اجزای این جشن با یکدیگر برای زیبایی و ثبت تصاویر زیبا رضایت قلبی طرفین به دور از هزینه‌های بالا باید ملاک قرار گیرد. مدل جا حلقه‌ای شیشه‌ای، مخملی، چوبی، فانتزی، استند، آویز، پرنده و … زمانی زیبایی را به حد کمال خواهند رساند که هم عروس و هم داماد با آرامش خاطر و بدون نگرانی در مورد هزینه‌های ازدواج در این جشن حضور پیدا کنند و لحظات رویایی را ماندگار سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *