مقالات

کادو ولنتاین برای همسرم چی بخرم ؟ 10 ایده هدیه ولنتاین برای همسر

هدیه ولنتاین برای همسر

روز ولنتاین روزی مهم برای ابراز و یادآوری عشق و علاقه افراد به یکدیگر است. با توجه به اینکه چنین روزی بیشتر در کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد توجه قرار می‌گیرد، ولی در سال‌های اخیر نیز در کشور ما نیز با شکوه هر چه بیشتر برگزار می‌شود. هدیه ولنتاین برای همسر جدا از مساله هزینه و قیمت بیانگر علاقه مابین دو نفر تلقی خواهد شد. یادآوری این روز عزیز با هدیه شعله عشق افراد را گرم‌تر از پیش خواهد کرد.

هدیه ولنتاین برای همسر چی بخرم ؟

همه افراد عاشق چندین روز مانده به روز ولنتاین در پی تدارک جشنی هرچند کوچک و دو نفره با همسر یا نامزد خود هستند. گل، عروسک، شکلات یا کادوهای گران قیمت می‌توانند از جمله هدیه‌های چنین روزی به شمار روند، ولی تهیه آن‌ها برای سال‌های پی در پی کمی از هیجان این روز می‌کاهد.

 در این مقاله سعی داریم ایده‌های جذابی را برای افرادی بیان کنیم که به دنبال کادو ولنتاین برای همسر یا نامزد خود هستند. پیشنهاد می‌کنیم برای ایجاد خاطره‌ای بی‌نظیر برای چنین روزی تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

1. عطر بهترین هدیه ولنتاین برای همسر

عطر و ادکلن با توجه به شناخت همسر می‌تواند بهترین گزینه برای انتخاب هدیه ولنتاین برای همسر تلقی شود. هدیه برای چنین روزی برای تمامی زوجین حتی افراد که ابراز نمی‌کنند غافلگیر کننده و شادی آفرین خواهد بود. نبای قیمت یک هدیه را ملاک و معیاری برای میزان علاقه دانست، بلکه این هدیه به منزله یادآوری برای عشق موجود در رابطه است و نباید با فشار آوردن برای خرید هدیه گران‌تر ارزش و جایگاه هدیه را کم کرد.

کادو ولنتاین برای همسر

با استفاده از عطر یا ادکلن خریداری شده به عنوان بهترین کادو ولنتاین برای همسر با رایحه‌ مورد علاقه وی می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز که این عطر مورد استفاده قرار می‌گیرد، در یاد و خاطره همسر یا نامزدتان نقش ببندید. همواره باید دقت داشت این عطر باید طبق سلیقه و طبع طرف مقابل تهیه شود. طبع‌های گرم، سرد در کنار عطر شیرین، تند، خنک و … این رایحه‌های مطبوع را تشکیل می‌دهند.

شما می‌توانید برای گرفتن ایده کادو روز زن به مقاله کادو روز زن برای عروس مراجعه کنید.

2. شکلات کادو ولنتاین برای همسر

شکلات که جزئی جدانشدنی در روز ولنتاین محسوب می‌شود در کنار حتی یک شاخه گل نشان‌ دهنده خوبی برای میزان عشق و علاقه خواهد بود. هیچ کسی در دنیا نیست که طعم و مزه شکلات را دوست نداشته باشد. با خرید یک شکلات خوش طعم با بسته‌بندی جذاب دغدغه‌ای برای کادو ولنتاین به همسر وجود نخواهد داشت.

کادو ولنتاین برای همسرم

3. گل برای هدیه ولنتاین به همسر

بدون شک دسته گلی زیبا که از گل رز قرمز یا گل‌های مورد علاقه همسر خریداری شده باشد، هدیه دلنشینی برای کادو ولنتاین برای زن به شمار می‌رود. گل‌های زیبا خریداری شده به صورت دسته‌ای یا در باکسی زیبا می‌توانند این روز را رویایی‌تر جلوه دهند.

کادو ولنتاین همسرم

4. عروسک کادوی ولنتاین برای زن

خرید عروسک مخصوصا از نوع خرس در سال‌های اول آشنایی و رابطه برای کادو ولنتاین برای نامزد بیشتر کاربرد دارد. در صورت تهیه هدیه دیگری در کنار این خرس‌های بانمک می‌توانید آن را در دل عروسک جاسازی کنید و به پیدا کردن این هدیه پنهان شده هیجان بیشتری ببخشید و لحظات شادی را در روز ولنتاین با یکدیگر سپری کنید.

بهترین کادو ولنتاین برای همسر

در مقاله شب یلدایی عروس با کادوهایی مناسب این شب آشنا می‌شوید.

5. عکس؛ کادوی ولنتاین رمانتیک

اگر همچنان به این موشوع فکر می‌کنید که کادوی ولنتاین برای همسرم چی بخرم می‌توانید با چاپ عکس‌های دو نفره مشترک‌تان و چیدمان آن‌ها به صورت آلبوم، پازل یا روی ریسه‌های رنگی لحظات بی‌نظیری را خلق کنید و مرور لحظات شاد و خوش مناسب‌ترین هدیه ولنتاین برای همسر خواهد بود، چراکه با این کار با یک تیر دو نشان خواهید زد و به او یادآور می‌شوید، لحظات شیرینی را در زندگی با وی سپری کرده‌اید.

کادو ولنتاین برای همسر زن

6. لوازم الکترونیکی بهترین کادو ولنتاین برای همسر

پیشرفت تکنولوژی خرید کادو ولنتاین برای همسر مرد را به مراتب راحت‌تر کرده است. هدفون، پاور بانک، ایرپاد و … انتخاب‌های خوبی برای هدیه در چنین روزی به شمار می‌روند. با هر بار استفاده از چنین وسایلی بدون شک یاد و خاطره شما برای همسرتان تداعی می‌شود و عشق و علاقه را رونق می‌بخشد.

در صورتی که زن نیز عاشق دنیای تکنولوژی باشد، تهیه این هدایا به عنوان کادو ولنتاین برای همسر زن نیز مشکلی ایجاد نخواهد کرد، ولی همواره باید علاقه طرف مقابل در خرید هدیه لحاظ شود.

کادو ولنتاین به همسر

7. ساعت؛ هدیه لاکچری برای ولنتاین

ساعت همیشه هدیه مناسبی برای مناسبت‌های مختلف به شمار می‌رود. ساعت نیز می‌تواند به عنوان هدیه ولنتاین به همسر لحاظ شود. بهترین ایده برای در نظر گرفتن هدیه‌ای خاص برای ولنتاین ثبت تاریخ آشنایی با همسر روی پشت قاب خواهد بود. با این کار یاد و خاطره روز آشنایی همیشه زنده خواهند ماند.

کادو ولنتاین برای همسر مرد

8. جواهر بهترین کادو ولنتاین برای همسر

در صورتی که بودجه خوبی برای هدیه روز ولنتاین در نظر گرفته شده باشد، دیگر نباید نگران جواب سوال کادو ولنتاین برای نامزدم چی بخرم بود. انگشتر، گردنبند، دستبند، پابند و … از جنس طلا یا نقره رضایت هر مرد و زنی را در پی خواهد داشت.

خرید طلا و اکسسوری‎های مینیمال در سال‌های اخیر کمک زیادی به  هزینه‌های بالا در هدیه کرده است. به یاد داشته باشید، طرف مقابل در رابطه تا حدودی با وضعیت مالی شما آشنایی دارد و نباید نگرانی قیمت پایین کادو ولنتاین برای نامزدم یا همسرم شما را آزار دهد.

برای آشنایی با کادوهایی مناسب عید به مقاله عیدی عروس مراجعه کنید.

9. دستبند چرمی برای کادو روز ولنتاین

دستبندهای چرمی که تازه وارد دنیای اکسسوری‌های مردانه شده‌اند، گزینه خوبی برای کادوی ولنتاین برای نامزد پسر است. حک کردن اسم یا تاریخ یک روز خاص روی پلاک طلا این دستبندها ایده خوبی برای افرادی محسوب می‌شود که به دنبال جوابی برای

10. جعبه سورپرایز مناسب هدیه ولنتاین برای همسر

باکس‌هایی که به تازگی در بازار وارد شده‌‌اند نیز جذابیت بالایی به عنوان هدیه ولنتاین برای همسر محسوب می‌شود. این جعبه‎‌های جالب که با انواع شکلات دلخواه تزئین خواهند شد، می‌توانند در برگیرنده هدیه‌ای کوچک نیز باشند. استفاده از عکس‌های دو نفره در کنار شکلات‌ها جذابیت بیشتری به این باکس جادویی خواهد بخشید و ایده خوبی برای کادو روز ولنتاین برای همسر به شمار می‌رود.

کادو ولنتاین برای زن
هدیه ولنتاین به همسر

بایدها و نبایدها برای هدیه ولنتاین

انتخاب کادوی روز ولنتاین برای همسر با توجه به شناخت طرفین راحت‌تر از دوران نامزدی خواهد بود. برخی با انتخاب اشتباه برای کادو در چنین روزی ممکن است موجب دلخوری طرف مقابل شوند. به طور مثال خرید لوازم جانبی ماشین یا لوازم منزل نمی‌تواند گزینه خوبی برای روز عشق باشد.

 با توجه به موارد ذکر شده برای هدیه ولنتاین برای همسر با هزینه‌های پایین نیز موجبات شادی طرفین فراهم خواهد شد. اگرچه خانم‌ها لباس را هدیه مناسبی برای تمامی مناسبت‌ها می‌دانند، ولی باید عنوان کرد لباس هدیه خوبی برای کادو ولنتاین تلقی نمی‌شود. اگرچه برخی خانم‌ها اعلام می‌کنند که با کمی سلیقه و ذوق شال گردن قرمز رنگی را به عنوان کادو ولنتاین همسرم بافته‌ام و از این موضوع ابراز رضایتمندی می‌کنند. این موضوع به سلیقه طرف مقابل نیز بستگی دارد.

اگر به دنبال خلاقیت برای سالگرد ازدواج هستید مقاله ایده برای سالگرد ازدواج را مطالعه نمایید

خرید یک بلیت تئاتر، سینما یا کنسرت به عنوان هدیه ولنتاین برای نامزد یا همسر می‌تواند اوقات خوشی را برای  شما رقم بزند. دعوت به یک کافه یا رستوران خاطره‌انگیز نیز یادآور روزهای اولیه آشنایی خواهد بود.

کلام آخر

بسیاری از افراد در اوایل زندگی بر این باور هستند که کادو ولنتاین برای همسرم باید قیمت بالایی داشته باشد، ولی در طول زندگی و رابطه این نکته را درمی‌یابند که اساس هدیه صرفا برای ابراز یادآوری است و ارزش مادی آن در نظر گرفته نمی‌شود. هدیه ولنتاین برای همسر و نامزد باید کادویی باشد که پس از گذشت مدت‌ها شیرینی دلچسب عشق و علاقه در ذهن وی ماندگار شود. لوازم منزل گزینه خوبی برای هدیه فردی در روز عشق نخواهد بود، چراکه با هدیه ولنتاین ارزش طرف مقابل در رابطه را به وی یادآور می‌شوید.

اگر همچنان سوالی مانند ولنتاین برای نامزدم چی بخرم در ذهن شما پرسه می‌زند، می‌توانید با ترکیبی از هدایای ذکر شده وی را غافلگیر و خوشحال کنید. جعبه‌های متشکل از گل، شکلات، عکس‌های دو نفره و هدیه‌ای هرچند کوچک موجب رویایی شدن چنین روزی برای هر دو طرف خواهد شد و خاطره‌ای شیرین را به ثبت خواهد رساند. برگزاری یک جشن کوچک با شیرینی‌های خانگی  در منزل یا دعوت به یک رستوران یا کافه خاطره‌انگیز نیز ایده خوبی برای روز عشق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *