مقالات

30 ایده برای انتخاب مدل انگشتر نشان

مدل انگشتر نشان

یکی از مهمترین مراسم های قبل عروسی، بله برون و نامزدی است که در آن آقای داماد برای عروس خانم، انگشتری هدیه می برد که به آن انگشتر نشان می گویند. پوشیدن این انگشتر در واقع اولین تعهد زوجین به یکدیگر است. به همین دلیل هم باید اهمیت خیلی زیادی برای خرید آن به خرید دهند. ایده های متنوعی برای انتخاب مدل انگشتر نشان وجود دارند. با این حال، عروس خانم و آقا داماد می توانند بر اساس سلیقه خود و میزان بودجه ای که می توانند بپردازند، یکی از بهترین و زیباترین انگشترها را برای نشان انتخاب کنند. در این مقاله، ایده های جذابی برای مدل انگشتر نشون عروس در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مراسمی که انگشتر نشان از طرف آقای داماد و عروس خانم داده می شود، در واقع مراسمی است که جواب بله نهایی به آقای داماد داده شده و آخرین حرف ها برای ازدواج زده می شود. به عبارت دیگر، می توان گفت که انگشتر نشان در واقع همان انگشتر مراسم نامزدی است و کسی که آن را بپوشد، یعنی نامزد دارد و حتی ممکن است در بازه زمانی کوتاهی، مراسم عروسی هم در پیش داشته باشد.

اگر برای مراسمات عروسی، عقد، بله برون و … به دنبال گروه تشریفاتی حرفه ای هستید، تشریفات عروسی در مجموعه باغ ویالون یکی از این گزینه هاست. برای دریافت مشاوره به صفحه تشریفات عروسی مراجعه کنید.

فاکتورهای مهمی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید مدل انگشتر نشون نامزدی خود را انتخاب کنید. در این مقاله تمام این فاکتورها را مورد بررسی قرار خواهیم داد و می گوییم که برای این مراسم، بیشتر خانم های جوان چه نوع  مدل انگشتر نشون برای عروس را می پسندند. پس اگر شما هم می خواهید برخی مدل های انگشتر نشون نامزدی را انتخاب کنید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

ایده انگشتر نشون با طرح های شیک و زیبا مد سال

اول از همه، سعی کنید انگشتری را برای نشون نامزدی خود انتخاب کنید که در همان سال مد باشد. به عنوان مثال، در حال حاضر بیشتر بیتر خانم های جوان مدل انگشتر نسبتا ساده تر و ظریف تر را می پسندند. البته انگشتر نشان شما نباید بیش از اندازه ساده باشد. اگر دستان کشیده ای دارید، مطمئن باشید که با پوشیدن یک مدل انگشتر نشان شیک و ظریف، ظرافت دست هایتان بیشتر نمایش داده می شود.

ایده انگشتر نشون طرح های شیک و مد سال

مدل انگشتر نشون نگین دار طلا سفید

یکی دیگر از پرطرفدارترین مدلهای انگشتر نشون نامزدی که می توانید انتخاب کنید، طلای سفید است. طلای سفید همواره مورد محبوبیت و مقبولیت عروس خانم ها بوده است و بیشتر آنها ترجیح می دهند که به جای طلای زرد، طلای سفید انتخاب کنند. البته از قبل باید مطمئن شوید که آیا طلای سفید برای دست شما مناسب است یا خیر. برای انجام این کار، می توانید از قبل هم انگشتر سفید و هم زرد را بپوشید و ببینید که آیا با تناژ پوستی شما هماهنگی دارد یا نه.

مقاله پیشنهادی: اگر به دنبال ایده ها و نمونه های جذاب برای انتخاب حلقه ازدواج دارید مقاله بهترین مدل حلقه ازدواج را از دست ندهید.

مدل انگشتر نشان طلا بدون نگین

ممکن است برخی از عروس خانم ها مدل انگشتر طلا بدون هیچ گونه نگینی را بپسندند. البته انگشترهایی که هیچ نگینی ندارند و کاملا ساده به نظر می رسند، گزینه چندان مناسبی برای نشان نیستند. با این حال، باز هم همه چیز به سلیقه خود عروس خانم و آقای داماد بستگی دارد.

مدل انگشتر نشان نامزدی

در صورتی که بودجه داماد برای خرید انگشتر الماس و یا طلا محدود باشد، حتی می توان انگشتر نقره را برای نشان خریداری کرد. البته توجه داشته باشید که بهتر است انگشتر نقره زنانه مد نظر شما ظرافت زیادی داشته باشد و خیلی با دقت در آن کار شده باشد. در این صورت، حتی شاید خیلی از افراد انگشتر نقره را با انگشتر طلای سفید اشتباه بگیرند.

مدل انگشتر نشان بله برون

همان طور که در ابتدای این مقاله نیز گفتیم، بله برون در واقع مراسمی است که در آن آقای داماد جواب بله نهایی را از عروس خانم می گیرد. به همین دلیل هم در این مراسم باید حتما یک انگشتر نشان جذاب برای عروس خانم به عنوان هدیه ببرد. در این قسمت می توانید چند نمونه عکس انگشتر برای مراسم بله برون را مشاهده کنید.

مدل انگشتر نشان طلا

بیشتر عروس خانم ها و آقا دامادها ترجیح می دهند که برای انتخاب مدل انگشتر نشان خود از انگشترهای طلا استفاده کنند. بسیاری از طلا فروشی ها می توانید جدیدترین مدل انگشتر نشان را مشاهده کنید. با این حال، حتی الامکان سعی کنید با توجه به عکس هایی که در این قسمت قرار داده ایم، ایده هایی برای انتخاب مدل انگشتر نشون شیک در ذهن خود داشته باشید تا انتخاب برای شما راحت تر شود.

مدل انگشتر نشون جدید

در طول زمان انگشترها و حتی طلاها جدیدتر از قبل می شوند. به همین دلیل شما باید سعی کنید انگشتری را برای نشان خود خریداری کنید که کاملا جدید و به روز باشد. به عنوان مثال، در حال حاضر بیشتر دختران جوان ترجیح می دهند که مدل انگشترو نشون نامزدی آنها تا ساده تر باشد و تا حد امکان از طرح های خیلی شلوغ و بزرگ استفاده نمی کنند.

مدل انگشتر زمرد زنانه

انگشتر زمرد یکی از بهترین و پرطرفدارترین نمونه های مدل انگشتر به شمار می آید که طرفداران خیلی زیادی در میان خانم ها دارد. ممکن است کمی هزینه آن نسبت به انگشترهای معمولی گران تر باشد که کاملا ارزشش را دارد. علاوه بر زمرد، ممکن است از افراد به مدل انگشتر فیروزه علاقه داشته باشند. البته انگشترهای زمرد و فیروزه بیشتر برای خانم هایی مناسب است که سن آنها کمی بیشتر است. شاید خیلی از دختران جوان انگشتر فیروزه را برای نامزدی و نشان خود نپسندند.

مدل انگشتر نشان جواهر

علاوه بر مواردی که پیش از این گفتیم، ممکن است هنوز انتخاب یک مدل انگشتر نشان شیک برای شما خیلی سخت باشد. به همین دلیل هم در این قسمت، عکس چند نمونه از جدیدترین مدل های انگشتر نشان و نامزدی را در اختیار شما قرار می دهیم تا کمی از سردرگمی های شما کاهش پیدا کند.

مدل انگشتر سه نگینه

اگر به انگشترهای نگین دار علاقه دارید، باید مدل انگشتر سه نگینه برای نامزدی و نشان را به شما معرفی کنیم. همان طور که از نام آن هم مشخص است، این مدل انگشتر سه نگین در وسط، سمت راست و چپ خود دارد. گاهی مواقع این امکان وجود دارد که نگین وسط این انگشتر اندازه بزرگ تری نسبت به نگین های اطراف داشته باشد.

مدل انگشتر نگین سه نگینه

انگشتر مدل ضربان قلب

از آنجا که انگشتر نشون در واقع اولین و رسمی ترین انگشتری است که از طرف داماد و عروس داده می شود، نشان دهنده عشق و علاقه زوجین به یکدیگر است. به همین دلیل هم انتخاب مدل ضربان قلب و یا حتی انگشتر مدل قلب می تواند گزینه خلاقانه ای برای عروس خانم ها باشد. زمانی که این انگشتر را خریداری کنید، بعد از نگاه کردن به آن همیشه به یاد خواهید آورد که قلب شما برای یکدیگر می تپد.

انگشتر مدل ضربان قلب

مدل انگشتر ظریف نگین دار

در نهایت، خیلی از عروس خانم ها به انگشترهای نشان ظریفی علاقه دارند که روی آن نگین کوچکی کار شده باشد. در این شرایط، بیشتر انگشترها یک تک نگین در قسمت وسط خود دارند. انگشترهای ظریف نگین دار باعث می شوند که دست شما خیلی کشیده تر و ظریف تر به نظر برسد و به همین دلیل هم گزینه کاملا مناسبی برای حلقه نامزدی است.

سخن پایانی

در این مقاله مدل های کاملا متنوعی برای انتخاب مدل انگشتر نشان به شما معرفی کردیم. با استفاده از این ایده ها، انتخاب مدل انگشتر خاص برای شما خیلی راحت تر خواهد شد. توجه داشته باشید که برای نامزدی و نشان نیازی به خرید انگشتر مردانه نیست. با این حال، بیشتر آقایان انگشترهای طلا را نمی پسندند و انگشتر نقره مردانه گزینه مناسب تری به نظر می رسد. اگر شما هم ایده و یا تجربه ای برای خرید انگشتر نشان دارید، می توانید تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *